GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakieś ciekawe, przejmujące utwory jak Requiem for a dream.

12.01.2008
17:53
smile
[1]

Lozano23 [ Pretorianin ]

Jakieś ciekawe, przejmujące utwory jak Requiem for a dream.

Jak w tytule - jakie utwory polecacie?

12.01.2008
17:55
[2]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Ave Maria - L. Pavarotti

12.01.2008
18:01
[3]

Lozano23 [ Pretorianin ]

Wolałbym utwory bez wokalu.

12.01.2008
18:03
[4]

martusi_a [ Celestial ]

"The Fountain" OST.
Znowu pan Mansell.

12.01.2008
18:05
smile
[5]

napalm176 [ Legionista ]

Kurde, widzę, że nie tylko ja zostałem urzeczony cudownością kawałka "Requiem For A Dream (Remix)". Tak, mam na myśli Remix, bo oryginalna wersja jest taka sobie... Remix usłyszałem pierwszy raz jako tło muzyczne do filmiku o "King Kongu" na You Tube i od razu mnie zamurowało ;-).
Wracając na rzeczowe tory - polecam utwór "Am I Not Merciful" - Gladiator Soundtrack. Znam jeszcze jeden wręcz urzekający utwór, ale z wokalem - mianowicie "Believer" - Christina Milian ("Be Cool" Soundtrack). Miłego słuchania :-).

12.01.2008
18:07
smile
[6]

napalm176 [ Legionista ]

Zajedwabisty jest również Soundtrack do gry "Shadow of the Colossus". Must have!

12.01.2008
18:11
smile
[7]

CHESTER80 [ old snake ]

Polecam płytkę "Unearthed" E.S. Posthumus.

A tu piękna "Nara":

12.01.2008
18:23
[8]

martusi_a [ Celestial ]

Ach, no i oczywiście równie doskonały OST z "The Last Samurai".

12.01.2008
22:10
[9]

Łysack [ Przyjaciel ]

mnie w podobny nastrój wprawia piosenka

Gary Jules - Mad World

12.01.2008
22:15
smile
[10]

volvo [ Konsul ]

Moje ulubione:


Vangelis - Conquest of Paradise :)

12.01.2008
22:29
[11]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

poszukaj na youtube utwory klausa badelta, hansa zimmera, philipa glassa, czy johna williamsa. szczegolnie tego ostatniego polecam. ale kazdy z nich robi genialna muzyke.

jeszcze enio morricone

12.01.2008
22:33
[12]

czekers [ Turbojugend ]

Ja tak mam z utworkami w Legend of Zelda: Twilight Princess (Motywy z wyciem wilka wymiatają, a theme w Kirikuru po prostu miażdży) oraz przy OST z K-PAX

12.01.2008
23:25
smile
[13]

malyb89 [ Oruma ]

Muzyka z gry Fahrenheit/ Indigo Prophecy (piękna gra, piękny ost):











12.01.2008
23:28
[14]

mineral [ Senator ]

Utwory Enya - May it Be oraz Now we are free

12.01.2008
23:42
smile
[15]

Sky [ Centurion ]

wpisz w youtube...
Dead can dance
wokale w nich występują ale uwierz - nie przeszkadzają...
pierwszy kawałek - youlunga


drugi podrzynacz żył Host of Seraphim - zwłaszcza po obejrzeniu teledysku - kiedy obrazy wypalą się w głowie



i może jeszcze to ...




12.01.2008
23:45
[16]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Soundtrack "Lost Highway"

12.01.2008
23:50
[17]

Lookash [ Senator ]

OST z "Man on Fire" polecam. Film też świetny.

12.01.2008
23:55
smile
[18]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Twean Peaks


Ogólnie lubię kompozycje Badalamenti'ego

13.01.2008
00:05
smile
[19]

Yari [ Juventino ]

CHESTER80 ---> oła to jest genialne ;]. Dzieki wielkie , mam nadzieje że reszta utworów na płycie jest równie świetna :>.

13.01.2008
00:16
[20]

alpha_omega [ Senator ]

Nie wiem dlaczego bez wokalu skoro np. takie Requiem Mozarta zabija (szczególnie pod batutą Jordi Savall'a), a Ty się skazujesz na to, ażeby tego nie słuchać :)







Takich kilka z miejsca się narzucających utworów, bo spadam oglądać film.

PS. Oczywiście na youtube wszystko brzmi tragicznie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.