
Lozano23 [ Pretorianin ]
Jakieś ciekawe, przejmujące utwory jak Requiem for a dream.
Jak w tytule - jakie utwory polecacie?
davhend [ Ghost of Sparta ]
Ave Maria - L. Pavarotti
Lozano23 [ Pretorianin ]
Wolałbym utwory bez wokalu.
martusi_a [ Celestial ]
"The Fountain" OST.
Znowu pan Mansell.

napalm176 [ Legionista ]
Kurde, widzę, że nie tylko ja zostałem urzeczony cudownością kawałka "Requiem For A Dream (Remix)". Tak, mam na myśli Remix, bo oryginalna wersja jest taka sobie... Remix usłyszałem pierwszy raz jako tło muzyczne do filmiku o "King Kongu" na You Tube i od razu mnie zamurowało ;-).
Wracając na rzeczowe tory - polecam utwór "Am I Not Merciful" - Gladiator Soundtrack. Znam jeszcze jeden wręcz urzekający utwór, ale z wokalem - mianowicie "Believer" - Christina Milian ("Be Cool" Soundtrack). Miłego słuchania :-).

napalm176 [ Legionista ]
Zajedwabisty jest również Soundtrack do gry "Shadow of the Colossus". Must have!

CHESTER80 [ old snake ]
Polecam płytkę "Unearthed" E.S. Posthumus.
A tu piękna "Nara":
martusi_a [ Celestial ]
Ach, no i oczywiście równie doskonały OST z "The Last Samurai".
Łysack [ Przyjaciel ]
mnie w podobny nastrój wprawia piosenka
Gary Jules - Mad World

volvo [ Konsul ]
Moje ulubione:
Vangelis - Conquest of Paradise :)
cotton_eye_joe [ maniaq ]
poszukaj na youtube utwory klausa badelta, hansa zimmera, philipa glassa, czy johna williamsa. szczegolnie tego ostatniego polecam. ale kazdy z nich robi genialna muzyke.
jeszcze enio morricone
czekers [ Turbojugend ]
Ja tak mam z utworkami w Legend of Zelda: Twilight Princess (Motywy z wyciem wilka wymiatają, a theme w Kirikuru po prostu miażdży) oraz przy OST z K-PAX

malyb89 [ Oruma ]
Muzyka z gry Fahrenheit/ Indigo Prophecy (piękna gra, piękny ost):
mineral [ Senator ]
Utwory Enya - May it Be oraz Now we are free

Sky [ Centurion ]
wpisz w youtube...
Dead can dance
wokale w nich występują ale uwierz - nie przeszkadzają...
pierwszy kawałek - youlunga
drugi podrzynacz żył Host of Seraphim - zwłaszcza po obejrzeniu teledysku - kiedy obrazy wypalą się w głowie
i może jeszcze to ...
mos_def [ Generaďż˝ ]
Soundtrack "Lost Highway"
Lookash [ Senator ]
OST z "Man on Fire" polecam. Film też świetny.

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Twean Peaks
Ogólnie lubię kompozycje Badalamenti'ego

Yari [ Juventino ]
CHESTER80 ---> oła to jest genialne ;]. Dzieki wielkie , mam nadzieje że reszta utworów na płycie jest równie świetna :>.
alpha_omega [ Senator ]
Nie wiem dlaczego bez wokalu skoro np. takie Requiem Mozarta zabija (szczególnie pod batutą Jordi Savall'a), a Ty się skazujesz na to, ażeby tego nie słuchać :)
Takich kilka z miejsca się narzucających utworów, bo spadam oglądać film.
PS. Oczywiście na youtube wszystko brzmi tragicznie.