GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

booze w Fallout

13.01.2008
04:26
smile
[1]

DeathDave [ Pretorianin ]

booze w Fallout

czy booze to bylo bardziej piwo, bardziej wodka, czy bardziej alkohol ogolnie?

dzieki

13.01.2008
04:56
[2]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ogolnie rzecz biorac, "booze" z angielska najlatwiej przetluaczyc jako 'browar' tudziez 'chlansko' podejrzewam jednakze, ze akurat w tamtejszym kontekscie odnosilo sie to do wodki alboz innego wysoko procentowego trunku

13.01.2008
07:19
[3]

iNfiNity! [ NSX ]

Myślę, że z angielskiego najłatwiej przetłumaczyć na "gorzałę"... W falloucie były chyba wysokoprocentowe trunki.

13.01.2008
08:19
[4]

pablo397 [ sport addicted ]

Aceofbase --> no co Ty. nawet slownik onetu podsuwa tlumaczenie jako 'wodka,gorzala,upic sie' - na moje oko to zawsze chodzi o jakis mocno procentowy alkohol. w grze chodzilo o wlasnie 'gorzalka' co mozna rozumiec jako jakas tania woda czy ewentualnie samogon - cos mocnego i ciezkiego. tak na moje oko.

13.01.2008
08:41
[5]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Booze po angielsku to po prostu gorzała. Czasem używane na określenie bimbru, ale najczęściej po prostu mocnej, taniej wódki.
W Falloucie tak samo :)

13.01.2008
09:23
[6]

Vader [ Legend ]

Nie wiem jak Wy, ale ja wolałem Rot Gut :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.