
xion [ Jigga ]
Orange Pop?
Witam. Jak w temacie, posiadam Orange Pop juz od kilku lat, nigdy nie zmieniałem taryf itp itd.
Dosłownie przed chwilą, rozmawiałem dokładnie 9m i 45 sec. a pochłonęło z mojej karty jedyne 0,51 PLN. O co chodzi? xD Jakaś promocja jest? Czy po prostu taryfa mi się zmieniła, czy mam halucynacje?
Narmo [ nikt ]
orange.pl --> Zarejestruj się --> sprawdzaj jakie masz aktywne pakiety i promocje.
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Za doładowania dostajesz 10% gratis sumy doładowującej, może to?
Oczywiście to kwota do wykorzystania w Orange i usługę trzeba włączyć :)
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
albo miales 10 zl po doladowaniu jako bonus albo sie pomylili
bo 65 gr za min jest normalne
xion [ Jigga ]
koziolekl -> Jeżeli jest tego typu promocja, to owszem dostaje sie tam darmowe srodki na karcie, ale wtedy w ogole nie pobiera z tych w moim przypadku 50 zl z karty, tylko z tzw. konta promocyjnego. A mi z karty za prawie 10 min rozmowy zabrali 51 gr ;p