GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Creative A300

12.01.2008
14:38
smile
[1]

djforever [ Senator ]

Creative A300

Kupiłem sobie te głośniki, są naprawdę dobre, w porównaniu z poprzednimi to jak niebo i ziemia... ale gdzie do cholery jest wejście na słuchawki?!
Pytam poważnie. Nigdzie go nie widzę.

12.01.2008
14:43
smile
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

użyj instrukcji obsługi ;)

12.01.2008
14:43
smile
[3]

djforever [ Senator ]

Szkoda, że jej nie ma.

12.01.2008
14:46
[4]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Zawartość opakowania:

* Dwa głośniki satelitarne
* Jeden głośnik niskotonowy z zasilaniem
* Zasilacz sieciowy
* Instrukcja obsługi

12.01.2008
14:50
[5]

Yari [ Juventino ]

Słuchawki prawdopodobnie będziesz musiał podpinać bezpośrednio do dźwiękówki.

12.01.2008
14:53
[6]

djforever [ Senator ]

Nigdzie nie ma żadnej instrukcji. No nic, ojebali mnie dziś z tuszem, 3 raz do tego posranego Media Marktu nie będę chodził. Wie ktoś, jak to podłączyć, czy nie?
edit:
no nic, trudno... przeżyję.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.