GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program TV o grach HYPER - What the F ?!?!

20.01.2008
13:10
smile
[1]

blood [ Killing Is My Business ]

Program TV o grach HYPER - What the F ?!?!

Wczoraj przy pokerku kumpel zapuścił hypera. Wspominałem bardzo dobrze ten program, dlatego tym bardziej jestem zszokowany ... Czy oglądał ktoś z was Review Territory? Prowadzi to jakiś 2 dziwnych kolesi (z tego jak się zachowują, można wywnioskować, że zatrzymali się na poziomie 10 latków), którzy na antenie wpadają sobie w słowo, nie mają nic ciekawego do powiedzenia, sypią jakimiś dowcipami o jądrach, jajach, albo wyzywają swoich starych. Przez cały program przewijały się teksty "Twoja stara pierze w rzece", "Twoja stara gra w Crysisa" itd. Kto coś takiego puszcza na antenie ? Cały czas wydawali jakieś dziwne dźwięki, udawali jakieś zwierzaki czasami. Nigdy nie sądziłem, że zobaczę coś równie żałosnego i poniżającego na ekranie telewizora.

20.01.2008
13:12
[2]

Lotnik_jack [ Konsul ]

RT ma lepsze i gorsze odcinki. Niestety widziałeś ten gorszy.

20.01.2008
13:15
smile
[3]

2D® [ Legionista ]

blood
-------------------
Dokładnie, RT kiedyś to był jeden z najlepiej wspominanych przeze mnie programów na Hyperze, to teraz wpuścili tam jakiś 2 szczeniaków, którzy z programu o grach komputerowych robią bez sensowny "kabaret", jeśli to kabaretem można nazwać.. No nic, teraz się przerzuciłem na internet więc ich nawet nie oglądam..

axel1
-------------------
To tylko świadczy o tym, do jakiego przedziału wiekowego Cię można zaliczyć.. ;|

20.01.2008
13:16
smile
[4]

axel1 [ The Nameless One ]

po prostu zmienił się przedział wiekowy do którego adresowany jest Hyper :).

spoiler start
mi się oni akurat podobają :P
spoiler stop

20.01.2008
13:17
smile
[5]

blood [ Killing Is My Business ]

Nie wierzę w to, że Ci kolesie mogą poprowadzić program na poziomie. Nie wyobrażam sobie tego. Ja rozumiem, że jest to l337 społeczność, albo że można poprowadzić odcinek z jajem, no ale to jest żałosne, a nie śmieszne. Było mi wstyd to oglądać, tak samo jak przeróbkę Co sie stao tej nastolatki co się kręciła w kółko.

20.01.2008
13:30
[6]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Czy chodzi może o Miłosza B. i Tadeusza Z.?

więcej Miłosza

20.01.2008
13:36
[7]

kraju92 [ Espada ]

RT jest najlepszym programem na hyperze, a Tadeusz i Miłosz są najlepsi, wczorajszy odcinek akurat był najlepszym odcinkiem RT jaki do tej pory był.

20.01.2008
13:39
smile
[8]

blood [ Killing Is My Business ]

sokoip - no niestety to oni.

20.01.2008
13:40
smile
[9]

sekret_mnicha [ fsm ]

Zupełnie szczerze mówiąc - lubię ich i ten program. A zdecydowanie nie uważam się za 1337, super-kul-neo-kid. Mało tego, myślę, że zdecydowanie nie jestem w typowym nowym targecie Hypera. Wy lubicie konkretnie i na temat, a ja lubię do paru konkretów usłyszeć debilne dowcipy o wciąganiu jąder.

20.01.2008
13:48
[10]

Fear2 [ Pretorianin ]

Kiedyś ogólnie Hyper był w porządku, teraz kiszka troche. A co do tych 2 - wtedy polecam wyłaczyć głos albo zmienić kanał.

20.01.2008
13:50
[11]

reksio [ Q u e e r ]

Ja nie wiem, jak jest teraz, bo z kablówki wyleciał ten program, ale mi się tam Miłosz i Tadeusz podobali - jacy gracze, tacy oni, więc kawały o jądrach i twojej starej jak najbardziej aktualne.

20.01.2008
13:51
[12]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Dlatego ja przerzucilem się na

20.01.2008
13:56
[13]

czekers [ Turbojugend ]

Mimo iż czasami są żenujący, a recenzja Burning Crfusade to była porażka (jakbym w to nie grał to bym nie wiedział o czym mówią) to lubie ten program...

