GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148

12.01.2008
14:17
smile
[1]

Pl@ski [ FlaT ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148

Nowa część, bo zamulacie... ;)

12.01.2008
14:20
smile
[2]

Pl@ski [ FlaT ]

Pffff...

Time out!

Lamy™...

12.01.2008
14:24
smile
[3]

Arxel [ Legend ]

Wygrałem? :D

12.01.2008
14:48
smile
[4]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Płaski :) skąd jestes ? ile masz lat ? i czy masz siostre :P ? WAŻNE

Flybuś no tak jakos wyszło ale tylko do jutra ;P

12.01.2008
14:54
[5]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

A to ja znikam...

12.01.2008
14:58
smile
[6]

Pl@ski [ FlaT ]

Madzia jest z CBA!1111onejedenascie

12.01.2008
15:48
smile
[7]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Płaski skąd wiedziałęs :P

12.01.2008
16:03
smile
[8]

Pl@ski [ FlaT ]

Jak to skąd - z archiwum IPNu oczywiście! :D

12.01.2008
16:04
smile
[9]

Łyczek [ Legend ]

Ale nudy :) Wszyscy odsypiają studniówkę :D Idę dziś na "Jestem Legendą" ... Zobaczy czy dobry ;)

12.01.2008
16:08
smile
[10]

Garbizaur [ Legend ]

Dziesionci...

12.01.2008
16:17
smile
[11]

frer [ God of Death ]

Łyczek --> Niektórzy obliczają zbrojenie. ;)

12.01.2008
16:18
smile
[12]

Pl@ski [ FlaT ]

Łyczek -> Opinie o "I am the Legend" są skrajnie różne, jak można na forum zobaczyć... :)
Jak dla mnie bardzo dobry film... :)

12.01.2008
16:18
smile
[13]

beowulff [ X ]

Moja opinia w poprzedniej czesci :)

Yellow :)

12.01.2008
16:19
[14]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

a tak chciałem się spytać: skąd się wzięła nazwa karczmy i czy coś ona oznacza??

12.01.2008
16:19
smile
[15]

Łyczek [ Legend ]

Widziałem właśnie :) Płaski, ale ja wymagającym widzem nie jestem więc myślę, że film powinien mi przypasować :)

Ale za to ktoś będzie później budowała takie wieże wieża Eiffela, więc obliczaj obliczaj frer :)

12.01.2008
16:26
smile
[16]

beowulff [ X ]

Tomal_P -> to nie jest karczma....

12.01.2008
16:36
[17]

irenicus [ Mareczek ]

Łyczek --> zabawne ;] ja i Madzia tez zaraz na to idziemy :D

12.01.2008
16:39
smile
[18]

frer [ God of Death ]

Łyczek --> Nas uczą projektować jakieś bunkry, więc lepiej szykujcie się na wojnę. :D

12.01.2008
16:39
smile
[19]

Łyczek [ Legend ]

Ja o 20:20 mam seans :)

frer ---> Wiele do wybuchu wojny nie potrzeba ... Jak już "Murzynka" zabraniają :)

12.01.2008
16:46
[20]

frer [ God of Death ]

Ja właśnie nie rozumiem tej afery. Jakby ktoś się jeszcze o rasizm rzucał to ok, ale zabraniać, bo to niby lamerskie to sprawia, że sam zakaz jest lamerski. :P
Szczególnie, że jeszcze nie widziałem murzynka poza wątkami które na niego zasłużyły.

12.01.2008
17:52
smile
[21]

beowulff [ X ]

MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.01.2008
17:56
[22]

Garbizaur [ Legend ]

co takiego masz?

12.01.2008
17:57
[23]

beowulff [ X ]

GUITAR HERO ONE ONE ONE!

12.01.2008
18:08
smile
[24]

Arxel [ Legend ]

A nie za szybko? :P
Ja tam jutro idę do kumpla pociupać :)

12.01.2008
18:57
[25]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

It's amazing how you can speak right to my heart
Without saying a word, you can light up the dark
Try as I may I can never explain
What I hear when you don't say a thing

The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best ....when you say nothing at all

All day long I can hear people talking out loud
But when you hold me near, you drown out the crowd
Try as they may they could never define
What's been said between your heart and mine

The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best...........When you say noting at all

Oh......The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best (say it best).. when you say nothing at all

(You say it best when you say nothing at all
You say it best when you say nothing at all..)

That smile on your face
The truth in your eyes The touch of your hand
Let's me know that you need me..
(You say it best when you say nothing at all
You say it best when you say nothing at all..)

12.01.2008
19:07
[26]

frer [ God of Death ]

Kolejna część projektu z konstrukcji betonowych zakończona. W końcu mogę sobie zrobić przerwę. ;)

12.01.2008
19:30
[27]

Taikun. [ NINTENDO ]

Automatyzacja postępuje w każdej dziedzinie widzę ... wychodzę z domu mam -5, wracam z uczelni mam -6 ...

12.01.2008
19:32
[28]

frer [ God of Death ]

Taikun --> Kiedy zmienisz konto, żeby ranking odzyskać ?? Jak tak dalej pójdzie to jeszcze pół roku i nie będziesz mógł pisać na tym. ;)

12.01.2008
19:33
[29]

Taikun. [ NINTENDO ]

Zmienię jeśli dostane banhammerem w pysk ....

12.01.2008
19:50
smile
[30]

frer [ God of Death ]

Czyli już niedługo... ;)

12.01.2008
20:26
[31]

Taikun. [ NINTENDO ]

Czy ja wiem ....

12.01.2008
20:33
smile
[32]

sergi__ [ Raphael ]

<pallas> Pamietasz te sliczna dziewczyne ode mnie z pracy, z ktora chcialem sie umowic, ale nie moglem nawet do niej podejsc, bo za kazdym razem, kiedy ja widzialem, to mi stawal?
<adamo> No pamietam.
<pallas> W koncu zebralem sie na odwage i poprosilem, zeby sie ze mna umowila. I ona sie zgodzila.
<adamo> Super! To kiedy randka?
<pallas> Bylismy umowieni dzis wieczorem. Ale balem sie, ze znow mi stanie. Wiec przykleilem go sobie plastrem do nogi, zeby w razie czego nie bylo widac.
<adamo> No i dobrze! Gdzie problem?
<pallas> Poszedlem do niej, zadzwonilem, a ona otworzyla w takiej cieniutkiej,przezroczyst ej sukience...
<adamo> No i...?!
<pallas> Kopnalem ja w twarz...

12.01.2008
20:37
smile
[33]

Arxel [ Legend ]

<Hello_Kitty> Koleżanka co niedziele chodzi do kościoła ze znajomymi i zawsze przechodzi obok nich ksiądz z tacą a oni jak to młodzież nic nie wrzucają. Pewnego dnia podchodzi do nich ksiądz i mówi a wy co na gapę?
A ona wtedy odpowiada - nie, mam miesięczny. Od tamtej pory ksiądz już ich omija. :)


Padłem :D

12.01.2008
20:41
smile
[34]

Garbizaur [ Legend ]

Rotfl!

12.01.2008
20:42
smile
[35]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

<x> Łoooooh, normalnie zaraz eksploduję...
<y> Czyżbyś odczuwała zadowalenie się jakimś przyrządem ;>
<x> Nie, brat zajął klopa a mi się kupe chce oO'

<batman> Na ścianie wiszą trzy obrazy: spieczony chleb, topielec i kobieta w ciąży. Mają wspólny tytuł !.
<afro> Jaki?
<batman> "Za późno wyjęty".

Religia
<Nauczycielka> czemu jesz na lekcji??
<Koleżanka> Pani kazała być cicho, to jestem cicho...
<Nauczycielka> aha czyli to taki sposób na zatkanie ust?
<Koleżanka> tak
<Kolega> ja znam lepszy...
<Wszyscy> :DD

<Galik>Dzieci są jak ?
<Ja> ???
<Galik> Jak kawa rozpuszczalna...
<Ja> To znaczy?
<Galik>Łatwo się je robi, a potem nie dają zasnąć ;>

<xxx> Jak nazywamy człowieka który ciągle się smuci??
<yyy> Nie wiem.
<xxx> Smutas !!!
<xxx> A jak nazywamy człowieka grubego??
<yyy> Grubas
<xxx> Dobrze. A teraz coś trudniejszego. Jak nazywamy człowieka, który ciągle cię kłóci ??
<yyy> xD

13.01.2008
02:04
smile
[36]

Pl@ski [ FlaT ]

13.01.2008
02:43
smile
[37]

Arxel [ Legend ]

Dobranoc DDW :)

13.01.2008
02:52
smile
[38]

Pl@ski [ FlaT ]

Dla Tych co chcieli tu osiągnąć coś, nic nie kradnąc.
Dla tych co chcieliby co proste jest, przyszło łatwo.
I tym co mają prócz nadziei stu jakieś plany.
8.15 Londyn miesiąc wprzód wyprzedany.


