GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gta vice city | problem z misją Messing with the man (Biker)

28.01.2008
11:12
smile
[1]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

gta vice city | problem z misją Messing with the man (Biker)

W GTA: Vice City nie mogę przejść misji Messing with the man od Biker. Nie wiem o co chodzi z jakimś Chaos Meter. A ta misja jest na czas i nie wiem jak ją spełnić.

28.01.2008
11:13
[2]

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]

musisz wszytsko rozwalać...znaczy sie samochody i ludzi...

28.01.2008
11:35
smile
[3]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

Przeszłem tą misję.

31.01.2008
15:46
[4]

bacardi [ Centurion ]

po po prostu musisz rozwalać wszytko co spotkasz na swojej drodze najlepiej uzyj minguna lub bazuki

03.02.2008
09:21
[5]

,,Ryder [ Konsul ]

jeżeli grasz z kodami to strzelaj do wszystkiego co się ruszxa z minguna a jeśli grasz bez kodów to musisz znaleźć 100 paczek i zadarmo będziesz miał broń bo nie opłaca się kupować

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.