
Pl@ski [ FlaT ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! (768) - 148
Nowa część, bo zamulacie... ;)

Pl@ski [ FlaT ]
Pffff...
Time out!
Lamy™...

Arxel [ Legend ]
Wygrałem? :D

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Płaski :) skąd jestes ? ile masz lat ? i czy masz siostre :P ? WAŻNE
Flybuś no tak jakos wyszło ale tylko do jutra ;P
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
A to ja znikam...

Pl@ski [ FlaT ]
Madzia jest z CBA!1111onejedenascie

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Płaski skąd wiedziałęs :P

Pl@ski [ FlaT ]
Jak to skąd - z archiwum IPNu oczywiście! :D

Łyczek [ Legend ]
Ale nudy :) Wszyscy odsypiają studniówkę :D Idę dziś na "Jestem Legendą" ... Zobaczy czy dobry ;)

Garbizaur [ Legend ]
Dziesionci...

frer [ God of Death ]
Łyczek --> Niektórzy obliczają zbrojenie. ;)

Pl@ski [ FlaT ]
Łyczek -> Opinie o "I am the Legend" są skrajnie różne, jak można na forum zobaczyć... :)
Jak dla mnie bardzo dobry film... :)

beowulff [ X ]
Moja opinia w poprzedniej czesci :)
Yellow :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
a tak chciałem się spytać: skąd się wzięła nazwa karczmy i czy coś ona oznacza??

Łyczek [ Legend ]
Widziałem właśnie :) Płaski, ale ja wymagającym widzem nie jestem więc myślę, że film powinien mi przypasować :)
Ale za to ktoś będzie później budowała takie wieże wieża Eiffela, więc obliczaj obliczaj frer :)

beowulff [ X ]
Tomal_P -> to nie jest karczma....
irenicus [ Mareczek ]
Łyczek --> zabawne ;] ja i Madzia tez zaraz na to idziemy :D

frer [ God of Death ]
Łyczek --> Nas uczą projektować jakieś bunkry, więc lepiej szykujcie się na wojnę. :D

Łyczek [ Legend ]
Ja o 20:20 mam seans :)
frer ---> Wiele do wybuchu wojny nie potrzeba ... Jak już "Murzynka" zabraniają :)
frer [ God of Death ]
Ja właśnie nie rozumiem tej afery. Jakby ktoś się jeszcze o rasizm rzucał to ok, ale zabraniać, bo to niby lamerskie to sprawia, że sam zakaz jest lamerski. :P
Szczególnie, że jeszcze nie widziałem murzynka poza wątkami które na niego zasłużyły.

beowulff [ X ]
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Garbizaur [ Legend ]
co takiego masz?
beowulff [ X ]
GUITAR HERO ONE ONE ONE!

Arxel [ Legend ]
A nie za szybko? :P
Ja tam jutro idę do kumpla pociupać :)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
It's amazing how you can speak right to my heart
Without saying a word, you can light up the dark
Try as I may I can never explain
What I hear when you don't say a thing
The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best ....when you say nothing at all
All day long I can hear people talking out loud
But when you hold me near, you drown out the crowd
Try as they may they could never define
What's been said between your heart and mine
The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best...........When you say noting at all
Oh......The smile on your face lets me know that you need me
There's a truth in your eyes saying you'll never leave me
The touch of your hand says you'll catch me wherever I fall
You say it best (say it best).. when you say nothing at all
(You say it best when you say nothing at all
You say it best when you say nothing at all..)
That smile on your face
The truth in your eyes The touch of your hand
Let's me know that you need me..
(You say it best when you say nothing at all
You say it best when you say nothing at all..)
frer [ God of Death ]
Kolejna część projektu z konstrukcji betonowych zakończona. W końcu mogę sobie zrobić przerwę. ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
Automatyzacja postępuje w każdej dziedzinie widzę ... wychodzę z domu mam -5, wracam z uczelni mam -6 ...
frer [ God of Death ]
Taikun --> Kiedy zmienisz konto, żeby ranking odzyskać ?? Jak tak dalej pójdzie to jeszcze pół roku i nie będziesz mógł pisać na tym. ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
Zmienię jeśli dostane banhammerem w pysk ....

frer [ God of Death ]
Czyli już niedługo... ;)
Taikun. [ NINTENDO ]
Czy ja wiem ....

sergi__ [ Raphael ]
<pallas> Pamietasz te sliczna dziewczyne ode mnie z pracy, z ktora chcialem sie umowic, ale nie moglem nawet do niej podejsc, bo za kazdym razem, kiedy ja widzialem, to mi stawal?
<adamo> No pamietam.
<pallas> W koncu zebralem sie na odwage i poprosilem, zeby sie ze mna umowila. I ona sie zgodzila.
<adamo> Super! To kiedy randka?
<pallas> Bylismy umowieni dzis wieczorem. Ale balem sie, ze znow mi stanie. Wiec przykleilem go sobie plastrem do nogi, zeby w razie czego nie bylo widac.
<adamo> No i dobrze! Gdzie problem?
<pallas> Poszedlem do niej, zadzwonilem, a ona otworzyla w takiej cieniutkiej,przezroczyst ej sukience...
<adamo> No i...?!
<pallas> Kopnalem ja w twarz...

Arxel [ Legend ]
<Hello_Kitty> Koleżanka co niedziele chodzi do kościoła ze znajomymi i zawsze przechodzi obok nich ksiądz z tacą a oni jak to młodzież nic nie wrzucają. Pewnego dnia podchodzi do nich ksiądz i mówi a wy co na gapę?
A ona wtedy odpowiada - nie, mam miesięczny. Od tamtej pory ksiądz już ich omija. :)
Padłem :D

Garbizaur [ Legend ]
Rotfl!

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
<x> Łoooooh, normalnie zaraz eksploduję...
<y> Czyżbyś odczuwała zadowalenie się jakimś przyrządem ;>
<x> Nie, brat zajął klopa a mi się kupe chce oO'
<batman> Na ścianie wiszą trzy obrazy: spieczony chleb, topielec i kobieta w ciąży. Mają wspólny tytuł !.
<afro> Jaki?
<batman> "Za późno wyjęty".
Religia
<Nauczycielka> czemu jesz na lekcji??
<Koleżanka> Pani kazała być cicho, to jestem cicho...
<Nauczycielka> aha czyli to taki sposób na zatkanie ust?
<Koleżanka> tak
<Kolega> ja znam lepszy...
<Wszyscy> :DD
<Galik>Dzieci są jak ?
<Ja> ???
<Galik> Jak kawa rozpuszczalna...
<Ja> To znaczy?
<Galik>Łatwo się je robi, a potem nie dają zasnąć ;>
<xxx> Jak nazywamy człowieka który ciągle się smuci??
<yyy> Nie wiem.
<xxx> Smutas !!!
<xxx> A jak nazywamy człowieka grubego??
<yyy> Grubas
<xxx> Dobrze. A teraz coś trudniejszego. Jak nazywamy człowieka, który ciągle cię kłóci ??
<yyy> xD

Pl@ski [ FlaT ]

Arxel [ Legend ]
Dobranoc DDW :)