A każdy chciał tu przecież normalnie żyć mimo wszystko.
Bez tej Paranoji po prostu żyć mimo wszystko.
Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?
No chyba że to warto znieść.


Dla tych co chcieli tu do czegoś dojść bez układów.
Dla tych co są stworzeni po to, by sobie radzić.
Dla tych co pokonają w sobie lęk i tęsknotę.
Nagrodą dzisiaj będzie równy start samolotem.


A każdy chciał tu przecież normalnie żyć mimo wszystko.
Bez tej Paranoji po prostu żyć mimo wszystko.
Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?
No chyba że to warto znieść.
Mimo wszystko.

A każdy chciał tu przecież normalnie żyć mimo wszystko.
Bez tej Paranoji po prostu żyć mimo wszystko.
Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?
No chyba że to warto znieść.

Mimo wszystko.
Mimo wszystko.








Ech... Holandio Promised Land... :)
Dobranoc DDW...

13.01.2008
06:08
smile
[39]

Stitch001 [ Witcher ]

rano trzeba wstać, rano to jest...

13.01.2008
08:04
smile
[40]

Garbizaur [ Legend ]

13.01.2008
08:15
[41]

frer [ God of Death ]

Znowu trzeba się uczyć. Jak ja tego nie lubię. :P

13.01.2008
11:09
smile
[42]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

#36

13.01.2008
11:13
smile
[43]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Ludziska :P Co wy tu znowu wyprawiacie ? :P

Łyczku jak film sie podobał ? :D:D

13.01.2008
11:15
smile
[44]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Plaski lata po wsi i ludzi zabija:

13.01.2008
11:31
smile
[45]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Orlando :P on nie zabija ludzi tylko ich popycha :P:P:P masakra :P XD

13.01.2008
11:33
smile
[46]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Tak tak... ja wiem swoje...

Pink Floyd - Coming back to life

Where were you when I was burned and broken
While the days slipped by from my window watching
And where were you when I was hurt and I was helpless
Because the things you say and the things you do surround me
While you were hanging yourself on someone else's words
Dying to believe in what you heard
I was staring straight into the shining sun
Lost in thought and lost in time
While the seeds of life and the seeds of change were planted
Outside the rain fell dark and slow
While I pondered on this dangerous but irresistible pastime
I took a heavenly ride through our silence
I knew the moment had arrived
For killing the past and coming back to life
I took a heavenly ride through our silence
I knew the waiting had begun
And headed straight into the shining sun


13.01.2008
11:35
smile
[47]

Pl@ski [ FlaT ]

Spadajcie... :P
Dam go chyba znowu do prywatnych... ;)
Wczoraj z kumplem się trochę spiliśmy i wspominaliśmy stare czasy i coś mi strzeliło do głowy, żeby temu filmowi znów status "public" dać...

DDW All BTW...

13.01.2008
11:36
[48]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Przestan, fajne to jest przeciez!

13.01.2008
11:37
[49]

Łyczek [ Legend ]

Płaski ---> W tym filmiku to biegasz po swojej okolicy ?

Madzia ---> Mnie się podobał ;) Film nie typowo hollywoodzki :)

13.01.2008
11:38
smile
[50]

Pl@ski [ FlaT ]

No wieeem no, dobra, zostawię... :P
Ale z kręceniem tego filmu to były jazdy dzikie - sąsiedzi kumpla patrzyli się na nas jak na... ...no.. :P

Łyczku -> Tak, to niestety ja... ;D

13.01.2008
11:40
smile
[51]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ano i muzyczka taka:
<---------

Madziu, nie zbudzilem sms'em o tej 3 w nocy? ; d

13.01.2008
11:42
smile
[52]

promyczek303 [ sunshine ]

Witam wszystkich z rana ;-)
Jeszcze jutro wolne... ;)

13.01.2008
11:44
smile
[53]

Łyczek [ Legend ]

Płaski ---> Ciekawe widoki tam masz :) Dużo przestrzeni :)

13.01.2008
12:41
smile
[54]

Flyby [ Outsider ]

..Fallout 2 znowu mnie pochłonął ..ależ te stare gry mają siłę ..jest m.in. dodana opcja (w Den) ratowania siostry Sulika ;) ..Tyle że jej podjęcie prowadzi do obozu współplemieńców Sulika gdzie Sulik (pewnie czasowo) odłącza się od nas.. Zadania dla barbares nie przedstawiały się ciekawie, więc wykonałem akcję z siostrą Sulika częściowo ..Oczyściłem obóz handlarzy niewolników (znakomite bronie i łupy) i zostawiłem siostrę w klatce aby czekała jak wrócę ;) ..Z Sulikiem ruszyłem na Modoc i Vault City ..Lecz i w Modoc są zmiany (Ghost Farm) których nie mogę na razie rozgryźć ..Otóż kiedy ruszam po raz drugi do Ghost Farm wyjaśniać sprawy, moi towarzysze przy pierwszej lepszej potyczce pustynnej odmawiają walki, wręcz dezerterują ..Zaznaczam że Karmę mam wysoką ..bohater i jakas tam tarcza nadziei, ponad 500 punktów ..Ale nic to ..zostawiłem to na razie i działam w Vault City bo chcę dorwać samochód ;)

..dzięki Pl@ski za ładne Logo ..przyjemnie wątek otwierać

13.01.2008
12:55
[55]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Dobry wszystkim. Dawno tutaj nie byłem. Już mam ferie, więc będę częściej.

Ale mnie nogi bolą po wczorajszym balu, ale warto było ;)

13.01.2008
13:01
[56]

sergi__ [ Raphael ]

post [41] prawde powie :(

13.01.2008
14:04
smile
[57]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Hello :D :D

13.01.2008
14:06
smile
[58]

Łyczek [ Legend ]

sergi ---> Nie wiem czy to przeczytałeś ale cud normalnie :) 22 stycznia mam egzamin teoretyczny (państwowy) czyli oznacza to .... że .... wyjeździłem 30h :D

13.01.2008
15:49
smile
[59]

sergi__ [ Raphael ]

Łyczek-->patrz emotka:P.. ja egzamin teoretyczny mialem po wyjezdzeniu 6 h :P::P
nie no ale naprawde gratulacje ze Tobie sie udalo w takim czasie wyjezdzic 30 h:ppp

13.01.2008
15:54
smile
[60]

Arxel [ Legend ]

Ja miałem po około 20 godzinach :P

Dobry wszystkim :)

13.01.2008
17:22
smile
[61]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

<marta> Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem....
<dawid> Skąd możesz to wiedzieć? Po 30 sekundach?!

13.01.2008
21:04
smile
[62]

promyczek303 [ sunshine ]

Macie pozdrowienia od Taikuna ;) A beo ma całuska ;*

:)

13.01.2008
21:50
smile
[63]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

No, 16 Bondów obejrzanych, zostalo 5 :P

13.01.2008
21:59
smile
[64]

beowulff [ X ]

no normalnie cos mnie tu zaprowadzilo dzis, przerwalem nawet GH zeby zobaczyc co tam nie tu ciagnie,
Oplacilo sie ...

13.01.2008
22:03
[65]

beowulff [ X ]

Plaski ja juz to widzialem gdzie :)
Jezuuu z kim ja gram w Coda... xD
Ale dobrze fantazja sie liczy :)

13.01.2008
22:10
[66]

promyczek303 [ sunshine ]

<Tai> napisz beo w ddw ze ma ze mna spokój bo admin sypnął banem na każde następne konto, cya

13.01.2008
22:12
smile
[67]

Flyby [ Outsider ]

..pozdrowienia od Taikuna przesyła promyczek? ..ani chybi biedna, została zhakowana przez Taikuna ;)

..oto ja przy swoim samochodzie w sukni-pancerzu z Mostu Śmierci -->


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148 - Flyby
13.01.2008
22:14
smile
[68]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

promyczek303 --> Tylko nie pozwól mu się sh4ckować twojej klawiatury, bo jeszcze twoje konto zbanują. ;] A to chyba by nikt nie chciał.

13.01.2008
22:24
smile
[69]

promyczek303 [ sunshine ]

spoko, spoko ;)
Ja nad Tai panuję ;)
Zmykam spac :*
Dobranoc chłopaki!

13.01.2008
22:50
smile
[70]

beowulff [ X ]

No way...

