GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Słuchawki....PROBLEM

12.01.2008
14:05
[1]

Simono2 [ Centurion ]

Słuchawki....PROBLEM

Witam. Mam słuchawki z mikroforem od których biegnie przewód rozdzielający się na dwa kabelki: jeden do słuchawek, drugi do mikrofonu. Problem polega na tym, że niewiem gdzie podłączyć ten kabelek od mikrofonu...

12.01.2008
14:06
[2]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Do różowego gniazdka.

12.01.2008
14:07
[3]

Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]

powiienes miec takie wejscie w głośnikach, a jak nie, to podłącz i słuchawki i mikrofon do płyty głównej...

12.01.2008
14:09
[4]

b4rt3kk [ Pretorianin ]

Słuchawki zielony, mikrofon różowy :)

12.01.2008
14:12
smile
[5]

Macco™ [ CFC ]

kiedyś nie każdy miał internet

brał kabel i próbawał gdzie się da wsadzić i w końcu podłączył

teraz to pierwsza rzecz odr azu odpalić przeglądarkę i na forum się pytać

12.01.2008
14:14
[6]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

Macco™ - ale wiesz - może lepiej ,że sie pyta - jeszcze by sobie gdzieś wsadził ^.^

12.01.2008
15:21
[7]

Simono2 [ Centurion ]

a wlasnie ze dupa bo nie idzie za nic. slysze dzwiek ale nie dziala mikrofon... jaka moze byc przyczyna??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.