Pl@ski [ FlaT ]
Dla Tych co chcieli tu osiągnąć coś, nic nie kradnąc.
Dla tych co chcieliby co proste jest, przyszło łatwo.
I tym co mają prócz nadziei stu jakieś plany.
8.15 Londyn miesiąc wprzód wyprzedany.
A każdy chciał tu przecież normalnie żyć mimo wszystko.
Bez tej Paranoji po prostu żyć mimo wszystko.
Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?
No chyba że to warto znieść.
Dla tych co chcieli tu do czegoś dojść bez układów.
Dla tych co są stworzeni po to, by sobie radzić.
Dla tych co pokonają w sobie lęk i tęsknotę.
Nagrodą dzisiaj będzie równy start samolotem.
A każdy chciał tu przecież normalnie żyć mimo wszystko.
Bez tej Paranoji po prostu żyć mimo wszystko.
Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?
No chyba że to warto znieść.
Mimo wszystko.
A każdy chciał tu przecież normalnie żyć mimo wszystko.
Bez tej Paranoji po prostu żyć mimo wszystko.
Bo ile można szarpać się, bić o przetrwanie z każdym dniem?
No chyba że to warto znieść.
Mimo wszystko.
Mimo wszystko.
Ech... Holandio Promised Land... :)
Dobranoc DDW...

Stitch001 [ Witcher ]
rano trzeba wstać, rano to jest...

Garbizaur [ Legend ]
frer [ God of Death ]
Znowu trzeba się uczyć. Jak ja tego nie lubię. :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
#36

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Ludziska :P Co wy tu znowu wyprawiacie ? :P
Łyczku jak film sie podobał ? :D:D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Plaski lata po wsi i ludzi zabija:

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Orlando :P on nie zabija ludzi tylko ich popycha :P:P:P masakra :P XD

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Tak tak... ja wiem swoje...
Pink Floyd - Coming back to life
Where were you when I was burned and broken
While the days slipped by from my window watching
And where were you when I was hurt and I was helpless
Because the things you say and the things you do surround me
While you were hanging yourself on someone else's words
Dying to believe in what you heard
I was staring straight into the shining sun
Lost in thought and lost in time
While the seeds of life and the seeds of change were planted
Outside the rain fell dark and slow
While I pondered on this dangerous but irresistible pastime
I took a heavenly ride through our silence
I knew the moment had arrived
For killing the past and coming back to life
I took a heavenly ride through our silence
I knew the waiting had begun
And headed straight into the shining sun

Pl@ski [ FlaT ]
Spadajcie... :P
Dam go chyba znowu do prywatnych... ;)
Wczoraj z kumplem się trochę spiliśmy i wspominaliśmy stare czasy i coś mi strzeliło do głowy, żeby temu filmowi znów status "public" dać...
DDW All BTW...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Przestan, fajne to jest przeciez!
Łyczek [ Legend ]
Płaski ---> W tym filmiku to biegasz po swojej okolicy ?
Madzia ---> Mnie się podobał ;) Film nie typowo hollywoodzki :)

Pl@ski [ FlaT ]
No wieeem no, dobra, zostawię... :P
Ale z kręceniem tego filmu to były jazdy dzikie - sąsiedzi kumpla patrzyli się na nas jak na... ...no.. :P
Łyczku -> Tak, to niestety ja... ;D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ano i muzyczka taka:
<---------
Madziu, nie zbudzilem sms'em o tej 3 w nocy? ; d

promyczek303 [ sunshine ]
Witam wszystkich z rana ;-)
Jeszcze jutro wolne... ;)

Łyczek [ Legend ]
Płaski ---> Ciekawe widoki tam masz :) Dużo przestrzeni :)

Flyby [ Outsider ]
..Fallout 2 znowu mnie pochłonął ..ależ te stare gry mają siłę ..jest m.in. dodana opcja (w Den) ratowania siostry Sulika ;) ..Tyle że jej podjęcie prowadzi do obozu współplemieńców Sulika gdzie Sulik (pewnie czasowo) odłącza się od nas.. Zadania dla barbares nie przedstawiały się ciekawie, więc wykonałem akcję z siostrą Sulika częściowo ..Oczyściłem obóz handlarzy niewolników (znakomite bronie i łupy) i zostawiłem siostrę w klatce aby czekała jak wrócę ;) ..Z Sulikiem ruszyłem na Modoc i Vault City ..Lecz i w Modoc są zmiany (Ghost Farm) których nie mogę na razie rozgryźć ..Otóż kiedy ruszam po raz drugi do Ghost Farm wyjaśniać sprawy, moi towarzysze przy pierwszej lepszej potyczce pustynnej odmawiają walki, wręcz dezerterują ..Zaznaczam że Karmę mam wysoką ..bohater i jakas tam tarcza nadziei, ponad 500 punktów ..Ale nic to ..zostawiłem to na razie i działam w Vault City bo chcę dorwać samochód ;)
..dzięki Pl@ski za ładne Logo ..przyjemnie wątek otwierać
TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]
Dobry wszystkim. Dawno tutaj nie byłem. Już mam ferie, więc będę częściej.
Ale mnie nogi bolą po wczorajszym balu, ale warto było ;)
sergi__ [ Raphael ]
post [41] prawde powie :(

kasztaneczuszek [ Legend ]
Hello :D :D

Łyczek [ Legend ]
sergi ---> Nie wiem czy to przeczytałeś ale cud normalnie :) 22 stycznia mam egzamin teoretyczny (państwowy) czyli oznacza to .... że .... wyjeździłem 30h :D

sergi__ [ Raphael ]
Łyczek-->patrz emotka:P.. ja egzamin teoretyczny mialem po wyjezdzeniu 6 h :P::P
nie no ale naprawde gratulacje ze Tobie sie udalo w takim czasie wyjezdzic 30 h:ppp

Arxel [ Legend ]
Ja miałem po około 20 godzinach :P
Dobry wszystkim :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
<marta> Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem....
<dawid> Skąd możesz to wiedzieć? Po 30 sekundach?!

promyczek303 [ sunshine ]
Macie pozdrowienia od Taikuna ;) A beo ma całuska ;*
:)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
No, 16 Bondów obejrzanych, zostalo 5 :P

beowulff [ X ]
no normalnie cos mnie tu zaprowadzilo dzis, przerwalem nawet GH zeby zobaczyc co tam nie tu ciagnie,
Oplacilo sie ...
beowulff [ X ]
Plaski ja juz to widzialem gdzie :)
Jezuuu z kim ja gram w Coda... xD
Ale dobrze fantazja sie liczy :)
promyczek303 [ sunshine ]
<Tai> napisz beo w ddw ze ma ze mna spokój bo admin sypnął banem na każde następne konto, cya

Flyby [ Outsider ]
..pozdrowienia od Taikuna przesyła promyczek? ..ani chybi biedna, została zhakowana przez Taikuna ;)
..oto ja przy swoim samochodzie w sukni-pancerzu z Mostu Śmierci -->

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
promyczek303 --> Tylko nie pozwól mu się sh4ckować twojej klawiatury, bo jeszcze twoje konto zbanują. ;] A to chyba by nikt nie chciał.

