GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

napisy do 'Alone'

13.01.2008
04:13
[1]

niczyj [ Pretorianin ]

napisy do 'Alone'

nie wiecie gdzie mozna znalezc poprawne napisy do 'Alone'? znalazlem tylko w wersji angielskiej albo polskiej z jakiegos translatora :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.