GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kierownica

12.01.2008
14:49
[1]

nygger1994 [ Legionista ]

Kierownica

Witam,
mam kierownicę (firmy Predator) od około roku, ale niestety mój sprzęt (kierownica) sam skręca w lewo. Nie jest to bardzo duży skręt, ale jednak przeszkadza w grze (głównie Need For Speed Underground 2). Zwracam się do Was z pytaniem: czy jest jakiś program, którym można wycentrować kierownicę (tzn. zrobić tak, żeby nie skręcała w lewo)? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

12.01.2008
14:50
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

mam to samo i niestety nie wiem jak to naprawic..

12.01.2008
15:02
[3]

E_G300 [ Zatwierdz ]

Nie jestem za bardzo w temacie, ale zdaje mi się, że jest taka opcja jak kalibracja.

Można znaleźć ją w - Panel sterowania -> kontrolery gier -> [klikamy na nazwę kierownicy] -> właściwości -> kalibracja [Calibration] i ustawiamy.

12.01.2008
17:47
smile
[4]

nygger1994 [ Legionista ]

O to właśnie mi chodziło. Dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.