GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sposób płatności OC

12.01.2008
16:36
smile
[1]

Yaca Killer [ Regent ]

Sposób płatności OC

Czy można zapłacić składkę OC przelewem z własnego konta (przelew elektroniczny)? Czy w przypadku kontroli należy okazać policjantowi potwierdzenie dokonania wpłaty?

12.01.2008
16:43
[2]

Iceman_87th [ Senator ]

Można zapłacić przelewem i można pokazać policjantowi wydruk elektroniczny. Natomiast termin wpłaty nierzadko nie równa się terminowi, od którego będzie obowiązywać ubezpieczenie. Można zapłacić w terminie, ale jeżeli stukniesz kogoś to może się okazać, że ubezpieczyciel jeszcze nie zaksięgował wpłaty i zgodnie z prawem ubezpieczenie nie obowiązuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.