GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zafriko.pl Ma tam ktoś z was stronke? -WAŻNE! mam pare pytań

12.01.2008
15:50
[1]

Theodortfus_Ponętny [ Centurion ]

zafriko.pl Ma tam ktoś z was stronke? -WAŻNE! mam pare pytań

Macie swoje drtony w serwisie zafriko.pl Ja mam i mam pare problemów mianowicie nie wiem jak wstawić link do menu i do tekstu i jak ustawić jakąś grafike za tło. Pomóżcie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.