GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mody gta sa

12.01.2008
19:23
[1]

pis-da [ Junior ]

mody gta sa

czemu jak zainstaluje jakies auto (np. rower) to po pewnym czasie pojawia sie blad z plikiem gta.exe?

12.01.2008
19:29
[2]

Darth Father [ Pretorianin ]

to rower to auto???

12.01.2008
19:31
[3]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Tak to czasami bywa z modami. Rób backupy podmienianych i edytowanych plików, może Ci to zaoszczędzić ponownej instalacji gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.