MP-ror [ Generaďż˝ ]
Z cyklu - co to za piosenka
Wpadła mi w ucho pewna piosenka wykonywana w jakimś rosyjskopodobnym języku. To chyba jakiś w miarę nowy hicior bo leci w niektórych stacjach dość często. A jedyne co pamiętam to "dziewcina małada" :) Czy ktoś wie o co chodzi, co to za utwór?
Mortan [ ]
kanikuly ?
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Nope.
Znalazłem w międzyczasie: A kalina ne verba :)
M'q [ Schattenjäger ]
To?
Kalina- A Kalina