
Magik. [ Legionista ]
Iluzja: zapraszam na mojego MySpace'a :)
Witam!
Jestem Magik i moje hobby to iluzja. Gorąco zapraszam do odwiedzania mojego MySpace'a: i sprawdzenia zamieszczonych tam filmów. Napiszcie też koniecznie co sądzicie. :)
Tych, którzy mnie jeszcze pamiętają z Pikniku 2006 serdecznie pozdrawiam (i mam nadzieję, że się zobaczymy na następnym ;)).

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
fajne O.o
Vidos [ Legend ]
Oj sam znam dwie sztuczki z kartami, fajna sprawa.

QrKo_ [ ]
Magik jak w tym roku nie przyjedziesz na piknik to mnie popamietasz :)
Sztuczki zajebiste, oby tak dalej.

jajko w imadle [ Konsul ]
ładnie się bawisz :P
Vidos [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7277307&N=1 - he ?

Kozi89 [ Senator ]
Kapitalne! Sam wymyślasz sztuczki??
Puchciol [ Pretorianin ]
superowe !!

miki5 [ POLPAKfan ]
super ;) pierwszy mi nie działa drugi fajny xD