GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki server polecacie do umieszczenia strony www?

12.01.2008
13:24
smile
[1]

Xarexon [ Pretorianin ]

Jaki server polecacie do umieszczenia strony www?

Tak jak w temacie ...

Ma być prosty w obsłudze! =]

12.01.2008
13:26
[2]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

yoyo.pl


ale mimo wszystko powinienneś bardziej opisać problem ;s

12.01.2008
13:45
[3]

Narmo [ nikt ]

Ma być prosty w obsłudze! =]
A jest jakiś trudny w obsłudze? Wszystkie obsługuje się chyba jednakowo.
Z darmowych polecam 60 MB na stronę, 4 MB na bazę MySQL, obsługa PHP 4 i 5, bez limitów transferu i pop-upów.
W wielu wypadkach to wystarczy ale jeżeli uważasz, ze to za mało to lepiej rozejrzeć się za jakimiś płatnymi ofertami.

12.01.2008
13:46
[4]

Regis [ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.