lolek1555 [ Legionista ]
Przepraszam Admina za to ze wyslalem Murzynka :*
jw.
Hawkman [ Konsul ]
Teraz przeproś że spamujesz 0.o
danieldanek [ We are United!!! ]
---->
mefek [ Konsul ]
Teraz każdy junior będzie robił wątek z przeprosinami za murzynka.