GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Teenage Mutant Ninja Puppets

12.01.2008
17:46
smile
[1]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Teenage Mutant Ninja Puppets

Oj, nie jestem pewien co do kategorii, ale cóż, poprawcie mnie jeśli nie jest właściwa.

Mam tutaj świetną (moim zdaniem) bijatykę 2D, przed którą można się świetnie zrelaksować.
Nie jest to typowa bijatyka, ponieważ sterujemy "stickami" i nie występuje tu widok krwi.

Gra jest bajecznie prosta do opanowania, jeśli trzeba tu w ogóle coś potrafić: sterujemy strzałkami, tylko sterujemy głową naszego wojownika, a reszta ciała podąża za nią.

Gra wygląda...Hm... Jak niemal domowej roboty gra, ale nie jest brzydka. Przy mocniejszych starciach następuje spowolnienie czasu i efekt "motion blur" (na obrazku).

Gra waży zaledwie 90 kb i nie trzeba jej instalować.
Choć mimo jej prostoty, do jej odpalenia potrzeba 512 RAMu, 32 Grafiki i procesor klasy Pentium III 1 GHz. (To mnie właśnie zdziwiło, bo podczas gry menedżer zadań nie zauważył ŻADNEGO wzrostu zużycia pamięci, a jedynie zużycie procesora i to duże.)

Trochę pomieszałem, więc wybaczcie. Link do gry -
I coż. Miłej zabawy :)

PS. Jeśli było, to przepraszam :)


Teenage Mutant Ninja Puppets - DJ Pinata
12.01.2008
17:50
[2]

czekers [ Turbojugend ]

Hah, kapitalnie się w to gra!
Powiedzialem, wracam grac :P

12.01.2008
18:10
[3]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Zapomniałem dodać: W trakcie gry klawiszami A i D się cofa - że tak powiem - "taśmę".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.