GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu - co to za piosenka

12.01.2008
17:01
[1]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Z cyklu - co to za piosenka

Wpadła mi w ucho pewna piosenka wykonywana w jakimś rosyjskopodobnym języku. To chyba jakiś w miarę nowy hicior bo leci w niektórych stacjach dość często. A jedyne co pamiętam to "dziewcina małada" :) Czy ktoś wie o co chodzi, co to za utwór?

12.01.2008
17:07
[2]

Mortan [ ]

kanikuly ?

12.01.2008
17:08
[3]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Nope.
Znalazłem w międzyczasie: A kalina ne verba :)

12.01.2008
17:11
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

To?


Kalina- A Kalina

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.