halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Skrypt PHP
Jak jest najnowszy skrypt PHP w którym można załozyć forum internetowe?
Może ma ktos stronke , gdzie można go pobrać?
szukałem na googlach ale nic konkretnego nie mogłem znaleźć.
Z góry dzieki
Narmo [ nikt ]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
dziekowac dobry człowieku :)