promyczek303 [ sunshine ]
spoko, spoko ;)
Ja nad Tai panuję ;)
Zmykam spac :*
Dobranoc chłopaki!

beowulff [ X ]
No way...

kasztaneczuszek [ Legend ]
wróciłem właśnie z Gdańskiego WOŚPa :P Czerwone Gitary grały :o
beowulff [ X ]
suki?
*przieciera oczy*
Ide spac bo zle widze juz...
GH kick ass!
and
ROX!!!
kasztaneczuszek [ Legend ]
ja też zaraz w kimono uderzam :P

Flyby [ Outsider ]
..suki jakoweś się plączą po nocach i skowyczą ..dobranoc Ddw

Pl@ski [ FlaT ]
Odbija mi, powstrzymajcie mnie!
Garbizaur [ Legend ]
yellow :)
|kszaq| [ Senator ]
ferie :)

kasztaneczuszek [ Legend ]
hello Garbi :)
a reszcie Dzień Dobry :D

Pl@ski [ FlaT ]
Raz, raz... Test mikrofonu...
Ufff... Przeżyłem... :P
DDW all...
Zaspałem do pracy więc olałem i nie poszedłem.. :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
Dobry Płaski :D

Pl@ski [ FlaT ]
A nawet bardzo dobry Kasztan - właśnie przyszła do mnie moja nowa, pr0 myszka i decyzja o zwrocie 50% rachunku za neta z Tepsy...
Czy to na pewno poniedziałek? :D

Arxel [ Legend ]
Ja tam dalej jadę na mojej z jakiegoś marketu za 20zł :D
Fajnie ma wytarty lewy przycisk :D
Dzień dobry wszystkim :)

Pl@ski [ FlaT ]
Jaki tam z Ciebie pr0 Arxel... :P
Ta myszka jes za szybka, help! ;)

kasztaneczuszek [ Legend ]
Płaski też mi pr0 gryzoń :D myszka jak myszka :D

Pl@ski [ FlaT ]
Kasztan -> Nie bluźnij! To pr0 myszka, kosztowała mnie jakieś chore pieniądze i liczę na to że było warto...
Zresztą, idę to sprawdzić w praniu w UT3... :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Płaski --> nie liczy się myszka tylko umiejętności gracza :D Ty ledwo radzisz sobie z obsługa grzebienia :D

Arxel [ Legend ]
Masz więcej chorych pieniędzy? Z chęcią się nimi zaopiekuje... wylecze... :D

Pl@ski [ FlaT ]
Kasztan -> Co do grzebienia - masz rację. Co do umiejętności - chcesz się sprawdzić? ;)
Arxel -> Choroba moich pieniędzy polega na tym, że... topnieją. :P I to w mgnieniu oka, zwłaszcza podczas takich weekendów jak ten miniony. Jeśli potrafisz je uleczyć w taki sposób, by zamast topnieć rosły to z chęcią pozwolę Ci się nimi zaopiekować (oczywiście pod warunkiem, że po wyleczeniu do mnie wrócą). :]

siwCa [ Legend ]
Wielki powrót po latach..

Pl@ski [ FlaT ]
Łooooo... witamy! :)
Po latach? Kojarzę Cię z DDW, pisywałeś tam kiedy ja zaczynałem... To już naprawdę od tego czasu rok albo i więcej minął? ;)
siwCa [ Legend ]
Hehe, nie wiem czy rok minął,ale 'po latach' wygląda dobitniej :)
Coś się zmieniło w ogóle przez ostatnie miesiące?
kasztaneczuszek [ Legend ]
Płaski --> ja nie mówię że moje umiejętności są jakieś super, extra, zajebiaszcze :D ale w cs 1.6 non steam to Ci na bank skosze :P
siwCa --> elo :)
siwCa [ Legend ]
elo kasztaniak.. jak tam ? maturka w tym roku :>

kasztaneczuszek [ Legend ]
Nii.. ja w technikum jestem :D mam jeszcze rok do matury - i dobrze :P

siwCa [ Legend ]
hehe, ja też mam rok jak wszystko dobrze pójdzie, a innej opcjie nie przewiduje :)
dobra, czas na fryzjera bo już mnie za kobietę biorą :)

Pl@ski [ FlaT ]
CS jest dla lam i dzieci neo Kasztanku...
Co się zmieniło siwCa? Cholera... W sumie to niewiele... Old crew wciąż jest, paru nowych się przewija... Jakieś leszcze jeszcze nadal próbują wojować, nie wiedząc że 1337 ma dostęp do magicznego przycisku "ignoruj użytkownika"... :P
kasztaneczuszek [ Legend ]
siwCa --> no to powodzenia - co by ta maturka za rok faktycznie była :D mi powodzenie też sie przyda :P do fryca idziesz? :D no popatrz ja też :P

Pl@ski [ FlaT ]
siwCa [ Legend ]
O właśnie, ma ktoś może zaproszenia na Polishtrackera albo Heaventracker ? Bym był baardzo wdzięczny.

Pl@ski [ FlaT ]
Właśnie... Zawsze mnie to zastanawiało - co takiego można dorwać na tych wszelkich "ekskluzywnych" board'ach torrentowych? Może mi to ktoś wytłumaczyć? :)
EDIT: Właśnie się zorientowałem że do koncertu Nightwish'a już tylko nieco ponad miesiąc.
Kto się wybiera? :)

Arxel [ Legend ]
Jo nie wiem...

Pl@ski [ FlaT ]
ratio, shell... Mów po ludzku... :P
Czyli warto się tym zainteresować? :) Kto ma zaproszenie? :)
Arxel [ Legend ]
Ratio - stosunek udostępnionych do pobranych. Im wyższe tym lepsze ma się przywileje...
shell - serwer dedykowany, dzięki któremu dostajesz tak jakby łącze 100/100mbps :) i wtedy nie martwisz się o ratio :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
:D
Czy tu biją?

Arxel [ Legend ]
Tylko strzelają :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
W kogo? Z czego? I dlaczego?

Arxel [ Legend ]
Do uciekającego stada GOLasów

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Eeee...
To mnie jest tylko dwóch, więc jeszcze nie stado ;)

Arxel [ Legend ]
Hm... Z daleka, zaraz po tym jak dostaliście z bazooki, wyglądacie jak stado :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
To Wy strzelaliście z bazooki?? O.o
Ale macie zeza O.o
Arxel [ Legend ]
Za dużo czasu przed komputerem i nie widzę mocno oddalonych obiektów :P
Ale dam sobie rękę uciąć, że coś rozwaliliśmy...
*^#%$# tu sztab^^$%# mamy zakłócenidf4^$^ strze$%^cie ni* tam gdzie trz^$%*

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Za dużo czasu przed komputerem i nie widzę mocno oddalonych obiektów :P
Nie wspominając, że razem z ręką lata Ci głowa i się skupić nie możesz? :D
Ale dam sobie rękę uciąć, że coś rozwaliliśmy...
Może lepiej nie ;) Czym będziesz Rubika układał? :P
P.S. Spadam stąd, bo mi jakieś rakiety nad głową latają :D

promyczek303 [ sunshine ]
Cześć ;-)
Umiem na kolosa z matmy ;) Jestem z siebie dumna ;)
tzn wydaje mi się, że umiem... Bo w dzisiejszych czasach niczego nie można byc pewnym :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Pro
Cześć ;-)
Co się stało?? O.o
Gdzie standardowe :* ??? O.o
promyczek303 [ sunshine ]
:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
Jeck --> co mówiłeś? ;)

Pl@ski [ FlaT ]
Oj, Jeck - przepraszam - zapomniałam... ;)
Specjalnie dla Ciebie: :*
EDIT: Cholera.... wyprzedziła mnie... :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A tak se zrzędzę tylko ;)
Skoro wszystko w normie to ja się zmywam się ;)
I :*
Edit:
Pl@ski ---> Ty marna podróbo !!!11jedenjeden ;P
promyczek303 [ sunshine ]
Plaska --> nie madrzyj sie :D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Właśnie.

