GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś z elektryki

12.01.2008
19:43
[1]

Sage [ Konsul ]

Coś z elektryki

Chcę oświetlić biurko diodami, zastanawiałem się czy jest możliwe podłączenie ich pod USB komputera, tak, aby zaczynały święcić tylko wtedy, gdy włączony jest komputer (coś jak dioda w myszce).

Jeżeli coś takiego nie jest możliwe/jest skomplikowane, to w jaki sposób polecanie to zrobić?

Edit:
Takie diody (któreś z tych):

12.01.2008
19:48
[2]

Widzący [ Legend ]

Kup w IKEA oświetlacz diodowy za kilkadziesiąt zeta, koło stówki kosztuje taki co zmienia barwy i podłącz do listwy.

12.01.2008
19:50
[3]

Promyk [ moonshine ]



polecam ichniejsze forum... tamtejsi ludzie się tym zajmują na codzień;)

12.01.2008
19:50
[4]

Sage [ Konsul ]

Chce to rozmieścić w różnych miejscach, pod rożnym kątem etc. raczej wymagane jest, abym mógł każdą diodę z osobna regulować.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.