adam423423 [ Pretorianin ]
Mały problem Mafia
Witam zainstalowałem mafie orginalną polską wersje językową z kolekcji klasyki ale gdy włączyłem ją, to podczas dialogów nie ma głosu postaci są tylko polskie napisy te co mówią i jak dostane kulke to tylko słychać auć coś tam wie może ktoś gdzie znaleźć w ustawieniach tą opcje żeby włączyć dźwięk mowy bo szukałem i nie znalazłem ???
mirencjum [ operator kursora ]
Może zainstalowanie patcha pomoże:
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=3986
Albo spróbuj wyłączyć lub zmniejszyć przyspieszenie sprzętowe.
Start -> Uruchom -> dxdiag -> Dźwięk -> Przyspieszenie sprzętowe dźwięku -> wyłączyć całkowicie (suwak w lewo).

adam423423 [ Pretorianin ]
mirencjum >>> bo ja mam tak że dźwiek raz się pojawia a raz nie

adam423423 [ Pretorianin ]
ok to zamawiam abonament
adam423423 [ Pretorianin ]
A jak zmniejsze przyspieszenie sprzetowe to się nie odbije to na nowszych grach ?
Sandro [ In Nod we trust! ]
A jak zmniejsze przyspieszenie sprzetowe to się nie odbije to na nowszych grach ?
Pewnie się odbije. Nie znam innego sposobu, jak tylko dostosowywać przyspieszenie sprzętowe przed włączeniem każdej gry.
mirencjum [ operator kursora ]
Zawsze możesz ustawić normalne, tak jak było.
adam423423 [ Pretorianin ]
Dzięki wielkie

Patryq [ Centurion ]
A jam mam na odwrót...:( brak podpisów (polskich) pod dialogami!!!!! :(((((((
mirencjum [ operator kursora ]
Nie ma w opcjach gry włączenie napisów?
Volk [ Senator ]
Wlacz napisy w opcjach gry. Domyslnie sa wylaczone.
stanson_ [ Szeryf ]
Przyłączę się do wątku: czy istnieje jakiś patch, który umożliwi granie w Mafię w rozdzielczościach panoramicznych?

Atulack [ Junior ]
Utknołem w misji "Dziwka". Nie chodzi mi o wrogów ale nie mogę znależć tej p********j k***y! Gdzie ona jest?
Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Otworz wszystkie drzwi w hotelu i znajdziesz. Jest na pierwszym lub drugim pietrze.