Małp@ [ MKS Mława ]
Najlepsza Gra W CD-Action w roku 2007
Jaka była najlepsza gra waszym zdaniem dodana w 2007 roku jako dodatek do cd-action.
A jaka była W całym czasie wydawania cd-action od bodajże 1996 roku???
Mi się najbardziej podobały 2 gry :
-Psi-Ops z 2005 roku
i z tego roku to chyba
-UberSolider
Vojtasek [ Konsul ]
Gra wszech czasów: Wacki.
lewy rangers [ Senator ]
z tego roku chyba Kroniki Riddicka
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Morrowind
Gothic II + Noc Kruka
o i Chronicles of the Riddick
Leon86 [ PREDATOR ]
Gothic II + Noc Kruka
Morrowind
Total Overdose
djforever [ Senator ]
Ogólnie to G2+NK
Z tych, co nie grałem wcześniej to Hitman: Kontrakty.
Gimli syn Gloina [ szarzasty ]
Gothic 2
UFO
Tribes: Zemsta
Tołstoj [ Kukuruźnik ]
Morrowind, Thief III,
Dym14 [ C L I N I C ]
Gothic-jedyna płyta z cda która nie wala się pod biurkiem. Był to bonus dla wersji dvd a jak dla mnie był najlepszym pełniakiem więc ci co kupili cd byli skrzywdzeni :)

szaszłyka? [ Leo Messi ]
Gothic2 + NK
bodzio helikopter [ Konsul ]
Fallouty
Volk [ Legend ]
Unreal naturalnie
no i ubóstwiane przez cRPGowcow Fallouty.
glazio [ Centurion ]
Ogólnie: HoM&M
W tym roku: Total Overdose
cfs09 [ Konsul ]
Było już sporo tego typu ankiet, ale powiedzmy to sobie raz jeszcze: CDA zadało potężny cios w postaci Kronik Riddicka i to ten tytuł jest najlepszą grą na DVD jaką dali w tamtym roku.

FunMen [ FunMan forever ]
Total Overdose
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Gothic 2 + NK, Kroniki Riddicka, Tribes
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Jeśli chodzi o mnie to pierwsze miejsce zajmują razem Morrowind i G2 z dodatkiem. Tuż za nimi plasuje się Total Overdose. Riddick mi się średnio podobał a w Thiefa jeszcze nie zdążyłem zagrać:)

Mr.Borys [ Van Helsing ]
Total Overdose
Santaix [ Centurion ]
Oczywiście Morrowind , a na drugim miejscu UberSoldier :)