
Lolter [ African Herbman ]
MixPlus koniec umowy
Witam.Mam telefon w mixie plusa od dwóch lat, za miesiąc kończy mi się umowa.Nie wiem tylko jak to będzie wyglądało?Mam na koncie ok.50zł, czy nie strace tej kasy? Czytałem gdzieś, że trzeba coś do nich napisać ale nie wiem czy to prawda.Jeśli ktoś wie coś na ten temat to prosze o odpowiedź.
ReMo18 [ Mordo Ty moja ]
Skorzystałem z oferty "wymiana telefonu".
Nie polecam - telefony mizerne a stawki takie same ( w moim przypadku 19 gr za SMS i 76 za 1 minutę ).
|kszaq| [ Legend ]
Co to znaczy kończy się umowa ? Nie ma określonego czasu umowy tylko są doładowania
Lolter [ African Herbman ]
Ok więc miałem doładować 24 razy i co się stanie po tym 24 doładowaniu?
|kszaq| [ Legend ]
Idziesz do salonu i mówisz czy chcesz mieć dalej mixplusa czy nie
Lolter [ African Herbman ]
|kszaq| --> Ok, rozumiem, że pracujesz w Plusie i jestes na bieżąco?Bo koleś w solonie Plusa mi powiedział, że nic nie trzeba robić.
|kszaq| [ Legend ]
Nie, nie jestem pracownikiem ale kończą mi się doładowania w MixPlusie i się zorientowałem co i jak :) Generalnie to racja, że nic nie trzeba robić ale z drugiej strony znam kilka przypadków, że lepiej się jednak przejśc do salonu i powiedzieć, że doładowania się skonczyły i dziękuje za współpracę.
mirencjum [ operator kursora ]
Wczoraj zrobiłem ostatnie doładowanie. Poszedłem do salonu, podałem numer telefonu i okazałem dowód osobisty. Wybrałem telefon i podpisałem umowę na kolejne 30 doładowań. Koniec. Czas akcji 23 min. Tyle ile miałem na koncie to tyle mam.
Leon86 [ PREDATOR ]
Jeśli ci skończy ci się umowa już, to masz już w tedy normalny telefon na kartę. Możesz oczywiście iść do Plusa i poinformować ich o tym. Oni pewnie będą chcieli żebyś przedłużył umowę, bo to w końcu kasa dla nich i będziesz miał tak samo jak na początku. Czyli ilość doładowań ile chcesz, jaki telefon, itp

Lolter [ African Herbman ]
Nie interesuje mnie nowa umowa.Chcę się od nich uwolnić.

riko111 [ Junior ]
Mam pytanie. Zostalo mi jedno doładowanie. Czy jeżeli nie chcę już korzystać z plusa to musiałem ich poinformować odpowiednio wcześnie? Bo słyszałem plotki, ze trzeba ich poinformować 3 msc wcześniej. ??
sweep [ Konsul ]
Ja co prawda skończyłem z Mixplusem prawie rok temu, ale nic im nie zgłaszałem po prostu nie doładowałem konta i tyle. telefon stał się normalnym telefonem, tylko że z nieziemskimi stawkami :)
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Lolter --> w takim razie zrób ostatnie doładowanie, wykorzystaj na maxa kasę i najzwyczajniej w świecie wyrzuć kartę sim do śmieci. Umowa rozwiązuje się automatycznie w momencie wykonania ostatniego zasilenia.
Generalnie to racja, że nic nie trzeba robić ale z drugiej strony znam kilka przypadków, że lepiej się jednak przejśc do salonu i powiedzieć, że doładowania się skonczyły i dziękuje za współpracę.
Nie rozumiem, co to niby ma dać?
Nie polecam - telefony mizerne a stawki takie same ( w moim przypadku 19 gr za SMS i 76 za 1 minutę ).
W Mixie nigdy nie było takich stawek, jeżeli już to 72gr/min i 18gr/SMS. A czy telefony mizerne to się będę kłócił, SE W610i, Samsung D900i, Nokia E50, LG Shine, Motorola K1 - czy te też są dla Ciebie mizerne?
White Star [ Legend ]
nooo ja mialem tak ze 2 tyg orzed ostatynim doladowaniemprzyszly 2 umowy jedna na wziecie kasy(w moim przypadku 290zeta) a druga na zmiane telefonuy ale tel sie nei oplaca brac bo lipne sa :P lepiej zostac pry obcenym lub jak ja zalatwic sobei zzza granicy ;)
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Lolter --> Jesli zmieniasz siec to nic nie musisz robic :), jesli dalej chcesz siedziec u nich, tyle ze w simplusie musisz wpisac jakis tam kodzik na przejscie do niego.
Ja osobiscie z tymi zlodziejami nie chce juz miec wiecej do czynienia. Przez 2 lata kiedy bylem w mixie nie bylo miesiace gdzie nie stracilbym kilku zlotych na telefony do biura obslugi klienta, bo cos tam bylo nie tak, a to nie dostawalem tyle kasy ile powinienem, a to blokowali mi konto mimo, ze mialem jeszcze pieniadze, a i do konca terminu bylo daleko. Bylem wiec baaardzooo zadowolony kiedy w koncu doladowalem telefon po raz ostatni (a bylo to jakies 2 miechy temu). Na poczatku korzystalem z telefonu dalej wydzwaniajac pozostale pieniedze, pozniej dokupilem karte i jakis czas mialem siedziec w simplusie (w ktorym bylem, nawet sms'y dostawalem od simplusa, nie od mixa), zaszedlem do salonu ot tak popatrzec czy maja cos ciekawego w ofercie i przy okazji zapytalem o mojego mixa, pan rozwiazal calkowicie umowe (choc z jego slow wynikalo, ze konieczne to nie bylo) i niby poustawial wszystko tak, ze jestem juz calkowicie w simplusie, a z mixem nic wspolnego nie mam. Od tamtego czasu dopiero zaczely sie dziac dziwne rzeczy. Doladowalem karta za 30 - przedluzylo mi konto o tydzien, doladowalem karta o 50 - przedluzylo mi waznosc o 29 dni. Wkurzony, jak cholera zadzwonilem do biura obslugi klienta i dowiedzialem sie, ze nadal siedze w mixie, a zeby przejsc do simplusa musze wpisac wlasnie jakis tam kod (czego w salonie sie nie dowiedzialem). Na ten moment mam do wydzwonienia 80 zl w niecaly miesiac, po czym wyrzucam karte i nie mam ochoty miec wiecej doczynienia z ta firma ;).
metal-men [ Junior ]
A ja z kolei gdzieś czytałem że po ostatnim doładowaniu umowa zostaje przedłużona na czas nieograniczony, i trzeba im wysłać jakiś papier że nie chcemy jej przedłużać... Więc jak to ma wyglądać? W sumie jedyne co w plusie jest dobre to zasięg, nawet głęboko w lesie na max miałem, teraz mam w erze i różnie to bywa...