GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra:Kane&Lynch Dead Men POMOCY

28.01.2008
13:09
smile
[1]

Adrianun [ Pretorianin ]

Gra:Kane&Lynch Dead Men POMOCY

Bardzo proszę o pomoc nie mogę przejść 3 misji w tej grze. Dla przypomnienie musze iść do jakiegoś auta a tam są strażnicy. Jestem z Lynchem i jakimś łysym kolesiem. Jak ci strażnicy nas zobaczą to odrazu wszczynają alarm i po zabawie. Misja nieudana. Proszę pomóżcie mi !!!

28.01.2008
14:09
[2]

jaga2 [ Legionista ]

każ zostac towarzyszom, a sam zakradnij sie do strażnika przy drzwiach /rób to jak jest odwrócony w druga strone/ i zajdż go od tyłu. W budynku załatw drugiego strażnika i przywołaj swoich towarzyszy i graj dalej ps.ta misja jest UDANA !!!

28.01.2008
20:13
[3]

Adrianun [ Pretorianin ]

Jaga2 błagam odp a jak zrobic tak zeby oni zostali ktorym klawiszem pomóż

28.01.2008
20:40
[4]

jaga2 [ Legionista ]

pomiędzy postaciami przełączam [tab], [1]-chodż za mną [2]- atak [3]-obrona
wydaj im polecenie [3] to powinni zostać /nie wiem jak masz przypisane klawisze/

28.01.2008
20:41
[5]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Tu masz wszystko krok po kroku:

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=702

28.01.2008
20:55
[6]

Kolczes [ All vs Me ]

słuchaj, na początku się skradaj, a jak on się skapnie, to od razu pakuj w niego seryjkę i biegnij do środka sprzątnąć kolejnego. cholera, jak dla mnie to najlepsza gra 2oo7. Takiego klimatu nigdy nie widziałem.

28.01.2008
22:51
smile
[7]

Adrianun [ Pretorianin ]

jaga2---->dzięki ale się sam skapnąłem potem ale dzięki ;)
slimok--->wiem bo patrzyłem ;)
Kolczes--->ja też się zgadzam ;)

29.01.2008
16:36
smile
[8]

Adrianun [ Pretorianin ]

Hura nareszcie przeszłem tą misje. Dzięki za pomoc i wogóle chłopaki. Jak będe miał jakieś problemy to mi pomorzecie ???

03.02.2008
12:03
[9]

Adrianun [ Pretorianin ]

Żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.