GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam filmików z takim dziwnym grupowym tańcem ( dość plemienny;) )

12.01.2008
14:04
[1]

Toolism [ GameDev ]

Szukam filmików z takim dziwnym grupowym tańcem ( dość plemienny;) )

Swego czasu widziałem taki filmik na którym różne "grupy społeczne";) piłkarze, strażacy, jakieś cheerleerki i takie tam tańczyły taki dość specyficzny taniec.. troche taki plemienny z wymachiwaniem rękoma, stawaniem w rozkroku, biciem się po klatce piersiowej i groznymi minami;) Za cholere nie pamiętam jak to się nazywało, a z chęcią obejrzałbym to jeszcze raz;)

Wie ktoś o co chodzi?

12.01.2008
14:57
[2]

Toolism [ GameDev ]

nikt?:)

12.01.2008
15:02
[3]

nie_pamietan [ Chor��y ]

seems so


Szukam filmików z takim dziwnym grupowym tańcem ( dość plemienny;) ) - nie_pamietan
12.01.2008
15:03
[4]

Hakim [ Complete ]

Przychodzi mi do głowy tylko haka, czyli taniec wojenny, ale jego tańczą z tego co wiem tylko All Blacks, czyli rugbyści z Nowej Zelandii przed meczami reprezentacji.

Sprawdź na Youtube - tam jest sporo filmików z tym tańcem.

12.01.2008
15:07
smile
[5]

qweks [ Helix pomatia ]



Jest wszystko o co prosisz ;)

12.01.2008
15:07
[6]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

12.01.2008
15:10
[7]

Toolism [ GameDev ]

qweks :D Swego czasu też cholera zapomniałem jak nazywała się ta kapela:D Widze że dzisiaj mam 2 for 1;D Dzięki;)

I tak była to HAKA:) thx Hakim

12.01.2008
18:41
smile
[8]

qweks [ Helix pomatia ]

Jeśli interesuje się tego typu muzyka to polecam jeszcze GUT, Rompeprop, Wadge, Pig destroyer, Squash bowels.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.