GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z nagrywarką?

12.01.2008
17:37
[1]

ozzman15 [ Pretorianin ]

Problem z nagrywarką?

Mam nagrywarkę i potrzebuje prędkość do nagrania 4x, a jak wchodzę w alcohol to najmniejszą mam 6x. Co mam zrobić?

12.01.2008
17:40
[2]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Zasadnicze pytanie: PO CO taka mała prędkość i czemu akurat 4x a nie 6x? Różnica praktycznie żadna.

12.01.2008
17:42
[3]

ozzman15 [ Pretorianin ]

MAgic Swap co ci to mówi?

12.01.2008
17:44
[4]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Sprawdz czy plytka obsluguje tak mala predkosc. Mozliwe tez, ze nagrywarka tak wolno nie nagrywa. Zreszta, jestes pewien, ze KONIECZNIE musi byc tylko 4x? Sprobuj na 6x nagrac a potem kombinuj. Plytki drogie nie sa...

12.01.2008
18:57
[5]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Nagrywaj 8x i się nie przejmuj ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.