13.01.2008
22:53
smile
[71]

kasztaneczuszek [ Legend ]

wróciłem właśnie z Gdańskiego WOŚPa :P Czerwone Gitary grały :o

13.01.2008
23:52
[72]

beowulff [ X ]

suki?
*przieciera oczy*
Ide spac bo zle widze juz...
GH kick ass!
and
ROX!!!

14.01.2008
00:05
[73]

kasztaneczuszek [ Legend ]

ja też zaraz w kimono uderzam :P

14.01.2008
01:35
smile
[74]

Flyby [ Outsider ]

..suki jakoweś się plączą po nocach i skowyczą ..dobranoc Ddw

14.01.2008
01:42
smile
[75]

Pl@ski [ FlaT ]

Odbija mi, powstrzymajcie mnie!

14.01.2008
07:33
[76]

Garbizaur [ Legend ]

yellow :)

14.01.2008
07:38
[77]

|kszaq| [ Senator ]

ferie :)

14.01.2008
09:45
smile
[78]

kasztaneczuszek [ Legend ]

hello Garbi :)

a reszcie Dzień Dobry :D

14.01.2008
10:06
smile
[79]

Pl@ski [ FlaT ]

Raz, raz... Test mikrofonu...

Ufff... Przeżyłem... :P

DDW all...

Zaspałem do pracy więc olałem i nie poszedłem.. :P

14.01.2008
11:06
[80]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dobry Płaski :D

14.01.2008
11:18
smile
[81]

Pl@ski [ FlaT ]

A nawet bardzo dobry Kasztan - właśnie przyszła do mnie moja nowa, pr0 myszka i decyzja o zwrocie 50% rachunku za neta z Tepsy...
Czy to na pewno poniedziałek? :D


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148 - Pl@ski
14.01.2008
11:24
smile
[82]

Arxel [ Legend ]

Ja tam dalej jadę na mojej z jakiegoś marketu za 20zł :D
Fajnie ma wytarty lewy przycisk :D

Dzień dobry wszystkim :)

14.01.2008
11:37
smile
[83]

Pl@ski [ FlaT ]

Jaki tam z Ciebie pr0 Arxel... :P
Ta myszka jes za szybka, help! ;)

14.01.2008
11:42
smile
[84]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Płaski też mi pr0 gryzoń :D myszka jak myszka :D

14.01.2008
11:47
smile
[85]

Pl@ski [ FlaT ]

Kasztan -> Nie bluźnij! To pr0 myszka, kosztowała mnie jakieś chore pieniądze i liczę na to że było warto...

Zresztą, idę to sprawdzić w praniu w UT3... :)

14.01.2008
11:49
[86]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Płaski --> nie liczy się myszka tylko umiejętności gracza :D Ty ledwo radzisz sobie z obsługa grzebienia :D

14.01.2008
11:50
smile
[87]

Arxel [ Legend ]

Masz więcej chorych pieniędzy? Z chęcią się nimi zaopiekuje... wylecze... :D

14.01.2008
12:22
smile
[88]

Pl@ski [ FlaT ]

Kasztan -> Co do grzebienia - masz rację. Co do umiejętności - chcesz się sprawdzić? ;)

Arxel -> Choroba moich pieniędzy polega na tym, że... topnieją. :P I to w mgnieniu oka, zwłaszcza podczas takich weekendów jak ten miniony. Jeśli potrafisz je uleczyć w taki sposób, by zamast topnieć rosły to z chęcią pozwolę Ci się nimi zaopiekować (oczywiście pod warunkiem, że po wyleczeniu do mnie wrócą). :]

14.01.2008
12:23
smile
[89]

siwCa [ Legend ]

Wielki powrót po latach..

14.01.2008
12:28
smile
[90]

Pl@ski [ FlaT ]

Łooooo... witamy! :)
Po latach? Kojarzę Cię z DDW, pisywałeś tam kiedy ja zaczynałem... To już naprawdę od tego czasu rok albo i więcej minął? ;)

14.01.2008
12:29
[91]

siwCa [ Legend ]

Hehe, nie wiem czy rok minął,ale 'po latach' wygląda dobitniej :)

Coś się zmieniło w ogóle przez ostatnie miesiące?

14.01.2008
12:30
[92]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Płaski --> ja nie mówię że moje umiejętności są jakieś super, extra, zajebiaszcze :D ale w cs 1.6 non steam to Ci na bank skosze :P

siwCa --> elo :)

14.01.2008
12:34
[93]

siwCa [ Legend ]

elo kasztaniak.. jak tam ? maturka w tym roku :>

14.01.2008
12:36
smile
[94]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Nii.. ja w technikum jestem :D mam jeszcze rok do matury - i dobrze :P

14.01.2008
12:41
smile
[95]

siwCa [ Legend ]

hehe, ja też mam rok jak wszystko dobrze pójdzie, a innej opcjie nie przewiduje :)

dobra, czas na fryzjera bo już mnie za kobietę biorą :)

14.01.2008
12:42
smile
[96]

Pl@ski [ FlaT ]

CS jest dla lam i dzieci neo Kasztanku...

Co się zmieniło siwCa? Cholera... W sumie to niewiele... Old crew wciąż jest, paru nowych się przewija... Jakieś leszcze jeszcze nadal próbują wojować, nie wiedząc że 1337 ma dostęp do magicznego przycisku "ignoruj użytkownika"... :P


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148 - Pl@ski
14.01.2008
12:44
[97]

kasztaneczuszek [ Legend ]

siwCa --> no to powodzenia - co by ta maturka za rok faktycznie była :D mi powodzenie też sie przyda :P do fryca idziesz? :D no popatrz ja też :P

14.01.2008
13:11
smile
[98]

Pl@ski [ FlaT ]

14.01.2008
13:36
[99]

siwCa [ Legend ]

O właśnie, ma ktoś może zaproszenia na Polishtrackera albo Heaventracker ? Bym był baardzo wdzięczny.

14.01.2008
13:42
smile
[100]

Pl@ski [ FlaT ]

Właśnie... Zawsze mnie to zastanawiało - co takiego można dorwać na tych wszelkich "ekskluzywnych" board'ach torrentowych? Może mi to ktoś wytłumaczyć? :)

EDIT: Właśnie się zorientowałem że do koncertu Nightwish'a już tylko nieco ponad miesiąc.
Kto się wybiera? :)

14.01.2008
13:44
smile
[101]

Arxel [ Legend ]

Jo nie wiem...

spoiler start
pare minut po ukazaniu się wstawki w sieci już jest dostępne, wszystko najszybciej... liczy się ratio - ludzie używają shelli 100/100mbps i ściągasz pełnym łączem
spoiler stop

14.01.2008
13:50
smile
[102]

Pl@ski [ FlaT ]

ratio, shell... Mów po ludzku... :P

Czyli warto się tym zainteresować? :) Kto ma zaproszenie? :)

14.01.2008
13:51
[103]

Arxel [ Legend ]

Ratio - stosunek udostępnionych do pobranych. Im wyższe tym lepsze ma się przywileje...
shell - serwer dedykowany, dzięki któremu dostajesz tak jakby łącze 100/100mbps :) i wtedy nie martwisz się o ratio :P

14.01.2008
14:22
smile
[104]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

:D

Czy tu biją?

14.01.2008
14:23
smile
[105]

Arxel [ Legend ]

Tylko strzelają :P

14.01.2008
14:24
smile
[106]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

W kogo? Z czego? I dlaczego?

14.01.2008
14:27
smile
[107]

Arxel [ Legend ]

Do uciekającego stada GOLasów

14.01.2008
14:30
smile
[108]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Eeee...

To mnie jest tylko dwóch, więc jeszcze nie stado ;)

14.01.2008
14:31
smile
[109]

Arxel [ Legend ]

Hm... Z daleka, zaraz po tym jak dostaliście z bazooki, wyglądacie jak stado :P

14.01.2008
14:35
smile
[110]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

To Wy strzelaliście z bazooki?? O.o

Ale macie zeza O.o

14.01.2008
14:40
[111]

Arxel [ Legend ]

Za dużo czasu przed komputerem i nie widzę mocno oddalonych obiektów :P
Ale dam sobie rękę uciąć, że coś rozwaliliśmy...

