pis-da [ Junior ]
mody gta sa
czemu jak zainstaluje jakies auto (np. rower) to po pewnym czasie pojawia sie blad z plikiem gta.exe?
Darth Father [ Pretorianin ]
to rower to auto???
alpha4175 [ Pro Gamer ]
Tak to czasami bywa z modami. Rób backupy podmienianych i edytowanych plików, może Ci to zaoszczędzić ponownej instalacji gry.