GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest taka opcja w telefonie?

12.01.2008
14:07
[1]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Czy jest taka opcja w telefonie?

"Kolega" wydzwania do mnie po kilka razy dziennie i mam tego już serdecznie dość! Dostał zjeb telefon na abonament i teraz wypisuje do mnie i wydzwania, jego jedyny cel w życiu to gry ;/ cały czas nagraj to, nagraj tamto, pożycz to, pożycz tamto, ściągnij to, ściągnij tamto. I tak nic mu nie nagrywam, ale te jego wydzwanianie mnie wk***ia. Czy jest możliwość, żeby zablokować połączenia od jego numeru? Żeby do mnie wcale próba jego połączenia nie dochodziła?

12.01.2008
14:08
[2]

b4rt3kk [ Pretorianin ]

jeśli masz komórke z Symbianem to pamiętam ze jest taki programik Blacklist, ktory wlasnie zrywa połaczenia od niechcianych osób :)

12.01.2008
14:09
[3]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Jest kilka programów na symbiany.

Ale nie bądź ci.pa, tylko zadzwoń do niego i wyjaśnij ocb.

12.01.2008
14:10
[4]

Drozdi [ Żunior ]

z tego co słyszałem, to tylko na symbianie jest to możliwe, mianowicie blokowanie połączeń przychodzących/smsów od natręta

edit: heh, musze częściej odświeżać; ]

12.01.2008
14:13
[5]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Niestety nie mam Symbiana ;/

jamkgh_rev02 -> Żeby to było takie proste, dla tego debila nie da się przetłumaczyć. To się ciągnie za mną już 2 lata! Najpierw z komy brata dzwonił, później od mamuśki, a teraz dostał swoją, to się rozkręcił na całego. Kilka razy moja mamuśka zachodziła do niego, bo tak szczerze, to nie tylko mnie to wkurza jak tak dzwoni i dzwoni.

12.01.2008
14:13
[6]

Volk [ Senator ]

Zglos sprawe do prokuratury.

12.01.2008
14:15
[7]

Narmo [ nikt ]

Z telefonów bez systemu operacyjnego taką możliwość daje chyba na przykład Samsung E250 ( a przynajmniej widziałem coś w tym stylu czytając instrukcję od tego telefonu)

12.01.2008
14:15
[8]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

W Twojej sieci, w BOK, powinni Ci umożliwić zablokowanie połączeń z tego numeru.

12.01.2008
14:16
smile
[9]

Iceman_87th [ Senator ]

Eeee tam. To nie tragedia. Weź sobie telefon z Playa gdzie za każde 2 minuty przychodzące masz 1 do wykorzystania i trzymaj go na linii do woli - rozmawiasz dużo taniej :)

12.01.2008
14:16
[10]

Vidos [ Legend ]

Zadzwoń do operatora i zapytaj czy jest taka możliwość zablokowania numeru przez nich.

12.01.2008
14:18
[11]

mjuzik96 [ Konsul ]

Narmo ---> Tak na szczęście Samsung E250 ma taką opcję bo dziś sam blokowałem xD

12.01.2008
14:23
smile
[12]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Poszperaj w ustawieniach telefonu. Powinieneś znaleźć "Czarną listę" Na sagemie myx-7 jest na pewno, na k750i raczej też.

12.01.2008
18:08
[13]

sulej013 [ Chor��y ]

w sony ericssonie jest taka opcja bo kiedyś tak robiłem

12.01.2008
18:11
[14]

techi [ Kami ]

W SE w opcjach jest chyba filtracja numerów.
Automatycznie na poczte się nagrywa;)

12.01.2008
18:19
smile
[15]

Tirane [ Konsul ]

To moze skorzystam i nie bede zakladal osobnego tematu :)

Mianowicie mam pytanie czy istnieje mozliwosc zmiany "skorki" w samsungu z-400, ja sam nie potrafie sie doszukac, a jakos nie chce mi sie wierzyc zeby sie nie dalo. Ponadto kumpel mowil ze sam dlugo tego szukal (tyle ze w innym modelu) :]

12.01.2008
18:20
[16]

Narmo [ nikt ]

Tirane --> Bez zmiany oprogramowania nie.

12.01.2008
18:21
[17]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

endrju771 --> Skoro nie wiesz, jak to zrobić, to skąd ten stopień [ Teleinformatyk ] u ciebie? ;)

12.01.2008
18:26
smile
[18]

Tirane [ Konsul ]

Aha, a szlo by sobie cos takiego zrobic we wlasnym zakresie czy raczej do komisu? Bo ja za bardzo nie w temacie. Jezeli tak to czy istnieje jakas sprawdzona stronka na ktorej takowe oprogramowania mozna znalec czy raczej wygooglowac? (kabelek USB posiadam).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.