*^#%$# tu sztab^^$%# mamy zakłócenidf4^$^ strze$%^cie ni* tam gdzie trz^$%*

14.01.2008
14:44
smile
[112]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Za dużo czasu przed komputerem i nie widzę mocno oddalonych obiektów :P
Nie wspominając, że razem z ręką lata Ci głowa i się skupić nie możesz? :D

Ale dam sobie rękę uciąć, że coś rozwaliliśmy...
Może lepiej nie ;) Czym będziesz Rubika układał? :P


P.S. Spadam stąd, bo mi jakieś rakiety nad głową latają :D

14.01.2008
14:54
smile
[113]

promyczek303 [ sunshine ]

Cześć ;-)

Umiem na kolosa z matmy ;) Jestem z siebie dumna ;)

tzn wydaje mi się, że umiem... Bo w dzisiejszych czasach niczego nie można byc pewnym :P

14.01.2008
14:56
smile
[114]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pro

Cześć ;-)

Co się stało?? O.o

Gdzie standardowe :* ??? O.o

14.01.2008
14:58
[115]

promyczek303 [ sunshine ]

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Jeck --> co mówiłeś? ;)

14.01.2008
14:59
smile
[116]

Pl@ski [ FlaT ]

Oj, Jeck - przepraszam - zapomniałam... ;)

Specjalnie dla Ciebie: :*

EDIT: Cholera.... wyprzedziła mnie... :P

14.01.2008
14:59
smile
[117]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A tak se zrzędzę tylko ;)

Skoro wszystko w normie to ja się zmywam się ;)

I :*

Edit:
Pl@ski ---> Ty marna podróbo !!!11jedenjeden ;P

14.01.2008
15:13
[118]

promyczek303 [ sunshine ]

Plaska --> nie madrzyj sie :D

14.01.2008
15:18
smile
[119]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Właśnie.

14.01.2008
15:47
smile
[120]

Arxel [ Legend ]

Prosto z mojego miasta


Dobrze, że jednak wczoraj nie poszedłem... Tym bardziej, że byłoby co pić :P

14.01.2008
17:26
smile
[121]

promyczek303 [ sunshine ]

Arxel

omg... ;)

14.01.2008
17:28
smile
[122]

beowulff [ X ]

Yellow

14.01.2008
17:31
smile
[123]

promyczek303 [ sunshine ]

beo! :*

14.01.2008
17:31
[124]

Kurdt [ Legend ]

Arxel -> Z Czechowic-Dziewic jesteś? Miło. :P

14.01.2008
17:33
[125]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Czyżby kolejna osoba z Cz-Dz? :D Czy może B-B lub Pszczyna? :P
Ostatnio na złej stronie poznałem jedną kobitkę, która także okazała się z Czechowic.. Jaki ten świat mały :D

14.01.2008
17:33
smile
[126]

beowulff [ X ]

<-Pro->:]

14.01.2008
17:37
[127]

Kurdt [ Legend ]

Arxel -> Pszczyna. Ale niedługo będziemy sąsiadami, bo kumple przygotowują plan rozbioru miasta Goczałkowice - za długo nam już ziemię podkradają nocami, sanitariusze jedne. :P

14.01.2008
17:43
smile
[128]

promyczek303 [ sunshine ]

Czechowice... brrr! Mam awersje do tego miasta ;) Kilka lat temu własnie tam niedobra Pani załozyla mi aparat na ząbki... Traume mam po dzis :D

14.01.2008
17:44
[129]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Czechowice-Dziewice? Zawsze mijam po drodze do Bielska ;)

14.01.2008
17:47
smile
[130]

Arxel [ Legend ]

Hm.. A jeszcze rok temu nikt na forum nie wiedział co to Czechowice... Za chwilę się okaże, że to drugie, zaraz po Warszawie, najbardziej rozpoznawane miasto w Polsce :P

Wpadajcie, wpadajcie.. Zrobimy sobie poprawiny pikniku :P

14.01.2008
17:52
smile
[131]

Flyby [ Outsider ]

..ja pamiętam tylko napis na peronie "Czechowice - Dziedzice" jako że był wyjątkowo dlugi ..i nic więcej ..mam żałować?

14.01.2008
17:54
smile
[132]

Arxel [ Legend ]

Noo :P
Jeśli żałujesz to jako pokutę odmów sobie 69 razy Hymn Polski patrząc na moje zdjęcie :P

14.01.2008
18:02
smile
[133]

Flyby [ Outsider ]

..z całej kary, proszę Arxela, podoba mi się tylko liczba 69 ..tyle że nie jako liczba ..Wykonanie Hymnu pozostawiam byłemu premierowi jako że jest w tym niezastąpiony ..Co do zdjęcia ..hmm ..zamieść je tutaj to pomyślę co z nim zrobić ;)

14.01.2008
18:05
smile
[134]

Arxel [ Legend ]

Wiesz, jeśli chcesz to może to być wykonanie 69 z czymkolwiek gdy w tle będzie lecieć hymn śpiewany przez byłego premiera

+ widok zdjęcia Taikuna :D

14.01.2008
18:09
smile
[135]

Flyby [ Outsider ]

..dlaczego to jesteś taki skromny jak o Twoje zdjęcie chodzi, Arxelku? ..sam proponowałeś

14.01.2008
18:12
smile
[136]

Flyby [ Outsider ]

..podniecasz juniorów, Arxiu ;)

14.01.2008
18:13
[137]

Arxel [ Legend ]

Właśnie... O to chodziło!
Moje zdjęcie nie zadziała jako narzędze tortury...
W przeciwieństwie do Taikunowego :D

14.01.2008
18:16
[138]

Arxel [ Legend ]

Dobrze wiesz jak nasz ukochany Jacuś lubi szwędać się po brzydkich stronach ze swoim IE...
Później natknąłem się właśnie na Twoje zdjęcia... Do dziś piję, by zapomnieć...

14.01.2008
18:43
smile
[139]

promyczek303 [ sunshine ]

Ludziska --> ma ktoś jakis kontakt, z zacnym uzytkownikiem "sergi"? ;) GG mam, ale sie nie odzywa :( Ma ktos maila, albo cuś... :| ? ? ?

14.01.2008
18:47
smile
[140]

promyczek303 [ sunshine ]

Spadaj ;)

Serio muszę się z nim skontaktowac... Ma egzamin z tego samego przedmiotu co ja, z tym samym doktorkiem co ja... :| Pytanie kto ma predzej wyznaczony termin ;| i kto komu pomoze ;)

14.01.2008
18:50
smile
[141]

Pl@ski [ FlaT ]

wrażliwych

Podnośnik x1 poproszę!

14.01.2008
18:53
smile
[142]

Flyby [ Outsider ]

..z juniora Naoty spadają galoty..

14.01.2008
18:56
smile
[143]

Pl@ski [ FlaT ]

Naota -> Jak Ci się nie podoba na tym forum to GTFO ty... ty wrażliwa bekso!!!!1111one

14.01.2008
18:56
smile
[144]

promyczek303 [ sunshine ]

148

14.01.2008
18:59
smile
[145]

Flyby [ Outsider ]

..jak się tylko regulaminem podparł od razu z juniora legionistą się zrobił ..mały prowokator

14.01.2008
19:10
smile
[146]

promyczek303 [ sunshine ]

tak mi się przypomniało...
Pił ktoś kiedyś "brackie" ?


Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148 - promyczek303
14.01.2008
19:12
smile
[147]

Flyby [ Outsider ]

..ciebie chyba Taikun szkolił, legionisto ..oj ciężki możesz mieć żywot i krótki jak i on ;)

14.01.2008
19:21
smile
[148]

Flyby [ Outsider ]

..przypomniało się promyczkowi ;) ..znaczy piwo było dobre

..niedomyślni Taikun, nie mają co liczyć na starość ;)

14.01.2008
19:24
smile
[149]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Dzień Dobry :) wieczór :)

14.01.2008
19:26
smile
[150]

promyczek303 [ sunshine ]

Flyby - nie ;) Ale nie znam nikogo spoza ślaska cieszynskiego, kto by kosztowal ;P

14.01.2008
19:31
smile
[151]

Flyby [ Outsider ]

..dobry wieczór Madziu :*

..to promyczku obawiam się że dalej nie będziesz znać ;)

14.01.2008
19:44
smile
[152]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Tai, czemu zmieniles avatara? Raito pasowal :)
Czy to tez Raito? Niee, nie wyglada mi na niego...

L? :P

14.01.2008
19:47
[153]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Oj, nie jest dobrze.

14.01.2008
19:52
smile
[154]

Arxel [ Legend ]

łuhuhu... Not good...

14.01.2008
19:56
smile
[155]

beowulff [ X ]

Oooooo

[*]

14.01.2008
19:57
smile
[156]

promyczek303 [ sunshine ]

a nie mówiłam...

14.01.2008
19:57
smile
[157]

Łyczek [ Legend ]

Speed Up :)

14.01.2008
19:58
[158]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..dopiero spostrzegłem ..wygląda to poważniej

14.01.2008
20:19
smile
[159]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A co tu się działo?

14.01.2008
20:34
smile
[160]

Flyby [ Outsider ]

..tutaj to chyba niewiele, Jeckyl ;)

14.01.2008
20:37
smile
[161]

Łyczek [ Legend ]

A co tu się działo?

