GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Star Wars: Knights of the Old Republic

22.01.2008
19:35
[1]

EspenLund [ Live For Speed ]

Star Wars: Knights of the Old Republic

Kurczę ta gra jest zniewalająca. Przechodzę ją po raz -nasty i dalej mi się nie znudziła, chyba muszę zagrać w dwójkę. To jest jedna z tych gier których sie nie zapomina :-)

22.01.2008
19:35
smile
[2]

mannan [ Neo-Crusader ]

Masz rację

03.02.2008
16:03
[3]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Kup KOTORA 2 naprawdę warto. Nie zawiedziesz się.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.