Toolism [ GameDev ]
Szukam filmików z takim dziwnym grupowym tańcem ( dość plemienny;) )
Swego czasu widziałem taki filmik na którym różne "grupy społeczne";) piłkarze, strażacy, jakieś cheerleerki i takie tam tańczyły taki dość specyficzny taniec.. troche taki plemienny z wymachiwaniem rękoma, stawaniem w rozkroku, biciem się po klatce piersiowej i groznymi minami;) Za cholere nie pamiętam jak to się nazywało, a z chęcią obejrzałbym to jeszcze raz;)
Wie ktoś o co chodzi?
Toolism [ GameDev ]
nikt?:)
Hakim [ Complete ]
Przychodzi mi do głowy tylko haka, czyli taniec wojenny, ale jego tańczą z tego co wiem tylko All Blacks, czyli rugbyści z Nowej Zelandii przed meczami reprezentacji.
Sprawdź na Youtube - tam jest sporo filmików z tym tańcem.

qweks [ Helix pomatia ]
Jest wszystko o co prosisz ;)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Toolism [ GameDev ]
qweks :D Swego czasu też cholera zapomniałem jak nazywała się ta kapela:D Widze że dzisiaj mam 2 for 1;D Dzięki;)
I tak była to HAKA:) thx Hakim

qweks [ Helix pomatia ]
Jeśli interesuje się tego typu muzyka to polecam jeszcze GUT, Rompeprop, Wadge, Pig destroyer, Squash bowels.