A co Ciebie to obchodzi ? Ty ... Ty ... Bydlaku ! :)

14.01.2008
20:54
smile
[162]

beowulff [ X ]

14.01.2008
20:59
[163]

Flyby [ Outsider ]

..mówi się trudno, promyczku ;)

14.01.2008
21:09
[164]

promyczek303 [ sunshine ]

fuck -,-

14.01.2008
21:10
[165]

frer [ God of Death ]

promyczek się zbulwersowała, że wątek o Taikunie poleciał... zawsze wiedziałem, że ona coś do niego czuje ;)

14.01.2008
21:12
smile
[166]

promyczek303 [ sunshine ]

chcialam dobrze, a wyszlo jak zawsze :)

14.01.2008
21:13
[167]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ja za taki wątek to bym dostał bana.

Ja to wiem i Taikun to wie dlatego mi zaproponował taki występ :D

14.01.2008
21:15
smile
[168]

frer [ God of Death ]

promyczek --> Dobrze, że nam po rankingu Soul nie pojechał za to. Ciekawe czemu jest taki drażliwy na punkcie Taikuna. Ja kiedyś zaproponowałem gwiazdkę dla niego to moja prośba została usunięta, a Taikun dostał po rankingu. ;)

14.01.2008
21:15
smile
[169]

promyczek303 [ sunshine ]

aha! wiec po prostu wykorzystaliscie moja dobrodusznosc? Meskie szowinistyczne swinie!

14.01.2008
21:18
[170]

PatriciusG [ pink floyd ]

frer -> Soul zawsze szukał powodu do bana dla niego a nie dla gwiazdki :D Ale czemu to nie mój biznes - przynajmniej jest zabawnie :)

promyczek -> Źle to postrzegasz - po prostu ty nawet pewnie po rankingu nie dostałaś, a ja dostał bym bana :D

Edit: No okej, okej :P

14.01.2008
21:19
smile
[171]

promyczek303 [ sunshine ]

Patri - smieje sie przeciez ;)

14.01.2008
21:36
[172]

Garbizaur [ Legend ]

zieeeeeeeeeefffffffff

14.01.2008
21:37
[173]

sergi__ [ Raphael ]

zaliczenie z mikro :D (niach niach niach)
teraz tylko egzaminy:P
i niestety promyczek ma wczesniej egzamin z podstaw :P

14.01.2008
21:41
[174]

frer [ God of Death ]

sergi --> Też bym tak chciał. Dziś nam profesor na wykładzie powiedział, że zaraz po wykładzie prześle nam wyniki kolosa z ćwiczeń i oczywiście pewnie zapomniał, bo nic nie ma.
Nie mówiąc o tym, że wszyscy zaplanowali nam hardcore na samym końcu i do sesji mamy totalne jazdy z kolosami, projektami i zaliczeniami. W sesji też nie lepiej zresztą. :P

14.01.2008
21:45
[175]

sergi__ [ Raphael ]

frer-> współczuje... akurat z kolosami jestem na plus bo wszystko zaliczylem w terminie i mam praktycznie spokoj no oprocz infy bo za tydzien mam kolosa ale pff:P to jest

14.01.2008
21:48
[176]

frer [ God of Death ]

sergi --> Naprawdę zazdroszczę. U mnie każdy wykładowca ma gdzieś, że mamy inne przedmioty poza jego najlepszym i najwspanialszym przedmiotem, którego nas uczy. Do tego połowa się nie wyrobiła w określonym czasie, dlatego część kolosów piszemy w ostatnim tygodniu i najprawdopodobniej na początku sesji. Nienawidzę sesji zimowych. Przynajmniej w letnich po wakacjach można wrócić i spokojnie zaliczyć co zostało.

14.01.2008
21:49
smile
[177]

Garbizaur [ Legend ]

To i ja przyłączę się do narzekania... U mnie też nie jest letko...

14.01.2008
21:53
smile
[178]

promyczek303 [ sunshine ]

sergi --> masz tylko zaliczenie z mikroeknomii? ;o Ja pisze kolosa w piatek... musze zaliczyc na 4 ze byc dopuszczona do egzaminu... :|

14.01.2008
21:54
[179]

sergi__ [ Raphael ]

frer--> no naprawde nie zazdroszcze.. chociaz jak przechodzilem obok Polibudy to wiekszosc studentow byla w dobrych humorach.
garbizaur-> nigdzie letko nie ma:(

promyczku-> zeby byc dopuszczonym do egzaminy z mikroekonomii trzeba miec zaliczone ćwiczenia i ten warunek dzisaj spełniłem a zaliczylo tylko 7 osob na 30 z mojej grupy cwiczenia
a dasz rade sobie z mikroekonomia co tam w ogole masz?

14.01.2008
21:55
[180]

Garbizaur [ Legend ]

pro i ser, co Wy studiujecie i gdzie? bo jak tak patrze na Wasze przedmioty to mam skojarzenia z moim zarządzaniem. :)

14.01.2008
21:56
[181]

promyczek303 [ sunshine ]

Garbi --> zarzadzania na politechnice czestochowskiej ;)

14.01.2008
21:58
[182]

sergi__ [ Raphael ]

garbi--> ja po skonczeniu liceum w krakowie :P (humana) poszedlem na zarządzanie specjalizacja zarządzanie bezpieczeństwem :P(ścisle) oczywiscie tez w krakowie :P ale nie urodzilem sie w krakowie ani wychowalem :P
frer-> fakt:P

14.01.2008
21:58
[183]

frer [ God of Death ]

sergi --> Każdy student jak już w końcu wychodzi z polibudy to ma dobry humor. ;)

Omg wszyscy chcą zarządzać, a kto będzie pracował ??

14.01.2008
22:03
smile
[184]

sergi__ [ Raphael ]

frer->
ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM

W programie uwzględniono zajęcia z wychowania fizycznego i samoobrony. Absolwenci będą przygotowani do zarządzania kryzysowego na różnych szczeblach administracji, przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych i innych zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu powszechnemu. Uzyskają kompetencje do pracy w organizacjach ochrony osób i mienia, ochrony cywilnej, bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Główne przedmioty kierunkowe:
# Podstawy zarządzania, Wybrane elementy prawa, Zarządzanie kadrami, Podstawy marketingu, Socjologia
# Wychowanie fizyczne, Samoobrona, System bezpieczeństwa europejskiego, Podstawy prawne ochrony, Zarządzanie strategiczne, Ochrona mienia, Etyka
# Techniki interwencyjne, Ochrona osób, Ratownictwo medyczne, Wyszkolenie strzeleckie, środki łączności, Organizacja obrony cywilnej, Zarządzanie kryzysowe, Wywiad marketingowy
# Prawo karne, Kryminalistyka, Planowanie ochrony, Kryminologia, Techniczne środki ochrony, Ratownictwo techniczne

14.01.2008
22:09
smile
[185]

frer [ God of Death ]

sergi --> Program programem, ja po swoich studiach teoretycznie nawet tamy bym mógł budować. ;]
Jednak to nie zmienia faktu, że sporo osób bez sprecyzowanych celów życiowych wybiera różnego rodzaju kierunki zarządzające. Ma to oczywiście podświadomy podtekst chęci osiągnięcia władzy jak i brak ukierunkowanych umiejętności lub nieoszlifowany potencjał.
Gdyby zagonić co najmniej połowę studentów z kierunków tak ogólnikowych (nie mam na myśli samego zarządzania, ale różnego rodzaju bankowość, socjologię, politologię itd.) na jakieś porządne, sprecyzowane toki kształcenia to miałoby to o wiele bardziej pozytywny wpływ na sytuację w kraju.

14.01.2008
22:35
[186]

sergi__ [ Raphael ]

no frer musze przyznac Tobie calkowita racje :)

14.01.2008
22:49
smile
[187]

Garbizaur [ Legend ]

ale nie wszyscy chcą "sprecyzowane" studia... i dobrze!

14.01.2008
22:54
smile
[188]

promyczek303 [ sunshine ]

moj kierunek nazywa sie "zarzadzanie i marketnig nurt prawno administracyjny" :) a przedmioty mam podobne do sergiego :P mało tego jako specjalizacje mam do wyboru: stosunki miedzynardoowe, transport i logistyke, zarzadzanie nieruchomosciami, public relations, itp... ;) gdzie tutaj sens? ;)

14.01.2008
23:07
smile
[189]

beowulff [ X ]

Ja tam fizyczny jestem :)

Ide spac, dobranoc :)

14.01.2008
23:10
[190]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Mikro i makro na pierwszym roku to chyba nikogo nie ominą. Podobnie jak matematyka - powtórka (albo - jak ktoś miał idiotów w liceum - uczenie się nowych rzeczy w speedygonzalesowym tempie :)).

