
scofield132 [ Pretorianin ]
jakie macie zajawki???
jaki sport uprawiacie???
jest to spokojne bieganie truchcikiem czy może wypasiona i niebezpieczna jazda rowerem???
ja bardzo lubie jazde rowerem i to tą bardziej ekstramalną...
bartoniu [ Konsul ]
piłka nożna z kumplami na boisku:D
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Jezu... ale tytuł... Nie zrozumiałem o co chodzi ... zajawki?! WTF!

Tenshay [ co znowu? ]
biegam od komputera do lodówki i spowrotem :)
PS: najbardziej ekstremalny sport to chodzenie do szkoły :D

szarzasty [ rammsteinick ]
no ja uprawiam bardziej ekstremalną wersję sportu Tenshaya- czasami jeszcze podskoczę do kibelka lub na kanapę dla godzinnej drzemki
LDoopa [ Junior ]
wale glowa w umywalke...
przynajmniej 3h dziennie, bo trening czyni mistrza.

Tenshay [ co znowu? ]
LDoopa ---> spadłem piętro niżej, do sąsiada, jak to przeczytałem xD
vinni [ Robert Kubica ]
Gram w siatkówkę
djforever [ Senator ]
Robię sobie kanapki z chlebem, a że jestem mroczny i nieszczęśliwy, czasem się skaleczam.
Kompo [ Legend ]
Grałem 7 lat w kosza w klubie. Teraz tylko od czasu do czasu w piłeczkę pogram z kumplami, w siatkówkę w szkole, a na ulicy niekiedy skaczę po ścianach, ale ostatnio rzadko nawet.

jewbacca [ Generaďż˝ ]
co to znaczy ekstramalna ?
jazda w ekskrementach ?
dużo polskiego hh słuchasz ?
scofield132 [ Pretorianin ]
nie słucham h-h....
jak nie wiesz co oznacza słowo "ekstramalny" to sobie poszukaj w google,a nie głupie pytania zadajesz

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
jak nie wiesz co oznacza słowo "ekstramalny" to sobie poszukaj w google,a nie głupie pytania zadajesz
Umarłem.

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
Czy chodziło Ci o: ekstremalny
ty tylko udajesz, czy na serio jestes debilem ?
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
[4] i [5] mam tak samo tylko jeszcze czasami muszę się schylać żeby nadusić przycisk "power" w komputerze
mastergot [ Centurion ]
ja gram w piłkę i uprawiam freestyle football(to 2 to dopiero zaczynam)

Foks!k [ Volleball - ]
Siatkówka. :) Kocham ten sport. :)
Briereos [ Pretorianin ]
Do najbardziej hardcorowych zajawek (cokolwiek to znaczy) należy czytanie durnych wątków na GOLu.
HiSin [ Centurion ]
żre co dzniennie 50 kilo ham bur coś tam
a tak na serio to mój stary mnie serwisuje po 3-4 godziny dziennie :) trening!!!
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
Gram w piłkę z kumplami , śmigam na kolarce i pływam.. nic jakoś szczególnie ekstremalne
no i to co powiedział Tenshay chodze do szkoły
Friden [ Konsul ]
Mam zajawkę na koks.
kaczmen [ GINOBILI!!! ]
jak ja nie lubie slowa "zajawka" :D
koszykowka, najlepsza gra na swiecie :]

Lolter [ Totally ]
Lubie pograć w koszykowke.

Backside [ Generaďż˝ ]
Bieganie o dziwnych porach, kyokushin, piłka nożna.
Miał być też rower, ale co chwile się coś w moich chłamie psuło, a koniec końców mi go ukradli ;).
Swoją drogą gratulacje dla autora - kontrast biegania truchcikiem z wypasioną i niebezpieczną jazdą rowerem brzmii jak z reklam poważnych firm kierowanych do studenciaków i młodzieży ;]
EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]
Tenshay>> to samo miałem pisać po przeczytaniu [1] postu
SemirGerkan [ Centurion ]
TENIS STOŁOWY!!!! ( PING-PONG)

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Jeremy - ja to się nawet nie schylam, kompa nogą włączam, ot co! Ćwiczyłem długo, ale opłaciło się.
kubinho12 [ The Gooner ]
Same bardzo ekstra ekstra ekstra malne .
H.S.M.F. [ Pretorianin ]
s e x
barcio321 [ Konsul ]
jeżdze sobie odkurzaczem po mordzie...
tak zeby zrobic cos extremalnego w domu...
Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Chodzenie

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]
zajadki? mam dwie.
jakie? do d*** :(

Igierr [ Isilven ]
Parkour (z uwzględnieniem wspinaczki), pływanie, jazda motorem z dużą prędkością po bezdrożach.

aliment [ Haraszo ]
jak nie wiesz co oznacza słowo "ekstramalny" to sobie poszukaj w google,a nie głupie pytania zadajesz
Dzięki!!!
barejn [ El Magnifico ]
football. obojetnie z kim i obojętnie gdzie. i'm addicted.

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Piłka nożna. Kocham ten sport.