
siurekm [ Strogler ]
Różnica
Witam
Potrzebuje różnic miedzy książka a filmem "Przedwiośnie". Jak wiecie nie napiszcie. pozdrawiam
c_N_mooris [ Pretorianin ]
...no to nie piszę o tych co wiem
DEXiu [ Generaďż˝ ]
Hmm. To jak wiemy mamy nie pisać, a jak nie wiemy to co? :P
Jaka jest różnica? ZASADNICZA (czytaj: jeśli liczysz, że oglądając tylko film uda się uniknąć czytania to zapomnij)
Volk [ Senator ]
Zakończenie filmu różni się od zakończenia książki, gdyż Cezary umiera.
siurekm [ Strogler ]
sorry małe przejęzyczenie, jeśli wiecie to piszcie,
rothonu [ Generaďż˝ ]
Ja mysle, ze roznica jest tak, ze na filmie sie siedzi 2 godziny, a ksionszki sie w tyle nie pszeczyta. W dłózej sie pszeczyta. To jest ruznica. Zasadnicza bym powiedzial i merytoryczna.