Prince_michal [ Generaďż˝ ]
gothic 2 z dodatkiem (v 2.6)
Zainstalowałem, uuruchamiam grę a tu jakiś error mi polazuje że k***a mać nie mgoe je****go screena wrzucić. Jest moze jakiś patch czy coś?? W google nic nie znalazłem