GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wpływ routera na gg...?

12.01.2008
15:20
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Wpływ routera na gg...?

Szlag mnie trafił - właśnie dzisiaj. Od kilku tygodni łącze dzielę na trzy komputery przy pomocy routera - No i od tego momentu połączenie z gg zaczęło zrywać. Fakt - odnawia automatycznie, więc nie muszę ciągle klikać na to durne słoneczko, ale często wiadomości nie dochodzą, ludzie stresują się że ich olewam i w ogóle drażniąca rzecz.

Czy ktoś wie co możnaby zrobić aby wszystko działało poprawnie?

Tak - nie wydaje się wam - Nie znam się na tym : P

12.01.2008
15:36
[2]

jajko w imadle [ Konsul ]

nie martw się. ja mam tak samo, też dokładnie od zapodania routerka. i ni cholery nie wiem co z tym zrobić

12.01.2008
15:37
[3]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Coś się z tym zrobić da, tylko nie wiem co... : /

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.