
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Orange POP -> Nowy Orange Mix
Witam,
Być może jest na GOLu jakiś pracownik Orange, bądź też osoba, która potrafi mi udzielić odpowiedzi na kilka pytań. Najłatwiej byłoby iść do salonu, ale jest sobota wieczór, a zanim pójdę sam pogadać tam chce wiedzieć jak najwięcej.
Jestem użytkownikiem Idei POP, teraz Orange POP od ponad 6 lat, do tej pory sposób "potrzebuję dzwonić-doładuję sobie konto" + kupno pakietów smsów za grosz mnie urządzało, teraz powoli przestaje, dlatego chcę przejść na Nowy Twój Mix - wersję za 25 lub 30zł, raczej za 30, bo do niej dodają już z tego co widzę jakieś minuty itp.
Problem w tym, że chciałbym zachować mój numer, słyszałem, że w takiej sytuacji dostaję dodatkowe profity - niestety, z jakiegoś powodu strona orange.pl nie daje mi tej możliwości.
I teraz najważniejsze - jest na GOLu ktoś, kto był w podobnej sytuacji i przeszedł z oferty na kartę na Nowego Mixa z zachowaniem numeru? Dostałeś/dostałaś za ten staż w sieci jakiś bonus?
Aha, interesowałaby mnie oferta bez telefonu - jak najprościej - za 30zł dostać jak najwięcej. :)
Pozwolę sobie kilka razy wątek UPnąć, sorry z góry.
mirencjum [ operator kursora ]
Tutaj coś jest:
Ale nie wiem czy to nie jest coś starego, bo nigdzie tam daty nie widzę.
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Dzięki mirencjum, niestety, te informacje są też na stronie orange.pl i nie dają mi nic :(
Może prościej zadam pytanie - ile mogę wytargować przy mixie za 30zł + bez telefonu + przeniesienie numeru ze stażem ponad 6 lat?
gdy biorę normalną ofertę, pomijając to, że chcę przenieść numer dostaje:
* co miesiąc dodatkowo 20 zl na połączenia do Orange i stacjonarnych, SMSy i MMSy do Orange
* teraz 60 minut darmowych rozmów w Orange i z numerami stacjonarnymi po 16.00 i w weekendy,co miesiąc, przez cały okres trwania umowy
* przez 4 miesiące darmowe rozmowy z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym (Aktywuj Promocję Świąteczną samodzielnie po otrzymaniu przesyłki)
* a ponadto 50% więcej kwoty zobowiązania co miesiąc
więc powinienem dostać chyba coś jeszcze za mój staż, prawda? :P
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
up...
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Up 2...

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
UP, podepnę się do wątku :)
Czy ktoś na sali ma mixa? Jakie są wady i zalety w porównaniu z orange na kartę?