GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały problem Mafia

18.01.2008
19:01
[1]

adam423423 [ Pretorianin ]

Mały problem Mafia

Witam zainstalowałem mafie orginalną polską wersje językową z kolekcji klasyki ale gdy włączyłem ją, to podczas dialogów nie ma głosu postaci są tylko polskie napisy te co mówią i jak dostane kulke to tylko słychać auć coś tam wie może ktoś gdzie znaleźć w ustawieniach tą opcje żeby włączyć dźwięk mowy bo szukałem i nie znalazłem ???

18.01.2008
22:07
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Może zainstalowanie patcha pomoże:

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=3986

Albo spróbuj wyłączyć lub zmniejszyć przyspieszenie sprzętowe.

Start -> Uruchom -> dxdiag -> Dźwięk -> Przyspieszenie sprzętowe dźwięku -> wyłączyć całkowicie (suwak w lewo).

18.01.2008
22:08
smile
[3]

adam423423 [ Pretorianin ]

mirencjum >>> bo ja mam tak że dźwiek raz się pojawia a raz nie

18.01.2008
22:15
smile
[4]

adam423423 [ Pretorianin ]

ok to zamawiam abonament

21.01.2008
18:05
[5]

adam423423 [ Pretorianin ]

A jak zmniejsze przyspieszenie sprzetowe to się nie odbije to na nowszych grach ?

21.01.2008
18:29
[6]

Sandro [ In Nod we trust! ]

A jak zmniejsze przyspieszenie sprzetowe to się nie odbije to na nowszych grach ?

Pewnie się odbije. Nie znam innego sposobu, jak tylko dostosowywać przyspieszenie sprzętowe przed włączeniem każdej gry.

21.01.2008
20:16
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Zawsze możesz ustawić normalne, tak jak było.

21.01.2008
20:49
[8]

adam423423 [ Pretorianin ]

Dzięki wielkie

29.01.2008
11:40
smile
[9]

Patryq [ Centurion ]

A jam mam na odwrót...:( brak podpisów (polskich) pod dialogami!!!!! :(((((((

29.01.2008
11:42
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie ma w opcjach gry włączenie napisów?

29.01.2008
11:43
[11]

Volk [ Senator ]

Wlacz napisy w opcjach gry. Domyslnie sa wylaczone.

29.01.2008
12:36
[12]

stanson_ [ Szeryf ]

Przyłączę się do wątku: czy istnieje jakiś patch, który umożliwi granie w Mafię w rozdzielczościach panoramicznych?

03.02.2008
18:17
smile
[13]

Atulack [ Junior ]

Utknołem w misji "Dziwka". Nie chodzi mi o wrogów ale nie mogę znależć tej p********j k***y! Gdzie ona jest?

03.02.2008
18:49
[14]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Otworz wszystkie drzwi w hotelu i znajdziesz. Jest na pierwszym lub drugim pietrze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.