
Credenz [ Centurion ]
Jet audio - scalenie??
czy da sie ustawic w programie Jet audio żeby wszystkie okienka (okono głowne programu , wizualizacje, playlista) byly scalone w jedno tak jak w winampie? denerwuje mnie kiedy jedno okienko jest "tu" a drugie "tam"
kumkacz [ Legionista ]
Proste - ściągnij inną skórkę niż tą którą masz...