14.01.2008
23:13
smile
[191]

Flyby [ Outsider ]

..ja byłem fizyczny cały wieczór bo z braku kogo innego rozbierałem choinkę ..z gałęzi też ;) ..A solidna była robota bo to czeczeńska jodła była ;)

..poćwiczę w Fallouta jeszcze

15.01.2008
07:27
[192]

Garbizaur [ Legend ]

taaaa... speedygonzalesowe tempo analizy matematycznej na 1. roku o mało co nie wyeliminowało mnie ze studiowania... ;P

btw. czołgiem... ja już od rana próbuję się uczyć... dziś kolejny kolos...

15.01.2008
08:22
smile
[193]

frer [ God of Death ]

Garbi --> Hehe miałem to samo, też prawie wyleciałem przez analizę. Na szczęście akurat od tego mieliśmy świetnego wykładowcę. Już za 6 podejściem zdałem egzamin. ;]

15.01.2008
08:51
smile
[194]

Garbizaur [ Legend ]

Hehe... ja zdalem za trzecim razem... kurcze... nigdy nie mialem takiego pietra, ze wylece jak wtedy...

15.01.2008
08:55
[195]

frer [ God of Death ]

Ja też, bo na pierwszym semestrze nie można było u nas wziąć długoterminowego przedłużenia sesji. Koło 4 terminu już myślałem czy sobie nie dać z tym spokoju, bo oceny miałem marne, walczyłem już dość długo i miałem dość, ale jakoś się udało. Gorzej tylko, bo ten pierwszy semestr zaniża mi średnią, wtedy miałem coś koło 3.5 i w tym okresie dostałem z fizyki moje jedyne 3.0 jak dotąd.

15.01.2008
11:51
[196]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

The sweet smell of a great sorrow lies over the land
Plumes of smoke rise and merge into the leaden sky:
A man lies and dreams of green fields and rivers,
But awakes to a morning with no reason for waking

He's haunted by the memory of a lost paradise
In his youth or a dream, he can't be precise
He's chained forever to a world that's departed
It's not enough, it's not enough

His blood has frozen and curdled with fright
His knees have trembled and given way in the night
His hand has weakened at the moment of truth
His step has faltered

One world, one soul
Time pass, the river rolls

It's not enough it's not enough
His hand has faltered
.... .... ......

And he talks to the river of lost love and dedication
And silent replies that swirl invitation
Flow dark and troubled to an oily sea
A grim intimation of what is to be

There's an unceasing wind that blows through this night
And there's dust in my eyes, that blinds my sight
And silence that speaks so much louder that words,
Of promises broken


15.01.2008
14:26
smile
[197]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Młyn!

15.01.2008
16:06
smile
[198]

Arxel [ Legend ]

I po co ja sprzedawałem CoD4...
Trudno - jak mi się uda sprzedać PGR4 jakimś cudem to sobie kupie drugi raz :-)

Ktoś z Was jeszcze gra na multi? :P Opłaca się kupować, czy już nie ma szału? :P

15.01.2008
16:37
smile
[199]

Pl@ski [ FlaT ]

Oj Arxel, głuptasie... :P
Shifty, Beo i ja grywamy prawie codziennie (ostatnio miałem przerwę małą) i szybko nam się nie znudzi. Poza tym masa innych ludzi z GOLa gra.


A tak w ogóle to DDW All. :)

15.01.2008
16:39
smile
[200]

Arxel [ Legend ]

Sprzedałem, bo net mi chodził do luftu... Nie miałem sił patrzeć na to...
Ale gdzieś od tygodnia znowu jest dobrze :-)
Kumpel się wycfanił, bo zmienił na Netie :P

15.01.2008
16:45
smile
[201]

Pl@ski [ FlaT ]

Pfff... Je teraz prędzej bym neta zmienił niż CoDa się pozbył... :P

15.01.2008
17:02
smile
[202]

Flyby [ Outsider ]

..a ja jak już mam strzelać to do komputera ..wogle to pacyfista jestem, nie? ..i kobiety nawet kwiatkiem ..i muchom skrzydełek nie obrywam a babcie puszczam przodem na przejściu ..

15.01.2008
17:08
[203]

beowulff [ X ]

Yellow

15.01.2008
17:17
smile
[204]

Flyby [ Outsider ]

..beo, wracasz z młyna Jeckyla? ..zmęczony?

15.01.2008
17:40
smile
[205]

beowulff [ X ]

uf, troszke, goracy prysznic mnie na nogi postawil :)

15.01.2008
18:34
smile
[206]

beowulff [ X ]

15.01.2008
18:38
smile
[207]

promyczek303 [ sunshine ]

Juz nie moge... mikroekonomia ssie... Mam streszczenia streszczen a i tak bedzie tego ze 100-120 stron A4... :| miodzio...

15.01.2008
18:40
[208]

beowulff [ X ]

Pro :*
Dasz rade!

15.01.2008
18:41
smile
[209]

Arxel [ Legend ]

Łagga czigi czigi czigi czigi czigi czigi czigi taaaaa

15.01.2008
18:42
smile
[210]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Pamietam ze to ogladalismy wspolnie po pikniku w domu kolegi Marka :P

15.01.2008
18:42
[211]

promyczek303 [ sunshine ]

beo - śmiem wątpić...

15.01.2008
18:43
smile
[212]

Arxel [ Legend ]

Orl - Hm.. Coś mi tam się przez pamięć przebija.. :D Możliwe :P
Był jeszcze WoW-owy odcinek SP :P

15.01.2008
18:44
smile
[213]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Taaa :D

15.01.2008
19:11
[214]

sergi__ [ Raphael ]

promyczku-> ja zaliczylem to i Ty dasz rade:]
moj plan nauki mikroekonomii wygladał tak
Czwartek- nic
Piatek - nic
Sobota - 2 godziny
Niedziela - moze 40 minut :P

praktycznie na tescie sie pukapel w czolo i pytalem co to jest::P i juz myslalem o poprawce ale jakims cudem zaliczylem ;] znaczy dobrze liczylem zadania gorzej bylo z wiedza ogolna o przedsiebiorstwie doskonalej konkurecji produkcji ;]

15.01.2008
19:17
[215]

promyczek303 [ sunshine ]

sergi --> tylko ja musze zaliczyc na 4 zeby byc dopuszczona do egzaminu :(

15.01.2008
19:18
[216]

sergi__ [ Raphael ]

ale i tak dasz rade:*

15.01.2008
19:21
[217]

promyczek303 [ sunshine ]

w sumie... Kto ma dać jak nie my? :*

15.01.2008
19:25
smile
[218]

sergi__ [ Raphael ]

no ba:)

15.01.2008
19:34
smile
[219]

Garbizaur [ Legend ]

dasz radę pro!

15.01.2008
19:48
smile
[220]

Flyby [ Outsider ]

..wszyscy pocieszają wszystkich :* ..umęczeni nauką łączcie się ..w pary, trójkąty, czworokąty i inne figury ..jak ongiś dzieci-kwiaty

15.01.2008
19:52
smile
[221]

promyczek303 [ sunshine ]

hehe ;)

Flybciu ;) ;) ;) ;)

15.01.2008
20:07
[222]

sergi__ [ Raphael ]

Pytanie z innej beczki: co sie stalo z taikunem?

15.01.2008
20:08
[223]

promyczek303 [ sunshine ]

[*]

nie wspominaaaaaaaaaaaaj ;(

15.01.2008
20:18
[224]

Garbizaur [ Legend ]

a co, tęsknicie?

15.01.2008
20:39
smile
[225]

promyczek303 [ sunshine ]



Garbi --> nie udawaj ze Ty nie... :P

15.01.2008
20:43
smile
[226]

Arxel [ Legend ]

Taikun to temat, który wymaga osobnej karczmy do rozważań :P

15.01.2008
20:44
[227]

sergi__ [ Raphael ]

promyczku-> rozumiem ze [*] oznacza ze Taikun dostal bana.. za co tym razem?:P

15.01.2008
20:54
smile
[228]

promyczek303 [ sunshine ]

nawet nie wiem ;)

15.01.2008
20:56
[229]

sergi__ [ Raphael ]

:P
Szkoda tylko ze Taikun nie poprawi swojego rankingu bo tak juz mu dobrze szlo -6 mial ...:/

15.01.2008
20:58
smile
[230]

promyczek303 [ sunshine ]

Krew mi sie leje z nosa... juz 2 raz dzisiaj :/

sergi --> a nie -7 ? ;)

15.01.2008
22:00
smile
[231]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Iiiiiiiiiiiii jakie fajneeeeeee!