20.01.2008
13:59
smile
[14]

lewy rangers [ Senator ]

a ja lubie RT i ich RT to chyba najlepszy program na Hyperze

20.01.2008
14:03
[15]

cycu2003 [ Legend ]

Ogolnie przez dlugi czas trzymali wysoki poziom, prowadzili śmiesznie ale solidnie. Tylko ten ostatni był beznadziejny, przerywali sobie ciągle :/

20.01.2008
14:04
[16]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Mnie się podoba.

20.01.2008
14:08
smile
[17]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

czekers--> Recenzja BC była świetna. Do dziś nie wiem o co chodziło, ale OK.

A RT raz jest lepsze, raz gorsze. Dawniej ogólnie było lepiej, ale ciąglę lubię ten program.

20.01.2008
14:15
[18]

reksio [ Q u e e r ]

vinni-> Fajna strona, może powstanie z tego jakiś polski GT.

20.01.2008
14:24
[19]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

reksio--> GameTV już od dosyć dawna jest w sieci. Na początku nieźle im się to rozwijało, ostatnio jest tylko gorzej. Na GT PL raczej nie ma co liczyć.

20.01.2008
14:30
[20]

Deton [ klein Zwerg ]







xD

21.01.2008
13:17
smile
[21]

songo93 [ Marduk ]

ja osobiście lubie rt

21.01.2008
17:15
smile
[22]

maximo95 [ Junior ]

oni są świetni nie raz sie przy nich uśmiałem

21.01.2008
17:16
[23]

maximo95 [ Junior ]

a może własnie o to im chodzi żeby ten program tak wyglondał

spoiler start
twoja stara pierze w rzece mocny tekst
spoiler stop

21.01.2008
17:21
[24]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

To jest nic - ostatnio mój brat opowiadał mi o jakimś programie o grach w TV, w którym mówili, że Crysis ma świetną fabułę...
A w pewnym zinie (nie byle jakim - dodawanym do CDA!) przeczytałem, że w NFSU podczas jazdy dostaje się punkty za efekciarską jazdę (to akurat jest prawda) i że za te punkty kupuje się nowe części i samochody (co jest już totalną bzdurą).

21.01.2008
17:21
smile
[25]

viesiek [ Legend ]

a może własnie o to im chodzi żeby ten program tak wyglondał
wątpie żeby ktokolwiek chciał żeby jego program wyglondał

21.01.2008
17:45
smile
[26]

k4m [ kamikadze ]

Ja lubię nawet tego Miłosza

21.01.2008
17:58
smile
[27]

Johy [ Kind Of A Big Deal ]

Ja tam lubię tych kolesi. :P Czasami nawet jakiś z ich żartów mnie rozbawi :) Na przykład na porównanie Crisis'a do hipopotama nie było takie złe, gęba mi się uśmiechnęła :)

22.01.2008
19:29
smile
[28]

lecram [ Konsul ]

Według mnie są cool i dżezi

22.01.2008
19:34
smile
[29]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

A ja oglądam Gram.tv i nie mam tego problemu

22.01.2008
20:39
[30]

ProteZ [ EEEE! babKa!! ]

Zapomniałeś dodać, że Crysis jest Hipopotamem wśród gier :]
A co do prezenterów to są oni czaderscy, jajcarscy,kul i trendi xD

22.01.2008
20:41
smile
[31]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

A ja się zgadzam z autorem wątku. Review Territory jest kiepskie. Przykra prawda :(

13.02.2008
19:07
[32]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

moze..........

13.02.2008
19:12
smile
[33]

siurekm [ Strogler ]

RT jest super, lubię ich oglądać zawsze wytną jakiś numer

07.03.2008
19:38
smile
[34]

Przemo_888 [ Piroman ]

Review Territory jest... całkiem fajnym programem, ale możliwe, że akurat nie do wszystkich on trafia. Szczerze mówiąc wole humorzaty program niż flegmatycznych, pedantycznych prowadzących, którzy chcą pokazać jacy z nich wielcy gracze i, że oni najlepiej recenzują. Akurat ten odcinek z "Twoja stara gra w Crysisa" był nie był zły, ale to nie jest program dla poważnych graczy, którzy o śmiechu słyszeli tylko w gazetach ;] Więc jeśli lubisz się pośmiać czasem z troche głupkowatego zachowania prowadzących i chcesz wiedzieć co się dzieje w grze bez żadnych innych zbędnych informacji to polubisz ten program, a jeśli nie jest tak to... pozostaje Ci jedynie czytanie recenzji na GOLu(z całym szacunkiem dla recenzji GOLa, które stoją na wysokim poziomie).

P.S. Wiem, że stary wątek, ale chciałem się wypowiedzieć na ten temat :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.