GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jet audio - scalenie??

16.01.2008
13:42
smile
[1]

Credenz [ Centurion ]

Jet audio - scalenie??

czy da sie ustawic w programie Jet audio żeby wszystkie okienka (okono głowne programu , wizualizacje, playlista) byly scalone w jedno tak jak w winampie? denerwuje mnie kiedy jedno okienko jest "tu" a drugie "tam"

02.02.2008
01:44
[2]

kumkacz [ Legionista ]

Proste - ściągnij inną skórkę niż tą którą masz...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.