15.01.2008
22:16
[232]

Garbizaur [ Legend ]

ja tesh się jakoś słabo czuję... chyba niskie ciśnienie dziś... :-/

15.01.2008
22:18
smile
[233]

Arxel [ Legend ]

Orl - byłooo :P


Wersja z napisami :P

15.01.2008
22:20
[234]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ale tam jest nie tylko Nations of the World :P:P

A tu swietne quotes :D

15.01.2008
22:23
smile
[235]

Arxel [ Legend ]

haha
Reszta też nieziemska :D

15.01.2008
22:40
smile
[236]

Flyby [ Outsider ]

..fajne ..najlepiej ją wyśpiewywać samemu ..Orlando pewnie już potrafi

15.01.2008
22:41
smile
[237]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

United States, Canada,
Mexico, Panama,
Haiti, Jamaica, Peru;
Republic Dominican,
Cuba, Carribean,
Greenland, El Salvador too.

Puerto Rico, Columbia,
Venezuela,
Honduras, Guyana, and still;
Guatemala, Bolivia,
then Argentina,
and Ecuador, Chile, Brazil.

Costa Rica, Belize,
Nicaragua, Bermuda,
Bahamas, Tobago, San Juan;
Paraguay, Uruguay,
Suriname, and
French Guiana, Barbados, and Guam.

Norway, and Sweden,
and Iceland, and Finland,
and Germany now one piece;
Switzerland, Austria,
Czechoslovakia,
Italy, Turkey, and Greece.

Poland, Romania,
Scotland, Albania,
Ireland, Russia, Oman;
Bulgaria, Saudi Arabia,
Hungary,
Cyprus, Iraq, and Iran.

There's Syria, Lebanon,
Israel, Jordan,
both Yemens, Kuwait, and Bahrain,
the Netherlands, Luxembourg,
Belgium, and Portugal,
France, England, Denmark, and Spain.

India, Pakistan,
Burma, Afghanistan,
Thailand, Nepal, and Bhutan;
Kampuchea, Malaysia,
then Bangladesh, Asia,
and China, Korea, Japan.

Mongolia, Laos,
and Tibet, Indonesia,
the Philippine Islands, Taiwan;
Sri Lanka, New Guinea,
Sumatra, New Zealand,
then Borneo, and Vietnam.

Tunisia, Morocco,
Uganda, Angola,
Zimbabwe, Djibouti, Botswana;
Mozambique, Zambia,
Swaziland, Gambia,
Guinea, Algeria, Ghana.

Burundi, Lesotho,
and Malawi, Togo,
The Spanish Sahara is gone;
Niger, Nigeria,
Chad, and Liberia,
Egypt, Benin, and Gabon.

Tanzania, Somalia,
Kenya, and Mali,
Sierra Leone, and Algier;
Dahomey, Namibia,
Senegal, Libya,
Cameroon, Congo, Zaire.

Ethiopia, Guinea_
Bissau, Madagascar,
Rwanda, Mahore[?], and Cayman;
Hong Kong, Abu Dhabi,
Qatar, Yugoslavia,
Crete, Mauritania,
then Transylvania,
Monaco, Liechtenstein,
Malta, and Palestine,
Fiji, Australia, Sudan!

15.01.2008
22:43
smile
[238]

Flyby [ Outsider ]

..i zaśpiewa ją na najbliższym pikniku

15.01.2008
22:43
smile
[239]

Arxel [ Legend ]

^

Dzięki :D
A melodie ktoś ma? Bo nie potrafie skojarzyć nazwy utworu...

15.01.2008
22:44
[240]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Flyby - :D:D:D
Arxel - jakbys znalazl to daj :D

15.01.2008
22:57
[241]

Arxel [ Legend ]

Muzyka jest ze Speedy Gonzalesa, ale nigdzie nie ma melodii... Jakby ktoś znalazł niech wrzuci gdzieś :P

15.01.2008
23:00
smile
[242]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

"Yakko's World" is a song from the second episode of Animaniacs, sung by Yakko Warner. It was the first Animaniacs song of many that had educational value. The song was written by Randy Rogel, directed by Rusty Mills, and animated by Tokyo Movie Shinsha.[1] The melody of the song is set to a slightly varied tune of the Mexican Hat Dance. Yakko's World is featured on the musical album of the same name that Animaniacs released with the Rhino Records label.

The song starts with a map of the world and an announcer saying "And now, the nations of the world, brought to you by Yakko Warner!" Yakko then pops onto the screen and then starts a fast song, naming the countries of the world, save some irregularities (see below). As Yakko sings the name of a country, he points to it so it glows.

15.01.2008
23:05
smile
[243]

PatriciusG [ pink floyd ]



To jest lepsze

No i z bajki wymiata zawsze Wakko

15.01.2008
23:07
smile
[244]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Dobre dobre, ale to Yakko's World bede sie i tak uczyl :P

15.01.2008
23:09
[245]

PatriciusG [ pink floyd ]

też tak będziesz na mapie pokazywał? :)

Ale policjant w Makarenie i tak mnie wymiazgał:D

15.01.2008
23:10
smile
[246]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nie :P:P:P

Heeeeej Macadenia!

15.01.2008
23:11
[247]

Arxel [ Legend ]

Ja już umie pierwszą zwrotkę :D




Teraz już takich kreskówek nie robią... :(




:D:D


Polisz werszyn

15.01.2008
23:14
smile
[248]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

I ja wiecej :P:P:P
Na pikniku zaspiewamy w duecie :P

Idem spac, dobranoc ;)

15.01.2008
23:15
[249]

PatriciusG [ pink floyd ]

Ostatnio i tak dorwałem najfajniejszą bajkę z dzieciństwa

Dzielny Mały Toster ;)

A animaniacy mają fjaniejsze głosy w wersji ang. Tak samo jak też świetny The TICK

15.01.2008
23:15
smile
[250]

beowulff [ X ]

łoooo polozylem sie drzemnac na chwile i teraz wstalem...
Ominola mnie kolejka w CoDa ;(
ide spac...

15.01.2008
23:28
[251]

Pl@ski [ FlaT ]

Animaniacs! Kochałem tą kreskówkę w dzieciństwie... :)

Beo -> My nie graliśmy, łącze znowu mi nawalało... :/

Idę spać, dobranoc DDW...

16.01.2008
00:19
smile
[252]

Łyczek [ Legend ]

Dobranoc Ddw ...

16.01.2008
06:28
smile
[253]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

16.01.2008
08:52
smile
[254]

Garbizaur [ Legend ]

16.01.2008
09:50
smile
[255]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

!!

16.01.2008
09:51
[256]

kasztaneczuszek [ Legend ]

łooo.. od wczoraj mnie w domu nie było XD działo się coś? :P

16.01.2008
09:54
smile
[257]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

od wczoraj mnie w domu nie było

Nie przesadzasz z tą nauką?

16.01.2008
10:10
smile
[258]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Jeckyl --> ferie mam :) u dziewczyny byłem :)

16.01.2008
10:11
smile
[259]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A o jakiej ja nauce mówiłem??

16.01.2008
10:12
smile
[260]

promyczek303 [ sunshine ]

hej :*

za godzine mam kolosa :) Trzymac kciuki :D

btw: ładny dzien, prawda? :)

16.01.2008
10:20
[261]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Jeckyl --> aaaaaa no chyba że tak :D w takim razie faktycznie masz racje - trochę przesadzam bo jakimś cudem prawie kostkę skręciłem i dzisiaj kuleje XD


promyczku --> Dzień Dobry! Powodzenia :* a dzień jak co dzień - ja będę dzisiaj odsypiał a potem pozamulam w PUBie :P

16.01.2008
11:28
smile
[262]

sergi__ [ Raphael ]

16.01.2008
11:34
smile
[263]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Co klikne w jakiś link do youtube z GOLa to Orlando też ogląda :D

16.01.2008
11:35
smile
[264]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nie tylko Ty tak masz :> w koncu ktos zalozy o tym watek :P

16.01.2008
11:37
smile
[265]

sergi__ [ Raphael ]

jak zalicze tą sesje to normalnie ...

spoiler start
ocipieje ze szczescia
spoiler stop

16.01.2008
11:42
[266]

PatriciusG [ pink floyd ]

kasztan -> Ja mam gorzej - nie dość, że zawsze ogląda to co ja, to jeszcze ma profil w tym samym kolorze...

16.01.2008
11:43
smile
[267]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Muahahahahahahaniochniochnioch

16.01.2008
11:45
smile
[268]

sergi__ [ Raphael ]

Macie problemy :||||||||

16.01.2008
11:46
[269]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Ufff.. ja mam zielony :D

16.01.2008
11:53
[270]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

sergi, to Ty nie siedz na forum tylko sie ucz!

