GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzwieki z gier na Xbox1

28.01.2008
22:15
[1]

MariuszMRS [ Junior ]

Dzwieki z gier na Xbox1

Z jakich gier pochodzą te dźwięki :

??
Jeśli ktoś odpowie będę wdzięczny.

30.01.2008
12:51
[2]

popiol [ Konsul ]

Podpinam się pod temat. Na pewno ktoś coś kojarzy i pomógłby słabszym ^^ Proszę.

30.01.2008
13:08
[3]

Toshi_ [ Konsul ]

1. Zdaje mi się, że Fahrenheit.
2. Silent Hill 4 :)
3. Ahh... Klasyczna melodia :D Jakiś Crash Bandicoot - wiele ich na Xboxa nie wyszło.
4. Nie mam pojęcia...

30.01.2008
13:13
[4]

popiol [ Konsul ]

Dzięki, ale jeszcze powiedz w ilu procentach jesteś pewny odpowiedzi ? :) I gdzie mógłbym poszukać soundtracków z tych gier żeby sprawdzić czy się nie myliłeś ?

30.01.2008
13:16
[5]

rafaleon 2.2 [ Poseł ]

Pierwsze to na pewno Fahrenheit.

30.01.2008
14:57
[6]

MariuszMRS [ Junior ]

Brakuje tylko 4 odopowiedzi ...

30.01.2008
17:46
[7]

Toshi_ [ Konsul ]

1. i 2. jestem pewny
3 - Jeden z tych Crashy.

Wg mnie Tag Team Racing czy Nitro Kart odpadają, ta muzyka bardziej mi pasuje do platformówki.
4. trochę mi się kojarzy z Freelancerem, ale ta gra nie wyszła na Xboxa :-/

03.02.2008
13:59
[8]

Shadow_PL9 [ Konsul ]

Ten etap konkursu był tak łatwy jak etap 1 :D.
5 minut słuchania i udało mi sie przypomnieć nazwy tytułów :D.

03.02.2008
14:04
[9]

MariuszMRS [ Junior ]

Shadow_PL9 to powiedz jakie sa odpowiedzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.