nygger1994 [ Legionista ]
Kierownica
Witam,
mam kierownicę (firmy Predator) od około roku, ale niestety mój sprzęt (kierownica) sam skręca w lewo. Nie jest to bardzo duży skręt, ale jednak przeszkadza w grze (głównie Need For Speed Underground 2). Zwracam się do Was z pytaniem: czy jest jakiś program, którym można wycentrować kierownicę (tzn. zrobić tak, żeby nie skręcała w lewo)? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
mam to samo i niestety nie wiem jak to naprawic..
E_G300 [ Zatwierdz ]
Nie jestem za bardzo w temacie, ale zdaje mi się, że jest taka opcja jak kalibracja.
Można znaleźć ją w - Panel sterowania -> kontrolery gier -> [klikamy na nazwę kierownicy] -> właściwości -> kalibracja [Calibration] i ustawiamy.

nygger1994 [ Legionista ]
O to właśnie mi chodziło. Dzięki