GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie macie zajawki???

26.01.2008
18:07
smile
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

jakie macie zajawki???

jaki sport uprawiacie???
jest to spokojne bieganie truchcikiem czy może wypasiona i niebezpieczna jazda rowerem???

ja bardzo lubie jazde rowerem i to tą bardziej ekstramalną...

26.01.2008
18:07
[2]

bartoniu [ Konsul ]

piłka nożna z kumplami na boisku:D

26.01.2008
18:08
[3]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Jezu... ale tytuł... Nie zrozumiałem o co chodzi ... zajawki?! WTF!

26.01.2008
18:08
smile
[4]

Tenshay [ co znowu? ]

biegam od komputera do lodówki i spowrotem :)

PS: najbardziej ekstremalny sport to chodzenie do szkoły :D


jakie macie zajawki??? - Tenshay
26.01.2008
18:10
smile
[5]

szarzasty [ rammsteinick ]

no ja uprawiam bardziej ekstremalną wersję sportu Tenshaya- czasami jeszcze podskoczę do kibelka lub na kanapę dla godzinnej drzemki

26.01.2008
18:13
[6]

LDoopa [ Junior ]

wale glowa w umywalke...
przynajmniej 3h dziennie, bo trening czyni mistrza.

26.01.2008
18:19
smile
[7]

Tenshay [ co znowu? ]

LDoopa ---> spadłem piętro niżej, do sąsiada, jak to przeczytałem xD

26.01.2008
18:20
[8]

vinni [ Robert Kubica ]

Gram w siatkówkę

26.01.2008
18:20
[9]

djforever [ Senator ]

Robię sobie kanapki z chlebem, a że jestem mroczny i nieszczęśliwy, czasem się skaleczam.

26.01.2008
18:21
[10]

Kompo [ Legend ]

Grałem 7 lat w kosza w klubie. Teraz tylko od czasu do czasu w piłeczkę pogram z kumplami, w siatkówkę w szkole, a na ulicy niekiedy skaczę po ścianach, ale ostatnio rzadko nawet.

26.01.2008
18:21
smile
[11]

jewbacca [ Generaďż˝ ]

co to znaczy ekstramalna ?

jazda w ekskrementach ?
dużo polskiego hh słuchasz ?

26.01.2008
20:02
[12]

scofield132 [ Pretorianin ]

nie słucham h-h....

jak nie wiesz co oznacza słowo "ekstramalny" to sobie poszukaj w google,a nie głupie pytania zadajesz

26.01.2008
20:04
smile
[13]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

jak nie wiesz co oznacza słowo "ekstramalny" to sobie poszukaj w google,a nie głupie pytania zadajesz

Umarłem.

26.01.2008
20:05
smile
[14]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]



Czy chodziło Ci o: ekstremalny

ty tylko udajesz, czy na serio jestes debilem ?

26.01.2008
20:05
[15]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

[4] i [5] mam tak samo tylko jeszcze czasami muszę się schylać żeby nadusić przycisk "power" w komputerze

26.01.2008
20:05
[16]

mastergot [ Centurion ]

ja gram w piłkę i uprawiam freestyle football(to 2 to dopiero zaczynam)

26.01.2008
20:05
smile
[17]

Foks!k [ Volleball - ]

Siatkówka. :) Kocham ten sport. :)

26.01.2008
20:07
[18]

Briereos [ Pretorianin ]

Do najbardziej hardcorowych zajawek (cokolwiek to znaczy) należy czytanie durnych wątków na GOLu.

26.01.2008
20:09
[19]

HiSin [ Centurion ]

żre co dzniennie 50 kilo ham bur coś tam
a tak na serio to mój stary mnie serwisuje po 3-4 godziny dziennie :) trening!!!

26.01.2008
20:11
[20]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

Gram w piłkę z kumplami , śmigam na kolarce i pływam.. nic jakoś szczególnie ekstremalne

no i to co powiedział Tenshay chodze do szkoły

26.01.2008
20:16
[21]

Friden [ Konsul ]

Mam zajawkę na koks.

26.01.2008
20:32
[22]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

jak ja nie lubie slowa "zajawka" :D

koszykowka, najlepsza gra na swiecie :]

26.01.2008
20:47
smile
[23]

Lolter [ Totally ]

Lubie pograć w koszykowke.

26.01.2008
20:50
smile
[24]

Backside [ Generaďż˝ ]

Bieganie o dziwnych porach, kyokushin, piłka nożna.
Miał być też rower, ale co chwile się coś w moich chłamie psuło, a koniec końców mi go ukradli ;).



Swoją drogą gratulacje dla autora - kontrast biegania truchcikiem z wypasioną i niebezpieczną jazdą rowerem brzmii jak z reklam poważnych firm kierowanych do studenciaków i młodzieży ;]

26.01.2008
20:52
[25]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Tenshay>> to samo miałem pisać po przeczytaniu [1] postu

03.02.2008
15:51
[26]

SemirGerkan [ Centurion ]

TENIS STOŁOWY!!!! ( PING-PONG)

03.02.2008
16:00
smile
[27]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Jeremy - ja to się nawet nie schylam, kompa nogą włączam, ot co! Ćwiczyłem długo, ale opłaciło się.

03.02.2008
16:04
[28]

kubinho12 [ The Gooner ]

Same bardzo ekstra ekstra ekstra malne .

03.02.2008
16:06
[29]

H.S.M.F. [ Pretorianin ]

s e x

03.02.2008
16:06
[30]

barcio321 [ Konsul ]

jeżdze sobie odkurzaczem po mordzie...
tak zeby zrobic cos extremalnego w domu...

03.02.2008
16:08
[31]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

Chodzenie

03.02.2008
16:08
smile
[32]

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]

zajadki? mam dwie.
jakie? do d*** :(

03.02.2008
16:10
smile
[33]

Igierr [ Isilven ]

Parkour (z uwzględnieniem wspinaczki), pływanie, jazda motorem z dużą prędkością po bezdrożach.

03.02.2008
16:12
smile
[34]

aliment [ Haraszo ]

jak nie wiesz co oznacza słowo "ekstramalny" to sobie poszukaj w google,a nie głupie pytania zadajesz
Dzięki!!!

03.02.2008
16:12
[35]

barejn [ El Magnifico ]

football. obojetnie z kim i obojętnie gdzie. i'm addicted.

03.02.2008
16:12
smile
[36]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Piłka nożna. Kocham ten sport.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.