Arxel [ Legend ]
Prosto z mojego miasta
Dobrze, że jednak wczoraj nie poszedłem... Tym bardziej, że byłoby co pić :P

promyczek303 [ sunshine ]
Arxel
omg... ;)

beowulff [ X ]
Yellow

promyczek303 [ sunshine ]
beo! :*
Kurdt [ Legend ]
Arxel -> Z Czechowic-Dziewic jesteś? Miło. :P
Arxel [ Legend ]
Hm.. Czyżby kolejna osoba z Cz-Dz? :D Czy może B-B lub Pszczyna? :P
Ostatnio na złej stronie poznałem jedną kobitkę, która także okazała się z Czechowic.. Jaki ten świat mały :D

beowulff [ X ]
<-Pro->:]
Kurdt [ Legend ]
Arxel -> Pszczyna. Ale niedługo będziemy sąsiadami, bo kumple przygotowują plan rozbioru miasta Goczałkowice - za długo nam już ziemię podkradają nocami, sanitariusze jedne. :P

promyczek303 [ sunshine ]
Czechowice... brrr! Mam awersje do tego miasta ;) Kilka lat temu własnie tam niedobra Pani załozyla mi aparat na ząbki... Traume mam po dzis :D
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Czechowice-Dziewice? Zawsze mijam po drodze do Bielska ;)

Arxel [ Legend ]
Hm.. A jeszcze rok temu nikt na forum nie wiedział co to Czechowice... Za chwilę się okaże, że to drugie, zaraz po Warszawie, najbardziej rozpoznawane miasto w Polsce :P
Wpadajcie, wpadajcie.. Zrobimy sobie poprawiny pikniku :P

Flyby [ Outsider ]
..ja pamiętam tylko napis na peronie "Czechowice - Dziedzice" jako że był wyjątkowo dlugi ..i nic więcej ..mam żałować?

Arxel [ Legend ]
Noo :P
Jeśli żałujesz to jako pokutę odmów sobie 69 razy Hymn Polski patrząc na moje zdjęcie :P

Flyby [ Outsider ]
..z całej kary, proszę Arxela, podoba mi się tylko liczba 69 ..tyle że nie jako liczba ..Wykonanie Hymnu pozostawiam byłemu premierowi jako że jest w tym niezastąpiony ..Co do zdjęcia ..hmm ..zamieść je tutaj to pomyślę co z nim zrobić ;)

Arxel [ Legend ]
Wiesz, jeśli chcesz to może to być wykonanie 69 z czymkolwiek gdy w tle będzie lecieć hymn śpiewany przez byłego premiera
+ widok zdjęcia Taikuna :D

Flyby [ Outsider ]
..dlaczego to jesteś taki skromny jak o Twoje zdjęcie chodzi, Arxelku? ..sam proponowałeś

Flyby [ Outsider ]
..podniecasz juniorów, Arxiu ;)
Arxel [ Legend ]
Właśnie... O to chodziło!
Moje zdjęcie nie zadziała jako narzędze tortury...
W przeciwieństwie do Taikunowego :D
Arxel [ Legend ]
Dobrze wiesz jak nasz ukochany Jacuś lubi szwędać się po brzydkich stronach ze swoim IE...
Później natknąłem się właśnie na Twoje zdjęcia... Do dziś piję, by zapomnieć...

promyczek303 [ sunshine ]
Ludziska --> ma ktoś jakis kontakt, z zacnym uzytkownikiem "sergi"? ;) GG mam, ale sie nie odzywa :( Ma ktos maila, albo cuś... :| ? ? ?

promyczek303 [ sunshine ]
Spadaj ;)
Serio muszę się z nim skontaktowac... Ma egzamin z tego samego przedmiotu co ja, z tym samym doktorkiem co ja... :| Pytanie kto ma predzej wyznaczony termin ;| i kto komu pomoze ;)

Pl@ski [ FlaT ]
wrażliwych
Podnośnik x1 poproszę!

Flyby [ Outsider ]
..z juniora Naoty spadają galoty..

Pl@ski [ FlaT ]
Naota -> Jak Ci się nie podoba na tym forum to GTFO ty... ty wrażliwa bekso!!!!1111one

promyczek303 [ sunshine ]
148

Flyby [ Outsider ]
..jak się tylko regulaminem podparł od razu z juniora legionistą się zrobił ..mały prowokator

promyczek303 [ sunshine ]
tak mi się przypomniało...
Pił ktoś kiedyś "brackie" ?

Flyby [ Outsider ]
..ciebie chyba Taikun szkolił, legionisto ..oj ciężki możesz mieć żywot i krótki jak i on ;)

Flyby [ Outsider ]
..przypomniało się promyczkowi ;) ..znaczy piwo było dobre
..niedomyślni Taikun, nie mają co liczyć na starość ;)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Dzień Dobry :) wieczór :)

promyczek303 [ sunshine ]
Flyby - nie ;) Ale nie znam nikogo spoza ślaska cieszynskiego, kto by kosztowal ;P

Flyby [ Outsider ]
..dobry wieczór Madziu :*
..to promyczku obawiam się że dalej nie będziesz znać ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Tai, czemu zmieniles avatara? Raito pasowal :)
Czy to tez Raito? Niee, nie wyglada mi na niego...
L? :P
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Oj, nie jest dobrze.

Arxel [ Legend ]
łuhuhu... Not good...

beowulff [ X ]
Oooooo
[*]

promyczek303 [ sunshine ]
a nie mówiłam...

Łyczek [ Legend ]
Speed Up :)
Flyby [ Outsider ]
..hmm ..dopiero spostrzegłem ..wygląda to poważniej

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A co tu się działo?

