GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam dobrej strategii kosmicznej :)

26.01.2008
19:59
smile
[1]

Ford GT [ Legionista ]

Szukam dobrej strategii kosmicznej :)

Witam :P
Ostatnio strasznie się nudze i pyknął bym sobie w jakąś dobrą strategie kosmiczną :D Niestety z tego co widzę to są same turowe, a takich gier nienawidze, Masters of Orion, Galactic Civilizations i podobne odpadają. Co możecie polecić? Gierka nie musi mieć grafiki na poziomie Crysisa ale ale nie przesadzajmy z kwadratowością statków :P BTW w takie klasyki jak Homeworld grałem :) Dobra by była również możliwość kolonizowania planet ich rozbudowa, troche ekonomii itp (w Hegemonie grałem :P ). Dzięki.

26.01.2008
20:02
smile
[2]

RockyX [ Konsul ]

Hmmm... Może Gwiezdne Wilki?
Grałem i wciągnęła mnie jak morski wir!
To raczej nie jest typowa strategia.

EDIT: Nie doczytałem ;]

26.01.2008
20:04
[3]

amadi1 [ Pretorianin ]


X3 Reunion - dobra, ale bardzo powolna gra, bardziej nastawiona na ekonomię niż na walkę, potrzebuje silnego kompa (min. 1GB RAM)
Space Colony - odjazdowa strategia, z humorem, prowadzisz kolonię ludzi w kosmosie, zupełnie inna od ww. Ciekawe misje np. musisz wyplenić robactwo czy przestraszyć UFO :D

Osobiście wolałem tą drugą, ale Hegemonia była najlepsza...;)

26.01.2008
20:10
[4]

Ford GT [ Legionista ]

Grałem w X3 chyba pół roku, wciągnęła mnie na dobre ;]
amadi z tym Space Colony to bardziej chodziło mi o takie w kosmosie :D ale dzięki :D

26.01.2008
20:13
[5]

maciula [ Generaďż˝ ]

A swoją drogą zakończenie Hegemoni sugerowało kontynuację, a tu nic.

26.01.2008
20:14
[6]

Ford GT [ Legionista ]

Jest Hegemonia The Solon Heritage ale bez kampanii..

26.01.2008
20:15
[7]

Grzybek 2000 [ Pretorianin ]

Może Nexsus. Akurat był właśnie dodany do CDA.

26.01.2008
20:16
[8]

Ford GT [ Legionista ]

Grałem :P

26.01.2008
20:16
smile
[9]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1262

26.01.2008
20:18
smile
[10]

amadi1 [ Pretorianin ]

TajemniczyDonPedro ----> To już wiem skąd ten pełniak w CDA. Dystrybutorem teh gry jest Wydawnictwo Bauer, to samo co daje CDA. To wiele tłumaczy...

26.01.2008
20:25
[11]

Ford GT [ Legionista ]

Czyli widze, że we wszystko grałem ... :( Coś mało tych gier..

26.01.2008
20:28
[12]

Bajt [ Ariakan ]

amadi1 -> Zanim ta gra nie pojawila sie w CDA, to w ogole nie miala polskiego dystrybutora. To co piszesz to jest rezultat, a nie przyczyna.

26.01.2008
20:32
smile
[13]

amadi1 [ Pretorianin ]

Ford GT - może jeszcze Far Gate?

Bajt ---> Możliwe, ale inne czasopisma(odchrząknij, KŚGRY tak robił) tak nie robią. Dziwne zagrywki, ale tylko dwie, może trzy gry były dobre. Najlepsza to Ballance...świetna gra!

