ozzman15 [ Pretorianin ]
Problem z nagrywarką?
Mam nagrywarkę i potrzebuje prędkość do nagrania 4x, a jak wchodzę w alcohol to najmniejszą mam 6x. Co mam zrobić?
DEXiu [ Generaďż˝ ]
Zasadnicze pytanie: PO CO taka mała prędkość i czemu akurat 4x a nie 6x? Różnica praktycznie żadna.
ozzman15 [ Pretorianin ]
MAgic Swap co ci to mówi?
Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]
Sprawdz czy plytka obsluguje tak mala predkosc. Mozliwe tez, ze nagrywarka tak wolno nie nagrywa. Zreszta, jestes pewien, ze KONIECZNIE musi byc tylko 4x? Sprobuj na 6x nagrac a potem kombinuj. Plytki drogie nie sa...
alpha4175 [ Pro Gamer ]
Nagrywaj 8x i się nie przejmuj ;)