Flyby [ Outsider ]
..tutaj to chyba niewiele, Jeckyl ;)

Łyczek [ Legend ]
A co tu się działo?
A co Ciebie to obchodzi ? Ty ... Ty ... Bydlaku ! :)

beowulff [ X ]
Flyby [ Outsider ]
..mówi się trudno, promyczku ;)
promyczek303 [ sunshine ]
fuck -,-
frer [ God of Death ]
promyczek się zbulwersowała, że wątek o Taikunie poleciał... zawsze wiedziałem, że ona coś do niego czuje ;)

promyczek303 [ sunshine ]
chcialam dobrze, a wyszlo jak zawsze :)
PatriciusG [ pink floyd ]
Ja za taki wątek to bym dostał bana.
Ja to wiem i Taikun to wie dlatego mi zaproponował taki występ :D

frer [ God of Death ]
promyczek --> Dobrze, że nam po rankingu Soul nie pojechał za to. Ciekawe czemu jest taki drażliwy na punkcie Taikuna. Ja kiedyś zaproponowałem gwiazdkę dla niego to moja prośba została usunięta, a Taikun dostał po rankingu. ;)

promyczek303 [ sunshine ]
aha! wiec po prostu wykorzystaliscie moja dobrodusznosc? Meskie szowinistyczne swinie!
PatriciusG [ pink floyd ]
frer -> Soul zawsze szukał powodu do bana dla niego a nie dla gwiazdki :D Ale czemu to nie mój biznes - przynajmniej jest zabawnie :)
promyczek -> Źle to postrzegasz - po prostu ty nawet pewnie po rankingu nie dostałaś, a ja dostał bym bana :D
Edit: No okej, okej :P

promyczek303 [ sunshine ]
Patri - smieje sie przeciez ;)
Garbizaur [ Legend ]
zieeeeeeeeeefffffffff
sergi__ [ Raphael ]
zaliczenie z mikro :D (niach niach niach)
teraz tylko egzaminy:P
i niestety promyczek ma wczesniej egzamin z podstaw :P
frer [ God of Death ]
sergi --> Też bym tak chciał. Dziś nam profesor na wykładzie powiedział, że zaraz po wykładzie prześle nam wyniki kolosa z ćwiczeń i oczywiście pewnie zapomniał, bo nic nie ma.
Nie mówiąc o tym, że wszyscy zaplanowali nam hardcore na samym końcu i do sesji mamy totalne jazdy z kolosami, projektami i zaliczeniami. W sesji też nie lepiej zresztą. :P
sergi__ [ Raphael ]
frer-> współczuje... akurat z kolosami jestem na plus bo wszystko zaliczylem w terminie i mam praktycznie spokoj no oprocz infy bo za tydzien mam kolosa ale pff:P to jest
frer [ God of Death ]
sergi --> Naprawdę zazdroszczę. U mnie każdy wykładowca ma gdzieś, że mamy inne przedmioty poza jego najlepszym i najwspanialszym przedmiotem, którego nas uczy. Do tego połowa się nie wyrobiła w określonym czasie, dlatego część kolosów piszemy w ostatnim tygodniu i najprawdopodobniej na początku sesji. Nienawidzę sesji zimowych. Przynajmniej w letnich po wakacjach można wrócić i spokojnie zaliczyć co zostało.

Garbizaur [ Legend ]
To i ja przyłączę się do narzekania... U mnie też nie jest letko...

promyczek303 [ sunshine ]
sergi --> masz tylko zaliczenie z mikroeknomii? ;o Ja pisze kolosa w piatek... musze zaliczyc na 4 ze byc dopuszczona do egzaminu... :|
sergi__ [ Raphael ]
frer--> no naprawde nie zazdroszcze.. chociaz jak przechodzilem obok Polibudy to wiekszosc studentow byla w dobrych humorach.
garbizaur-> nigdzie letko nie ma:(
promyczku-> zeby byc dopuszczonym do egzaminy z mikroekonomii trzeba miec zaliczone ćwiczenia i ten warunek dzisaj spełniłem a zaliczylo tylko 7 osob na 30 z mojej grupy cwiczenia
a dasz rade sobie z mikroekonomia co tam w ogole masz?
Garbizaur [ Legend ]
pro i ser, co Wy studiujecie i gdzie? bo jak tak patrze na Wasze przedmioty to mam skojarzenia z moim zarządzaniem. :)
promyczek303 [ sunshine ]
Garbi --> zarzadzania na politechnice czestochowskiej ;)
sergi__ [ Raphael ]
garbi--> ja po skonczeniu liceum w krakowie :P (humana) poszedlem na zarządzanie specjalizacja zarządzanie bezpieczeństwem :P(ścisle) oczywiscie tez w krakowie :P ale nie urodzilem sie w krakowie ani wychowalem :P
frer-> fakt:P
frer [ God of Death ]
sergi --> Każdy student jak już w końcu wychodzi z polibudy to ma dobry humor. ;)
Omg wszyscy chcą zarządzać, a kto będzie pracował ??

sergi__ [ Raphael ]
frer->
ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM
W programie uwzględniono zajęcia z wychowania fizycznego i samoobrony. Absolwenci będą przygotowani do zarządzania kryzysowego na różnych szczeblach administracji, przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych i innych zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu powszechnemu. Uzyskają kompetencje do pracy w organizacjach ochrony osób i mienia, ochrony cywilnej, bezpieczeństwa i porządku publicznego.
Główne przedmioty kierunkowe:
# Podstawy zarządzania, Wybrane elementy prawa, Zarządzanie kadrami, Podstawy marketingu, Socjologia
# Wychowanie fizyczne, Samoobrona, System bezpieczeństwa europejskiego, Podstawy prawne ochrony, Zarządzanie strategiczne, Ochrona mienia, Etyka
# Techniki interwencyjne, Ochrona osób, Ratownictwo medyczne, Wyszkolenie strzeleckie, środki łączności, Organizacja obrony cywilnej, Zarządzanie kryzysowe, Wywiad marketingowy
# Prawo karne, Kryminalistyka, Planowanie ochrony, Kryminologia, Techniczne środki ochrony, Ratownictwo techniczne

frer [ God of Death ]
sergi --> Program programem, ja po swoich studiach teoretycznie nawet tamy bym mógł budować. ;]
Jednak to nie zmienia faktu, że sporo osób bez sprecyzowanych celów życiowych wybiera różnego rodzaju kierunki zarządzające. Ma to oczywiście podświadomy podtekst chęci osiągnięcia władzy jak i brak ukierunkowanych umiejętności lub nieoszlifowany potencjał.
Gdyby zagonić co najmniej połowę studentów z kierunków tak ogólnikowych (nie mam na myśli samego zarządzania, ale różnego rodzaju bankowość, socjologię, politologię itd.) na jakieś porządne, sprecyzowane toki kształcenia to miałoby to o wiele bardziej pozytywny wpływ na sytuację w kraju.
sergi__ [ Raphael ]
no frer musze przyznac Tobie calkowita racje :)

Garbizaur [ Legend ]
ale nie wszyscy chcą "sprecyzowane" studia... i dobrze!

promyczek303 [ sunshine ]
moj kierunek nazywa sie "zarzadzanie i marketnig nurt prawno administracyjny" :) a przedmioty mam podobne do sergiego :P mało tego jako specjalizacje mam do wyboru: stosunki miedzynardoowe, transport i logistyke, zarzadzanie nieruchomosciami, public relations, itp... ;) gdzie tutaj sens? ;)

beowulff [ X ]
Ja tam fizyczny jestem :)
Ide spac, dobranoc :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Mikro i makro na pierwszym roku to chyba nikogo nie ominą. Podobnie jak matematyka - powtórka (albo - jak ktoś miał idiotów w liceum - uczenie się nowych rzeczy w speedygonzalesowym tempie :)).

