
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Wpływ routera na gg...?
Szlag mnie trafił - właśnie dzisiaj. Od kilku tygodni łącze dzielę na trzy komputery przy pomocy routera - No i od tego momentu połączenie z gg zaczęło zrywać. Fakt - odnawia automatycznie, więc nie muszę ciągle klikać na to durne słoneczko, ale często wiadomości nie dochodzą, ludzie stresują się że ich olewam i w ogóle drażniąca rzecz.
Czy ktoś wie co możnaby zrobić aby wszystko działało poprawnie?
Tak - nie wydaje się wam - Nie znam się na tym : P
jajko w imadle [ Konsul ]
nie martw się. ja mam tak samo, też dokładnie od zapodania routerka. i ni cholery nie wiem co z tym zrobić
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Coś się z tym zrobić da, tylko nie wiem co... : /