
hopkins [ Zaczarowany ]
Wymagania Windows 2000
Czy na komputerze z Celeronem 300Mhz S3 Trio64V2 DX/GX i 32MB ramu bedzie dobrze dzialal Windows 2000?
Vidos [ Legend ]
Będzie działał, ale strasznie powoli.
Zalecał bym bardziej 98.
xywex [ mlask mlask! ]
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
W szkole mamy takie same procesory, ale... 198 MB RAMu i tam mamy Windowsa 98.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
lepiej wgrac Win 98 SE :P
albo kupic XP i wgrac XP mini;P (zamieniajac klucz)
Narmo [ nikt ]
Do czego ma służyć ten komputer? Bo jeżeli ma być po prostu uruchomiony to lepiej zainstaluj 98SE. Jeżeli to ma być taki malutki serwer to lepiej pomyśleć nad jakimś Linuxem bez interfejsu graficznego (FreeBSD na przykład)
hopkins [ Zaczarowany ]
Narmo bedzie raczej sluzyl do pracy, wiec Linux wydaje sie dobrym pomyslem.