16.01.2008
11:56
[271]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

sergi ---> To ja mam lepszy problem:

Jak mam przetłumaczyć tumanowi jednemu, że nie robimy okien aluminiowych (bo do tego są potrzebne inne maszyny) tylko PCV. Uparł się degenerat jeden i dzwoni co 15minut i pyta czy jest szef. Ten oczywiście jest ale z gościem gadać nie chce i każe mi sprawe załatwić tak żeby było dobrze :/

16.01.2008
12:00
[272]

sergi__ [ Raphael ]

Orlando-->łatwo powiedziec:P
Jeckyl-> powiedz mu zeby sie od. ze nie ma takiej mozliwosci ze jak zadzwoni jeszcze raz to dzwonisz po policje

16.01.2008
12:02
[273]

PatriciusG [ pink floyd ]

Jeckyl -> Powiedz, że nie ma takiej możliwości, żeby w przyszłym czasie takie coś wasza firma robiła bo nie macie maszyny i jeżeli to do niego nie doszło to zadzwonisz na policje :) Ludzie ise policji boja :D

edit: Sergiusz mnie wyprzedzil ;/

Serhi -> UCZ SIE!

16.01.2008
12:03
smile
[274]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

1. Tłumaczyć już tłumaczyłem i nie dotarło.
2. Straszyć Policją nie próbowałem. ]:->

16.01.2008
12:04
smile
[275]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Macie problemy :||||||||

16.01.2008
12:05
[276]

sergi__ [ Raphael ]

patuś--> jak pojdziesz na studia poczujesz ten ból :P
NIEEEEEEE CHCEEEEEEE MIIII SIĘĘE

Kasztan--> ja mam:) bo jak mnie wyj... to nie bedzie fajnie :P

16.01.2008
12:13
smile
[277]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Przestał dzwonić :(

A już miałem taki fajny tekst o Policji przygotowany :(

16.01.2008
12:14
[278]

PatriciusG [ pink floyd ]

kaszan -> Jak jesteś trzeźwy, to się nie mogę z tobą dogadać ;/

Jeckyl -> To grzecznie mu wytlumacz raz jeszcze a potem dodaj o policji ;)

sergi -> Ja jestem w LO i już mi się nie chce ;)

edit:

Jeckyl -> No kurw4 jak nam zepsuł frajdę ;/

16.01.2008
12:18
[279]

kasztaneczuszek [ Legend ]

sergi --> oj tam marudzisz :D

Pat --> no mi też ciężko się ze sobą porozumieć jak jestem trzeźwy duchem i ciałem :D

16.01.2008
12:20
[280]

sergi__ [ Raphael ]

jeckyl-> przyznaje sie to ja bylem :(
pat-> tez tak gadalem jak bylem w LO :P
Kasztan--> ;>

16.01.2008
12:21
[281]

PatriciusG [ pink floyd ]

serhi -> Jak to byłeś ty to dzwoń, będzie śmiesznie :)

kas -> Wiesz co masz robić ;)

16.01.2008
12:25
[282]

sergi__ [ Raphael ]

pat-> no niestety ja spadam na cwiczenia czyli uczelnia wzywa

16.01.2008
12:35
smile
[283]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

(Dot laughs)
Y+W : Helloooo, nurse!
Yakko : Uhhh...
Dot : (spoken) I am NOT trying to be annoying.
Y+W : Aie!

Dot : I act like a nut, so they call me Macadamia
I dance like a klutz on a show called Animania
Dot overdub: Am I a cutie?
Absolutey!
And a beauty, you can bet your patootie!
D+N+Minerva: But if you touch me, or even get near me
I'll have you arrested, do you hear me?

Y+W : Dot is a nut, so they call her Macadamia
She's cracked in the head, and kooky in the brainia
Each line in this song sounds pretty much the sameia
Oy, Macadamia!
Ralph : Daaah...
Y+W : Donde que vas a Nintendo Macadamia
Hola que pasa you grande sack o' grania
Qui a coupT le fromage, we abstainia
Oy, Macadamia!
(Wakko burps)

Dot : Now, please don't mention by brother
The one they call Wakkoreno
(Wakko burps)
Dot overdub: He's always burping
Every hour
Dot : So I threw him out of the tower.

Wakko : Whoooaaaaaa!
(Dot laughs)
Dot : (spoken) Now come on, what did you want me to do?
He was grossing me out!
And I'm just a cute little thing.
So don't cross me!

Y+W : She's cracked like a nut, so they call her Macadamia
Whenever she gets mad, you'll experience painia
Cuts and bruises you will sustainia
Oy, Macadamia!
Pinky : Narf!
Y+W : Lava tus manos, por favor, Macadamia
The world is the goal for Pinky and the Brainia
Dot : Otra vez on y vas the repetitive refrainia
Y+W : Oy, Macadamia!
Brain : Ye-e-ess!!!

Dot : (spoken) Don't hate me because I'm cute.

(Pesto beats up Squit)
Squit : Ow!

Yakko : Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Oy, Macadamia!
Skippy : Spew!
Yakko : Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Y+W : Oy, Macadamia!
Boo : B'gawk!

(Dot laughs)
(Skippy laughs)
(Pinky laughs)
(D+Sk+P+HN+M laugh)
Slappy : (spoken) I don't get it. What's the joke?
D+Sk+P+HN+M: Uhhh...
Yakko : Uhhh...

Dot : I'm a nut who's known as Macadamia
But you can call me by my other nameia
Dot overdub: Louisa
Francesca
Banana-Fanna
Bo Besca.
Dot : Or just plain Dot, the name I flirt to
But if you call me Dottie, I'll have to hurt you.

YW+D : Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Oy, Macadamia!
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Oy, Macadamia
Nuts!


16.01.2008
12:47
[284]

PatriciusG [ pink floyd ]

Each line in this song sounds pretty much the sameia

to jest najlepsze ;)

16.01.2008
14:19
smile
[285]

Arxel [ Legend ]

Witam...
Kończe z bukmacherką, wracam do C++, kostki rubika i usiłuje w końcu zabrać się za naukę do matury...

16.01.2008
14:20
smile
[286]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Arxel ---> Wawrinka?

16.01.2008
14:35
smile
[287]

Arxel [ Legend ]

Taaak....

16.01.2008
14:54
smile
[288]

Łyczek [ Legend ]

Oj Arxel :) Spokojnie ... I wiesz dlaczego zacznę grać od ćwierćfinałów ?

16.01.2008
14:55
[289]

Arxel [ Legend ]

Bo wtedy wszystko się stabilizuje i jest mniej niespodzianek...
Teraz też jest mało.. Ale ja zawsze mam takiego pecha, że trafie na takie jajko-niespodziankę...
Zaraz przewale 10zł na wyścigach konnych... :D

16.01.2008
15:01
smile
[290]

Łyczek [ Legend ]

Mało wpadek, niskie kursy ... Ale nie jest to wątek od takich pogaduszek :)

16.01.2008
16:26
smile
[291]

irenicus [ Mareczek ]

[210] <<< tak cos wczoraj czulem ze mnie ktos obgadywal :)
[247], [248] <<< print screen :) wyegzekwuje na nastepnym pikniku :) a jak wysepicie od soula keyboarda to i podegram ];->

16.01.2008
16:57
smile
[292]

promyczek303 [ sunshine ]

16.01.2008
17:07
smile
[293]

Arxel [ Legend ]

Trzy zwrotki... Ale jeszcze przy niektórych się myle :P
Piknik dopiero za pół roku :P

Nowa część?

16.01.2008
17:16
smile
[294]

Pl@ski [ FlaT ]

Pasowało by dostatsować nieco, zgodzisz się ze mną Arxel?

16.01.2008
17:18
smile
[295]

Arxel [ Legend ]

O mnie za mnie można :P

16.01.2008
17:20
smile
[296]

Stitch001 [ Witcher ]

Rubik, Rubik ty niewyżyty młodziku młodszy...

16.01.2008
17:20
smile
[297]

Pl@ski [ FlaT ]

Takie pytanie, bo tak się zastanawiam właśnie: Ile razy w końcu można aktywować Bioshocka?

16.01.2008
17:22
smile
[298]

Arxel [ Legend ]

5... ale później coś chyba było mówione, że znieśli to... Albo co innego znieśli :P

Stitch - Odezwał się zaspokojony :P

16.01.2008
17:23
smile
[299]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

<------ #292 Dziecko to taki upierdliwiec

16.01.2008
17:24
[300]

Stitch001 [ Witcher ]

300 Spartan mówi:

SIO -> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7293511&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.