Flyby [ Outsider ]
..ja byłem fizyczny cały wieczór bo z braku kogo innego rozbierałem choinkę ..z gałęzi też ;) ..A solidna była robota bo to czeczeńska jodła była ;)
..poćwiczę w Fallouta jeszcze
Garbizaur [ Legend ]
taaaa... speedygonzalesowe tempo analizy matematycznej na 1. roku o mało co nie wyeliminowało mnie ze studiowania... ;P
btw. czołgiem... ja już od rana próbuję się uczyć... dziś kolejny kolos...

frer [ God of Death ]
Garbi --> Hehe miałem to samo, też prawie wyleciałem przez analizę. Na szczęście akurat od tego mieliśmy świetnego wykładowcę. Już za 6 podejściem zdałem egzamin. ;]

Garbizaur [ Legend ]
Hehe... ja zdalem za trzecim razem... kurcze... nigdy nie mialem takiego pietra, ze wylece jak wtedy...
frer [ God of Death ]
Ja też, bo na pierwszym semestrze nie można było u nas wziąć długoterminowego przedłużenia sesji. Koło 4 terminu już myślałem czy sobie nie dać z tym spokoju, bo oceny miałem marne, walczyłem już dość długo i miałem dość, ale jakoś się udało. Gorzej tylko, bo ten pierwszy semestr zaniża mi średnią, wtedy miałem coś koło 3.5 i w tym okresie dostałem z fizyki moje jedyne 3.0 jak dotąd.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
The sweet smell of a great sorrow lies over the land
Plumes of smoke rise and merge into the leaden sky:
A man lies and dreams of green fields and rivers,
But awakes to a morning with no reason for waking
He's haunted by the memory of a lost paradise
In his youth or a dream, he can't be precise
He's chained forever to a world that's departed
It's not enough, it's not enough
His blood has frozen and curdled with fright
His knees have trembled and given way in the night
His hand has weakened at the moment of truth
His step has faltered
One world, one soul
Time pass, the river rolls
It's not enough it's not enough
His hand has faltered
.... .... ......
And he talks to the river of lost love and dedication
And silent replies that swirl invitation
Flow dark and troubled to an oily sea
A grim intimation of what is to be
There's an unceasing wind that blows through this night
And there's dust in my eyes, that blinds my sight
And silence that speaks so much louder that words,
Of promises broken

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Młyn!

Arxel [ Legend ]
I po co ja sprzedawałem CoD4...
Trudno - jak mi się uda sprzedać PGR4 jakimś cudem to sobie kupie drugi raz :-)
Ktoś z Was jeszcze gra na multi? :P Opłaca się kupować, czy już nie ma szału? :P

Pl@ski [ FlaT ]
Oj Arxel, głuptasie... :P
Shifty, Beo i ja grywamy prawie codziennie (ostatnio miałem przerwę małą) i szybko nam się nie znudzi. Poza tym masa innych ludzi z GOLa gra.
A tak w ogóle to DDW All. :)

Arxel [ Legend ]
Sprzedałem, bo net mi chodził do luftu... Nie miałem sił patrzeć na to...
Ale gdzieś od tygodnia znowu jest dobrze :-)
Kumpel się wycfanił, bo zmienił na Netie :P

Pl@ski [ FlaT ]
Pfff... Je teraz prędzej bym neta zmienił niż CoDa się pozbył... :P

Flyby [ Outsider ]
..a ja jak już mam strzelać to do komputera ..wogle to pacyfista jestem, nie? ..i kobiety nawet kwiatkiem ..i muchom skrzydełek nie obrywam a babcie puszczam przodem na przejściu ..
beowulff [ X ]
Yellow

Flyby [ Outsider ]
..beo, wracasz z młyna Jeckyla? ..zmęczony?

beowulff [ X ]
uf, troszke, goracy prysznic mnie na nogi postawil :)

beowulff [ X ]

promyczek303 [ sunshine ]
Juz nie moge... mikroekonomia ssie... Mam streszczenia streszczen a i tak bedzie tego ze 100-120 stron A4... :| miodzio...
beowulff [ X ]
Pro :*
Dasz rade!

Arxel [ Legend ]
Łagga czigi czigi czigi czigi czigi czigi czigi taaaaa

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Pamietam ze to ogladalismy wspolnie po pikniku w domu kolegi Marka :P
promyczek303 [ sunshine ]
beo - śmiem wątpić...

Arxel [ Legend ]
Orl - Hm.. Coś mi tam się przez pamięć przebija.. :D Możliwe :P
Był jeszcze WoW-owy odcinek SP :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Taaa :D
sergi__ [ Raphael ]
promyczku-> ja zaliczylem to i Ty dasz rade:]
moj plan nauki mikroekonomii wygladał tak
Czwartek- nic
Piatek - nic
Sobota - 2 godziny
Niedziela - moze 40 minut :P
praktycznie na tescie sie pukapel w czolo i pytalem co to jest::P i juz myslalem o poprawce ale jakims cudem zaliczylem ;] znaczy dobrze liczylem zadania gorzej bylo z wiedza ogolna o przedsiebiorstwie doskonalej konkurecji produkcji ;]
promyczek303 [ sunshine ]
sergi --> tylko ja musze zaliczyc na 4 zeby byc dopuszczona do egzaminu :(
sergi__ [ Raphael ]
ale i tak dasz rade:*
promyczek303 [ sunshine ]
w sumie... Kto ma dać jak nie my? :*

sergi__ [ Raphael ]
no ba:)

Garbizaur [ Legend ]
dasz radę pro!

Flyby [ Outsider ]
..wszyscy pocieszają wszystkich :* ..umęczeni nauką łączcie się ..w pary, trójkąty, czworokąty i inne figury ..jak ongiś dzieci-kwiaty

promyczek303 [ sunshine ]
hehe ;)
Flybciu ;) ;) ;) ;)
sergi__ [ Raphael ]
Pytanie z innej beczki: co sie stalo z taikunem?
promyczek303 [ sunshine ]
[*]
nie wspominaaaaaaaaaaaaj ;(
Garbizaur [ Legend ]
a co, tęsknicie?

promyczek303 [ sunshine ]
Garbi --> nie udawaj ze Ty nie... :P

Arxel [ Legend ]
Taikun to temat, który wymaga osobnej karczmy do rozważań :P
sergi__ [ Raphael ]
promyczku-> rozumiem ze [*] oznacza ze Taikun dostal bana.. za co tym razem?:P

promyczek303 [ sunshine ]
nawet nie wiem ;)
sergi__ [ Raphael ]
:P
Szkoda tylko ze Taikun nie poprawi swojego rankingu bo tak juz mu dobrze szlo -6 mial ...:/

promyczek303 [ sunshine ]
Krew mi sie leje z nosa... juz 2 raz dzisiaj :/
sergi --> a nie -7 ? ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Iiiiiiiiiiiii jakie fajneeeeeee!
Garbizaur [ Legend ]
ja tesh się jakoś słabo czuję... chyba niskie ciśnienie dziś... :-/

Arxel [ Legend ]
Orl - byłooo :P
Wersja z napisami :P
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ale tam jest nie tylko Nations of the World :P:P
A tu swietne quotes :D

