GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gothic 2 z dodatkiem (v 2.6)

12.01.2008
16:15
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

gothic 2 z dodatkiem (v 2.6)

Zainstalowałem, uuruchamiam grę a tu jakiś error mi polazuje że k***a mać nie mgoe je****go screena wrzucić. Jest moze jakiś patch czy coś?? W google nic nie znalazłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.