
djforever [ Senator ]
Creative A300
Kupiłem sobie te głośniki, są naprawdę dobre, w porównaniu z poprzednimi to jak niebo i ziemia... ale gdzie do cholery jest wejście na słuchawki?!
Pytam poważnie. Nigdzie go nie widzę.

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
użyj instrukcji obsługi ;)

djforever [ Senator ]
Szkoda, że jej nie ma.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Zawartość opakowania:
* Dwa głośniki satelitarne
* Jeden głośnik niskotonowy z zasilaniem
* Zasilacz sieciowy
* Instrukcja obsługi
Yari [ Juventino ]
Słuchawki prawdopodobnie będziesz musiał podpinać bezpośrednio do dźwiękówki.
djforever [ Senator ]
Nigdzie nie ma żadnej instrukcji. No nic, ojebali mnie dziś z tuszem, 3 raz do tego posranego Media Marktu nie będę chodził. Wie ktoś, jak to podłączyć, czy nie?
edit:
no nic, trudno... przeżyję.