GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza Gra W CD-Action w roku 2007

26.01.2008
22:21
[1]

Małp@ [ MKS Mława ]

Najlepsza Gra W CD-Action w roku 2007

Jaka była najlepsza gra waszym zdaniem dodana w 2007 roku jako dodatek do cd-action.
A jaka była W całym czasie wydawania cd-action od bodajże 1996 roku???

Mi się najbardziej podobały 2 gry :
-Psi-Ops z 2005 roku
i z tego roku to chyba
-UberSolider

26.01.2008
22:22
[2]

Vojtasek [ Konsul ]

Gra wszech czasów: Wacki.

26.01.2008
22:23
[3]

lewy rangers [ Senator ]

z tego roku chyba Kroniki Riddicka

26.01.2008
22:23
[4]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Morrowind
Gothic II + Noc Kruka

o i Chronicles of the Riddick

26.01.2008
22:25
[5]

Leon86 [ PREDATOR ]

Gothic II + Noc Kruka
Morrowind
Total Overdose

26.01.2008
22:29
[6]

djforever [ Senator ]

Ogólnie to G2+NK
Z tych, co nie grałem wcześniej to Hitman: Kontrakty.

26.01.2008
22:31
[7]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

Gothic 2
UFO
Tribes: Zemsta

26.01.2008
23:01
[8]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Morrowind, Thief III,

26.01.2008
23:04
[9]

Dym14 [ C L I N I C ]

Gothic-jedyna płyta z cda która nie wala się pod biurkiem. Był to bonus dla wersji dvd a jak dla mnie był najlepszym pełniakiem więc ci co kupili cd byli skrzywdzeni :)

26.01.2008
23:06
smile
[10]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Gothic2 + NK

26.01.2008
23:17
[11]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Fallouty

26.01.2008
23:18
[12]

Volk [ Legend ]

Unreal naturalnie

no i ubóstwiane przez cRPGowcow Fallouty.

27.01.2008
09:01
[13]

glazio [ Centurion ]

Ogólnie: HoM&M
W tym roku: Total Overdose

27.01.2008
09:22
[14]

cfs09 [ Konsul ]

Było już sporo tego typu ankiet, ale powiedzmy to sobie raz jeszcze: CDA zadało potężny cios w postaci Kronik Riddicka i to ten tytuł jest najlepszą grą na DVD jaką dali w tamtym roku.

27.01.2008
10:29
smile
[15]

FunMen [ FunMan forever ]

Total Overdose

27.01.2008
10:48
[16]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Gothic 2 + NK, Kroniki Riddicka, Tribes

27.01.2008
10:51
[17]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Jeśli chodzi o mnie to pierwsze miejsce zajmują razem Morrowind i G2 z dodatkiem. Tuż za nimi plasuje się Total Overdose. Riddick mi się średnio podobał a w Thiefa jeszcze nie zdążyłem zagrać:)

27.01.2008
11:16
smile
[18]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

Total Overdose

04.03.2008
16:51
[19]

Santaix [ Centurion ]

Oczywiście Morrowind , a na drugim miejscu UberSoldier :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.