Puchciol [ Pretorianin ]
my minicity (Prośba o klik)
witam, moje miasto ma juz 55 populacju ale to nie jest dużo , bardzo prosze klikajcie w poniższy link z Góry dzienkuje wszystkim ,pozdrawiam