MariuszMRS [ Junior ]
Dzwieki z gier na Xbox1
Z jakich gier pochodzą te dźwięki :
??
Jeśli ktoś odpowie będę wdzięczny.
popiol [ Konsul ]
Podpinam się pod temat. Na pewno ktoś coś kojarzy i pomógłby słabszym ^^ Proszę.
Toshi_ [ Konsul ]
1. Zdaje mi się, że Fahrenheit.
2. Silent Hill 4 :)
3. Ahh... Klasyczna melodia :D Jakiś Crash Bandicoot - wiele ich na Xboxa nie wyszło.
4. Nie mam pojęcia...
popiol [ Konsul ]
Dzięki, ale jeszcze powiedz w ilu procentach jesteś pewny odpowiedzi ? :) I gdzie mógłbym poszukać soundtracków z tych gier żeby sprawdzić czy się nie myliłeś ?
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Pierwsze to na pewno Fahrenheit.
MariuszMRS [ Junior ]
Brakuje tylko 4 odopowiedzi ...
Toshi_ [ Konsul ]
1. i 2. jestem pewny
3 - Jeden z tych Crashy.
Wg mnie Tag Team Racing czy Nitro Kart odpadają, ta muzyka bardziej mi pasuje do platformówki.
4. trochę mi się kojarzy z Freelancerem, ale ta gra nie wyszła na Xboxa :-/
Shadow_PL9 [ Konsul ]
Ten etap konkursu był tak łatwy jak etap 1 :D.
5 minut słuchania i udało mi sie przypomnieć nazwy tytułów :D.
MariuszMRS [ Junior ]
Shadow_PL9 to powiedz jakie sa odpowiedzi