GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Różnica

12.01.2008
16:24
smile
[1]

siurekm [ Strogler ]

Różnica

Witam
Potrzebuje różnic miedzy książka a filmem "Przedwiośnie". Jak wiecie nie napiszcie. pozdrawiam

12.01.2008
16:24
[2]

c_N_mooris [ Pretorianin ]

...no to nie piszę o tych co wiem

12.01.2008
16:25
[3]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Hmm. To jak wiemy mamy nie pisać, a jak nie wiemy to co? :P

Jaka jest różnica? ZASADNICZA (czytaj: jeśli liczysz, że oglądając tylko film uda się uniknąć czytania to zapomnij)

12.01.2008
16:27
[4]

Volk [ Senator ]

Zakończenie filmu różni się od zakończenia książki, gdyż Cezary umiera.

12.01.2008
18:16
[5]

siurekm [ Strogler ]

sorry małe przejęzyczenie, jeśli wiecie to piszcie,

12.01.2008
18:24
[6]

rothonu [ Generaďż˝ ]

Ja mysle, ze roznica jest tak, ze na filmie sie siedzi 2 godziny, a ksionszki sie w tyle nie pszeczyta. W dłózej sie pszeczyta. To jest ruznica. Zasadnicza bym powiedzial i merytoryczna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.