GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iluzja: zapraszam na mojego MySpace'a :)

12.01.2008
14:25
smile
[1]

Magik. [ Legionista ]

Iluzja: zapraszam na mojego MySpace'a :)

Witam!

Jestem Magik i moje hobby to iluzja. Gorąco zapraszam do odwiedzania mojego MySpace'a: i sprawdzenia zamieszczonych tam filmów. Napiszcie też koniecznie co sądzicie. :)

Tych, którzy mnie jeszcze pamiętają z Pikniku 2006 serdecznie pozdrawiam (i mam nadzieję, że się zobaczymy na następnym ;)).

12.01.2008
14:27
smile
[2]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

fajne O.o

12.01.2008
14:33
[3]

Vidos [ Legend ]

Oj sam znam dwie sztuczki z kartami, fajna sprawa.

12.01.2008
14:39
smile
[4]

QrKo_ [ ]

Magik jak w tym roku nie przyjedziesz na piknik to mnie popamietasz :)
Sztuczki zajebiste, oby tak dalej.

12.01.2008
14:50
smile
[5]

jajko w imadle [ Konsul ]

ładnie się bawisz :P

12.01.2008
14:51
[6]

Vidos [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7277307&N=1 - he ?

12.01.2008
15:03
[7]

nie_pamietan [ Chor��y ]

zieeew


Iluzja: zapraszam na mojego MySpace'a :) - nie_pamietan
12.01.2008
15:30
smile
[8]

Kozi89 [ Senator ]

Kapitalne! Sam wymyślasz sztuczki??

12.01.2008
16:09
[9]

Puchciol [ Pretorianin ]

superowe !!

13.01.2008
10:57
smile
[10]

miki5 [ POLPAKfan ]

super ;) pierwszy mi nie działa drugi fajny xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.