GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

usztywniacz po złamaniu?

12.01.2008
14:35
[1]

sowinskiryjswinski [ Pretorianin ]

usztywniacz po złamaniu?

Hej, miałem złamany palec (w lewej rece malutki) 4 tyg nosilem gips teraz od 5 dni nie mam juz gipsu palec co jakis czas boli jak nim gibam, i mam pytanie czy mozna kupic jakiś usztywniacz na lewą dłoń? bo mam zamiar isc na rower poskakac i zawsze to pomoze jakos? mozna w ogole cos takiego dostac?

12.01.2008
14:49
[2]

Vidos [ Legend ]

Jest coś takiego jak szyna usztywniająca, którą zakłada się na żądaną część ciała i owija bandażem dla usztywnienia, ale podejrzewam że akrobacje rowerowe nie za bardzo by ci z tym urządzeniem wychodziły i raczej nie było by to zbyt zdrowe dla twojego palca.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.