26.01.2008
20:33
[14]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

A może jakiś symulator ?
Freespace 1 i 2 są wyśmienite :D

26.01.2008
21:08
[15]

cioruss [ oko cyklopa ]

K240 :)

26.01.2008
21:13
[16]

Genetyk [ Konsul ]

Nexus the Jupiter Incident - gra twórców Imperium Galactica II - jest w lutowym CDA


Szukam dobrej strategii kosmicznej :) - Genetyk
26.01.2008
22:12
smile
[17]

Gromb [ Generaďż˝ ]

Nexus the Jupiter Incident- za grosze w CDA, wspaniała strategia
Sword of the stars plus dodatek born of blood- po hegomoni i homeworld nie ma nic lepszego niż ten tytuł. Gra po prostu wymiata.
Sword... wyszedł ostatnio w poskiej wersji językowej.

26.01.2008
22:23
[18]

gruby wujo [ Lord Sith ]

ZObacz sobie empire at war + dodatek

26.01.2008
22:52
[19]

Ford GT [ Legionista ]

W Empire at War grałem :P A Sword of the stars to gra turowa...

26.01.2008
22:57
[20]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

A mam pytanie co do tego Nexusa. To jest gra w stylu produkuj masę wojsk szybciej od wroga i wysyłaj je masowo w kierunku jego bazy? Czy może ta strategia jest bardziej strategiczna?

26.01.2008
22:58
smile
[21]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

StarCraft :)

26.01.2008
22:59
smile
[22]

Tołstoj [ Kukuruźnik ]

Nexus, dołączyli ją do jakiegoś szmatł... do czasopisma, znaczy się. :)

26.01.2008
23:00
[23]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

alexej
To napewno nie jest strategia tego pierwszego typu.
W Nexusie nie produkujesz żadnych statków, nie masz bazy ani niczego podobnego. Dowodzisz flotą statków i koncentrujesz się wyłącznie na walce. Między bitwami możesz sobie dobierać ekwipunek statków, kupywać nowe uzbrojenie.

26.01.2008
23:03
smile
[24]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Donpedro -> W takim razie łykam. Dzięki!

26.01.2008
23:34
[25]

Vader [ Legend ]

Gra NEXUS to genialna i niedoceniana gra. Wystawiam jej 10/10.

26.01.2008
23:50
smile
[26]

malyb89 [ Oruma ]

może nie taka w stylu Homeworlda, ale gorąco polecam Ground Control 2: Operation Exodus !

27.01.2008
00:25
[27]

Tuix [ Centurion ]

" Sins of the solar empire " narazie jest beta, ale za tydzień wychodzi pełna wersja.

27.01.2008
00:27
[28]

Małp@ [ MKS Mława ]

Empire at War Dodatek może

28.01.2008
13:31
[29]

Ford GT [ Legionista ]

Sins of a Solar Empire jest świetna : O Może jest więcej takich?

30.01.2008
21:47
smile
[30]

Gromb [ Generaďż˝ ]

podpinając się pod wątek, naszła mnie ochota na powrót do homeworlda 1 i co się okazało. nie działa. invalid CD. wydanie superseller spatchowane do 1.05, który to patch miał niwelować ten problem. żenada. nie pomaga nawet tryb zgodności. Jeśli ktoś wie, jak to rozwiązać, to czekam na posta.

30.01.2008
21:54
[31]

tankem [ Nathan Drake ]

a nie wolisz bardziej w stylu gry Real War

30.01.2008
21:58
smile
[32]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Star Wars: Empire at War? Z dodatkiem?

01.02.2008
16:59
[33]

Ford GT [ Legionista ]

Już pare razy było Empire at War, grałem :P

02.02.2008
13:12
[34]

Ford GT [ Legionista ]

A co do Nexusa to cały czas jest z nim jakiś problem, bo co chwilę się wyłącza.. Wie ktoś może co jest tego powodem? W środku gry ot tak się zamyka, żadnego błędu nic.

02.02.2008
17:55
smile
[35]

Gromb [ Generaďż˝ ]

ściągnąłeś ostatni patch 1.0.1?

03.02.2008
18:42
[36]

Ford GT [ Legionista ]

Ta, ale to podobny jest normalne i nie da się nic zrobić. Trudno, ale i tak już jestem w ostatniej kampanii więc przeżyję.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.