Arxel [ Legend ]
haha
Reszta też nieziemska :D

Flyby [ Outsider ]
..fajne ..najlepiej ją wyśpiewywać samemu ..Orlando pewnie już potrafi

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
United States, Canada,
Mexico, Panama,
Haiti, Jamaica, Peru;
Republic Dominican,
Cuba, Carribean,
Greenland, El Salvador too.
Puerto Rico, Columbia,
Venezuela,
Honduras, Guyana, and still;
Guatemala, Bolivia,
then Argentina,
and Ecuador, Chile, Brazil.
Costa Rica, Belize,
Nicaragua, Bermuda,
Bahamas, Tobago, San Juan;
Paraguay, Uruguay,
Suriname, and
French Guiana, Barbados, and Guam.
Norway, and Sweden,
and Iceland, and Finland,
and Germany now one piece;
Switzerland, Austria,
Czechoslovakia,
Italy, Turkey, and Greece.
Poland, Romania,
Scotland, Albania,
Ireland, Russia, Oman;
Bulgaria, Saudi Arabia,
Hungary,
Cyprus, Iraq, and Iran.
There's Syria, Lebanon,
Israel, Jordan,
both Yemens, Kuwait, and Bahrain,
the Netherlands, Luxembourg,
Belgium, and Portugal,
France, England, Denmark, and Spain.
India, Pakistan,
Burma, Afghanistan,
Thailand, Nepal, and Bhutan;
Kampuchea, Malaysia,
then Bangladesh, Asia,
and China, Korea, Japan.
Mongolia, Laos,
and Tibet, Indonesia,
the Philippine Islands, Taiwan;
Sri Lanka, New Guinea,
Sumatra, New Zealand,
then Borneo, and Vietnam.
Tunisia, Morocco,
Uganda, Angola,
Zimbabwe, Djibouti, Botswana;
Mozambique, Zambia,
Swaziland, Gambia,
Guinea, Algeria, Ghana.
Burundi, Lesotho,
and Malawi, Togo,
The Spanish Sahara is gone;
Niger, Nigeria,
Chad, and Liberia,
Egypt, Benin, and Gabon.
Tanzania, Somalia,
Kenya, and Mali,
Sierra Leone, and Algier;
Dahomey, Namibia,
Senegal, Libya,
Cameroon, Congo, Zaire.
Ethiopia, Guinea_
Bissau, Madagascar,
Rwanda, Mahore[?], and Cayman;
Hong Kong, Abu Dhabi,
Qatar, Yugoslavia,
Crete, Mauritania,
then Transylvania,
Monaco, Liechtenstein,
Malta, and Palestine,
Fiji, Australia, Sudan!

Flyby [ Outsider ]
..i zaśpiewa ją na najbliższym pikniku

Arxel [ Legend ]
^
Dzięki :D
A melodie ktoś ma? Bo nie potrafie skojarzyć nazwy utworu...
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Flyby - :D:D:D
Arxel - jakbys znalazl to daj :D
Arxel [ Legend ]
Muzyka jest ze Speedy Gonzalesa, ale nigdzie nie ma melodii... Jakby ktoś znalazł niech wrzuci gdzieś :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
"Yakko's World" is a song from the second episode of Animaniacs, sung by Yakko Warner. It was the first Animaniacs song of many that had educational value. The song was written by Randy Rogel, directed by Rusty Mills, and animated by Tokyo Movie Shinsha.[1] The melody of the song is set to a slightly varied tune of the Mexican Hat Dance. Yakko's World is featured on the musical album of the same name that Animaniacs released with the Rhino Records label.
The song starts with a map of the world and an announcer saying "And now, the nations of the world, brought to you by Yakko Warner!" Yakko then pops onto the screen and then starts a fast song, naming the countries of the world, save some irregularities (see below). As Yakko sings the name of a country, he points to it so it glows.

PatriciusG [ pink floyd ]
To jest lepsze
No i z bajki wymiata zawsze Wakko

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Dobre dobre, ale to Yakko's World bede sie i tak uczyl :P
PatriciusG [ pink floyd ]
też tak będziesz na mapie pokazywał? :)
Ale policjant w Makarenie i tak mnie wymiazgał:D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nie :P:P:P
Heeeeej Macadenia!
Arxel [ Legend ]
Ja już umie pierwszą zwrotkę :D
Teraz już takich kreskówek nie robią... :(
:D:D
Polisz werszyn

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
I ja wiecej :P:P:P
Na pikniku zaspiewamy w duecie :P
Idem spac, dobranoc ;)
PatriciusG [ pink floyd ]
Ostatnio i tak dorwałem najfajniejszą bajkę z dzieciństwa
Dzielny Mały Toster ;)
A animaniacy mają fjaniejsze głosy w wersji ang. Tak samo jak też świetny The TICK

beowulff [ X ]
łoooo polozylem sie drzemnac na chwile i teraz wstalem...
Ominola mnie kolejka w CoDa ;(
ide spac...
Pl@ski [ FlaT ]
Animaniacs! Kochałem tą kreskówkę w dzieciństwie... :)
Beo -> My nie graliśmy, łącze znowu mi nawalało... :/
Idę spać, dobranoc DDW...

Łyczek [ Legend ]
Dobranoc Ddw ...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Garbizaur [ Legend ]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
!!
kasztaneczuszek [ Legend ]
łooo.. od wczoraj mnie w domu nie było XD działo się coś? :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
od wczoraj mnie w domu nie było
Nie przesadzasz z tą nauką?

kasztaneczuszek [ Legend ]
Jeckyl --> ferie mam :) u dziewczyny byłem :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A o jakiej ja nauce mówiłem??

promyczek303 [ sunshine ]
hej :*
za godzine mam kolosa :) Trzymac kciuki :D
btw: ładny dzien, prawda? :)
kasztaneczuszek [ Legend ]
Jeckyl --> aaaaaa no chyba że tak :D w takim razie faktycznie masz racje - trochę przesadzam bo jakimś cudem prawie kostkę skręciłem i dzisiaj kuleje XD
promyczku --> Dzień Dobry! Powodzenia :* a dzień jak co dzień - ja będę dzisiaj odsypiał a potem pozamulam w PUBie :P

sergi__ [ Raphael ]

kasztaneczuszek [ Legend ]
Co klikne w jakiś link do youtube z GOLa to Orlando też ogląda :D

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nie tylko Ty tak masz :> w koncu ktos zalozy o tym watek :P

sergi__ [ Raphael ]
jak zalicze tą sesje to normalnie ...
PatriciusG [ pink floyd ]
kasztan -> Ja mam gorzej - nie dość, że zawsze ogląda to co ja, to jeszcze ma profil w tym samym kolorze...

