GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Orange Pop?

12.01.2008
19:53
smile
[1]

xion [ Jigga ]

Orange Pop?

Witam. Jak w temacie, posiadam Orange Pop juz od kilku lat, nigdy nie zmieniałem taryf itp itd.
Dosłownie przed chwilą, rozmawiałem dokładnie 9m i 45 sec. a pochłonęło z mojej karty jedyne 0,51 PLN. O co chodzi? xD Jakaś promocja jest? Czy po prostu taryfa mi się zmieniła, czy mam halucynacje?

12.01.2008
19:55
[2]

Narmo [ nikt ]

orange.pl --> Zarejestruj się --> sprawdzaj jakie masz aktywne pakiety i promocje.

12.01.2008
19:57
[3]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Za doładowania dostajesz 10% gratis sumy doładowującej, może to?

Oczywiście to kwota do wykorzystania w Orange i usługę trzeba włączyć :)

12.01.2008
19:59
[4]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

albo miales 10 zl po doladowaniu jako bonus albo sie pomylili

bo 65 gr za min jest normalne

12.01.2008
20:00
[5]

xion [ Jigga ]

koziolekl -> Jeżeli jest tego typu promocja, to owszem dostaje sie tam darmowe srodki na karcie, ale wtedy w ogole nie pobiera z tych w moim przypadku 50 zl z karty, tylko z tzw. konta promocyjnego. A mi z karty za prawie 10 min rozmowy zabrali 51 gr ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.