GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wymagania Windows 2000

12.01.2008
13:22
smile
[1]

hopkins [ Zaczarowany ]

Wymagania Windows 2000

Czy na komputerze z Celeronem 300Mhz S3 Trio64V2 DX/GX i 32MB ramu bedzie dobrze dzialal Windows 2000?

12.01.2008
13:23
[2]

Vidos [ Legend ]

Będzie działał, ale strasznie powoli.
Zalecał bym bardziej 98.

12.01.2008
14:00
[3]

xywex [ mlask mlask! ]

12.01.2008
14:07
[4]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

W szkole mamy takie same procesory, ale... 198 MB RAMu i tam mamy Windowsa 98.

12.01.2008
14:08
[5]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

lepiej wgrac Win 98 SE :P
albo kupic XP i wgrac XP mini;P (zamieniajac klucz)

12.01.2008
14:13
[6]

Narmo [ nikt ]

Do czego ma służyć ten komputer? Bo jeżeli ma być po prostu uruchomiony to lepiej zainstaluj 98SE. Jeżeli to ma być taki malutki serwer to lepiej pomyśleć nad jakimś Linuxem bez interfejsu graficznego (FreeBSD na przykład)

12.01.2008
14:18
[7]

hopkins [ Zaczarowany ]

Narmo bedzie raczej sluzyl do pracy, wiec Linux wydaje sie dobrym pomyslem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.