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Muahahahahahahaniochniochnioch

sergi__ [ Raphael ]
Macie problemy :||||||||
kasztaneczuszek [ Legend ]
Ufff.. ja mam zielony :D
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
sergi, to Ty nie siedz na forum tylko sie ucz!
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
sergi ---> To ja mam lepszy problem:
Jak mam przetłumaczyć tumanowi jednemu, że nie robimy okien aluminiowych (bo do tego są potrzebne inne maszyny) tylko PCV. Uparł się degenerat jeden i dzwoni co 15minut i pyta czy jest szef. Ten oczywiście jest ale z gościem gadać nie chce i każe mi sprawe załatwić tak żeby było dobrze :/
sergi__ [ Raphael ]
Orlando-->łatwo powiedziec:P
Jeckyl-> powiedz mu zeby sie od. ze nie ma takiej mozliwosci ze jak zadzwoni jeszcze raz to dzwonisz po policje
PatriciusG [ pink floyd ]
Jeckyl -> Powiedz, że nie ma takiej możliwości, żeby w przyszłym czasie takie coś wasza firma robiła bo nie macie maszyny i jeżeli to do niego nie doszło to zadzwonisz na policje :) Ludzie ise policji boja :D
edit: Sergiusz mnie wyprzedzil ;/
Serhi -> UCZ SIE!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
1. Tłumaczyć już tłumaczyłem i nie dotarło.
2. Straszyć Policją nie próbowałem. ]:->

kasztaneczuszek [ Legend ]
Macie problemy :||||||||
sergi__ [ Raphael ]
patuś--> jak pojdziesz na studia poczujesz ten ból :P
NIEEEEEEE CHCEEEEEEE MIIII SIĘĘE
Kasztan--> ja mam:) bo jak mnie wyj... to nie bedzie fajnie :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Przestał dzwonić :(
A już miałem taki fajny tekst o Policji przygotowany :(
PatriciusG [ pink floyd ]
kaszan -> Jak jesteś trzeźwy, to się nie mogę z tobą dogadać ;/
Jeckyl -> To grzecznie mu wytlumacz raz jeszcze a potem dodaj o policji ;)
sergi -> Ja jestem w LO i już mi się nie chce ;)
edit:
Jeckyl -> No kurw4 jak nam zepsuł frajdę ;/
kasztaneczuszek [ Legend ]
sergi --> oj tam marudzisz :D
Pat --> no mi też ciężko się ze sobą porozumieć jak jestem trzeźwy duchem i ciałem :D
sergi__ [ Raphael ]
jeckyl-> przyznaje sie to ja bylem :(
pat-> tez tak gadalem jak bylem w LO :P
Kasztan--> ;>
PatriciusG [ pink floyd ]
serhi -> Jak to byłeś ty to dzwoń, będzie śmiesznie :)
kas -> Wiesz co masz robić ;)
sergi__ [ Raphael ]
pat-> no niestety ja spadam na cwiczenia czyli uczelnia wzywa

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
(Dot laughs)
Y+W : Helloooo, nurse!
Yakko : Uhhh...
Dot : (spoken) I am NOT trying to be annoying.
Y+W : Aie!
Dot : I act like a nut, so they call me Macadamia
I dance like a klutz on a show called Animania
Dot overdub: Am I a cutie?
Absolutey!
And a beauty, you can bet your patootie!
D+N+Minerva: But if you touch me, or even get near me
I'll have you arrested, do you hear me?
Y+W : Dot is a nut, so they call her Macadamia
She's cracked in the head, and kooky in the brainia
Each line in this song sounds pretty much the sameia
Oy, Macadamia!
Ralph : Daaah...
Y+W : Donde que vas a Nintendo Macadamia
Hola que pasa you grande sack o' grania
Qui a coupT le fromage, we abstainia
Oy, Macadamia!
(Wakko burps)
Dot : Now, please don't mention by brother
The one they call Wakkoreno
(Wakko burps)
Dot overdub: He's always burping
Every hour
Dot : So I threw him out of the tower.
Wakko : Whoooaaaaaa!
(Dot laughs)
Dot : (spoken) Now come on, what did you want me to do?
He was grossing me out!
And I'm just a cute little thing.
So don't cross me!
Y+W : She's cracked like a nut, so they call her Macadamia
Whenever she gets mad, you'll experience painia
Cuts and bruises you will sustainia
Oy, Macadamia!
Pinky : Narf!
Y+W : Lava tus manos, por favor, Macadamia
The world is the goal for Pinky and the Brainia
Dot : Otra vez on y vas the repetitive refrainia
Y+W : Oy, Macadamia!
Brain : Ye-e-ess!!!
Dot : (spoken) Don't hate me because I'm cute.
(Pesto beats up Squit)
Squit : Ow!
Yakko : Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Oy, Macadamia!
Skippy : Spew!
Yakko : Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Y+W : Oy, Macadamia!
Boo : B'gawk!
(Dot laughs)
(Skippy laughs)
(Pinky laughs)
(D+Sk+P+HN+M laugh)
Slappy : (spoken) I don't get it. What's the joke?
D+Sk+P+HN+M: Uhhh...
Yakko : Uhhh...
Dot : I'm a nut who's known as Macadamia
But you can call me by my other nameia
Dot overdub: Louisa
Francesca
Banana-Fanna
Bo Besca.
Dot : Or just plain Dot, the name I flirt to
But if you call me Dottie, I'll have to hurt you.
YW+D : Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Oy, Macadamia!
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Mac, Mac Mac, Mac, Mac, Macadamia
Oy, Macadamia
Nuts!
PatriciusG [ pink floyd ]
Each line in this song sounds pretty much the sameia
to jest najlepsze ;)

Arxel [ Legend ]
Witam...
Kończe z bukmacherką, wracam do C++, kostki rubika i usiłuje w końcu zabrać się za naukę do matury...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Arxel ---> Wawrinka?

Arxel [ Legend ]
Taaak....

Łyczek [ Legend ]
Oj Arxel :) Spokojnie ... I wiesz dlaczego zacznę grać od ćwierćfinałów ?
Arxel [ Legend ]
Bo wtedy wszystko się stabilizuje i jest mniej niespodzianek...
Teraz też jest mało.. Ale ja zawsze mam takiego pecha, że trafie na takie jajko-niespodziankę...
Zaraz przewale 10zł na wyścigach konnych... :D

Łyczek [ Legend ]
Mało wpadek, niskie kursy ... Ale nie jest to wątek od takich pogaduszek :)

irenicus [ Mareczek ]
[210] <<< tak cos wczoraj czulem ze mnie ktos obgadywal :)
[247], [248] <<< print screen :) wyegzekwuje na nastepnym pikniku :) a jak wysepicie od soula keyboarda to i podegram ];->

promyczek303 [ sunshine ]

Arxel [ Legend ]
Trzy zwrotki... Ale jeszcze przy niektórych się myle :P
Piknik dopiero za pół roku :P
Nowa część?

Pl@ski [ FlaT ]
Pasowało by dostatsować nieco, zgodzisz się ze mną Arxel?

Arxel [ Legend ]
O mnie za mnie można :P

Stitch001 [ Witcher ]
Rubik, Rubik ty niewyżyty młodziku młodszy...

Pl@ski [ FlaT ]
Takie pytanie, bo tak się zastanawiam właśnie: Ile razy w końcu można aktywować Bioshocka?

Arxel [ Legend ]
5... ale później coś chyba było mówione, że znieśli to... Albo co innego znieśli :P
Stitch - Odezwał się zaspokojony :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
<------ #292 Dziecko to taki upierdliwiec
Stitch001 [ Witcher ]
300 Spartan mówi:
SIO -> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7293511&N=1