Reprezentacja Polski w Eliminacjach do MŚ 2004 i ich pierwszy mecz

15:51
smile
[1]

Alphondhar [ Chor��y ]

Co sądzicie o grze Polaków? Pierwsze spotkanie w eliminacjach z San marino moim zdaniem było totalna klapą, oni ledwo co strzelili te dwie bramki i to dopiero po 75 minucie. Moim zdaniem to co sie dzieje z naszą reprezentacją to koszmar. Co wy o tym sądzicie, czy Engel nie był lepszy od Bońka?

08.09.2002
16:43
[2]

nassal [ Pretorianin ]

Co do meczu to no comment - DNO !! A propos to byl mecz eliminacyjny do ME 2004, a nie MŚ.

08.09.2002
16:51
[3]

BoboPOL [ Pretorianin ]

nie widziałem meczu szczerze muwiac ale ten wnik nie nastawia mnie optymistycznie na przyszlosc i uwarzam że skoro engelowi raz udalo sie nas doprowadzic do jakies duzej imprezy to powinien dotac nowa szanse

08.09.2002
16:54
[4]

Atreus [ Senator ]

po co dawać nową szansę Engelowi ? Chcecie kolejnej kompromitacji tym razem na mistrzostwach Europy ?

08.09.2002
17:03
[5]

ymir [ Chor��y ]

I po tem dziwisz sie, ze cie bluzgaja "MS", apropo meczu, byl to swego radzaju niezly kabaret, pomijajac gre naszych zawodnikow, dziwne zachowanie kibicow, jedynie polskie reklamy na trybunach, obsluge techniczna. idealnie ustawiona kamere glowna, najlepszymi momentami z meczu byly pojawiajace sie w dolnej czesci ekranu ramki ze stanem polaczenia satelitarnego "VIDEO: Faild" ", "Transmission running" itp. Wraz z kolegom nie moglismy powstrzymac sie od smiechu, zabawa byla przednia, oby tak dalej. :)     Jak tak dalej pojdzie bede musial podszkolic angielski, zeby nie wydalo sie, ze jestem Polakiem.     Zapomnialem wspomniec o wspanialej pracy trenera, podawal pilki nawet zawodnikom z przeciwnej druzyny.

08.09.2002
17:12
[6]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

ymir: jezeli chodzi o obslugetechniczna meczu pretensje mozna miec do realizatorow w san marino. Jezeli zas chodzi o gre polakow- III liga bulgarska Alphondhar: podnieciles sie ze zalozyles jeszcze jeden watek?

davis [ ]

Ech malkontenci... :) 1. Kamera była ustawiona tak debilnie że było gówno widać. 2. Polacy pokazali, że mają charakter. Mieli wygrać i wygrali, w momencie gdy zaczęło się robić nieciekawie (mecz zbliżał się ku końcowi a było 0:0) ruszyli do ataku i cel osiagnęli. We współczesnej piłce już nie ma "kelnerów" i bardzo ciężko się gra z zespołami, które murują dostęp do bramki 10 zawodnikami i nie mają zamiaru wychodzić z własnej połowy. To też jest taktyka. Kłopoty z takimi zespołami mają wszyscy.

08.09.2002
18:58
smile
[10]

Zeneq [ Chor��y ]

Prponuje zbudowć cały poski skład OD NOWA! A na teraz wystawić stary sklad (Lato, Tomaszewski itd.)!

08.09.2002
19:02
[11]

Eomer [ Konsul ]

nie ma co narazie narzekac na bonka, bo po prostu nie ma w Polsce pilkarzy, którzy gwarantowaliby naprawde wysoki poziom naszej reprezentacji; naszymi atutami moga byc jedynie zgranie, gryzienie trawy i dyscyplina taktyczna; nie ma w Polsce piłkarza, który pociągnąłby grę w środku pola i tej druzynie potrzebny jest czas, ktorego niestety nie jest za wiele; cale szczescie, ze gralismy pierwszy mecz z San MArino, bo z łotwa prawdopodobnie stracilibysmy punkty; co do wczorajszego meczu, to na boiskach czwartej ligi polskiej sa lepsze spotkania, ale miejmy nadzieje, ze ta druzyna bedzie grac lepiej (bo chyba już gorzej to nie mozna)

Kijano [ Konsul ]

Z Bońka taki trener jak ze mnie sistra zakonna !!!!

08.09.2002
21:35
[14]

Kruk [ In Flames ]

narzekajcie, narzekajcie, narzekajcie....

08.09.2002
21:43
[15]

Kiss [ Konsul ]

W porownaniu do innych druzyn europejskich, Polska zagrala swietny mecz: Cypr Francja 1:2 Szwecja Łotwa 0 0 Belgia Bułgaria 0 2 !! Wyspy Owcze Szkocja 2:2 Armenia Ukraina 2 2 Chorwacja Estonia 0 0 Jak widac nie mamy na co narzekać.

08.09.2002
22:14
[16]

Queen_Arwen [ Evenstar ]

Ważny jest wynik! A co do gry - to kijowo się gra z kimś kto bramkę muruje. Jedyne pretensje mam do pierwszej połowy, gdzie gra się nie kleiła, ale w drugiej Polacy przyśpieszyli grę i w końcu wygrali. Jedyny błąd --- czemu tak nie grali w 1 połowie? - Trzeba to poprawić.