
Xarexon [ Pretorianin ]
Jaki server polecacie do umieszczenia strony www?
Tak jak w temacie ...
Ma być prosty w obsłudze! =]
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
yoyo.pl
ale mimo wszystko powinienneś bardziej opisać problem ;s
Narmo [ nikt ]
Ma być prosty w obsłudze! =]
A jest jakiś trudny w obsłudze? Wszystkie obsługuje się chyba jednakowo.
Z darmowych polecam 60 MB na stronę, 4 MB na bazę MySQL, obsługa PHP 4 i 5, bez limitów transferu i pop-upów.
W wielu wypadkach to wystarczy ale jeżeli uważasz, ze to za mało to lepiej rozejrzeć się za jakimiś płatnymi ofertami.
Regis [ ]