GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dostaliście coś takiego?

12.01.2008
13:21
smile
[1]

mannan [ Neo-Crusader ]

Dostaliście coś takiego?

Przed chwilą dostałem:

10 stycznia roku pamiętnego
Policja zabiła kibica młodego
Kibice płakali, policja się śmiała
Zabijemy tą
(...) co pałą machała
Wyślij to do wszystkich których masz na liście inaczej trzymasz z psami
(...)... Przemek Czaja [*] 10.01.1998 r. PAMIĘTAMY

Ocenzurowane.
Co myślicie o tego typu pomysłach?
Według mnie to bezsensu

12.01.2008
13:22
smile
[2]

www222 [ Good Morning Revival ]

Ja wczoraj dostałem. Beznadzieja. Jakby ten 'kibic' co go policja zabiła kibicował innemu klubowi, to nie wysyłałby takich bzdur.

12.01.2008
13:23
smile
[3]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

Dno
<---

12.01.2008
13:23
[4]

WolverineX [ Legend ]

bezsens

kiboli nienawidze !
im mniej kiboli tym lepiej !

12.01.2008
13:23
[5]

Narmo [ nikt ]

A ja nie dostałem. I nie dostanę. Moi znajomi, których mam na liście kontaktów wiedza, że mi się takich rzeczy nie wysyła.

12.01.2008
13:24
[6]

lewy rangers [ Generaďż˝ ]

na szczescei nie dostalem ale troceh bezsens najpierw robia burdy a potem rozpaczaja chocaiz uwazam ze to jest jakas prowokacja

12.01.2008
13:25
smile
[7]

hilander [ ]

szczególnie podoba mi się rym : psami - pamiętamy !

extra

12.01.2008
13:26
[8]

Vidos [ Legend ]

Takie podszywanie się pod kogoś, tym bardziej osobę nieżyjącą jest wielce nietaktowne i godne potępienia.

12.01.2008
13:26
[9]

Volk [ Senator ]

Przez 10 lat jeszcze nie zabili? Slaba skutecznosc maja, przeciez Slupsk duzym miastem nie jest.

12.01.2008
13:36
[10]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Piosenka tak stara jak sprawa, spiewano ja juz wtedy. Zabity byl 13letnim kibicem koszykowki ktory wracal z meczu, ani z niego chuligan, ani nie zabito go podczas awantury.

Volk: Temu policjantowi pare(nascie) razy zmieniano wiezienia ze wzgledow bezpieczenstwa.

12.01.2008
18:46
[11]

mannan [ Neo-Crusader ]

Przez 10 lat jeszcze nie zabili?
To w porę sobie przypomnieli...

12.01.2008
18:48
smile
[12]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Bez sensu jak wszystkie łańcuszki.

edit: Nie dostałem, tylko ktoś by mi spróbował wysłać takie g...

12.01.2008
18:49
[13]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Teraz juz dostalem. GG nie uzywam, to przynajmniej tutaj moge poczytac lancuszki. Dzieki mannan.

12.01.2008
18:51
[14]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Policja zabila kibica mlodego
Kibice plakali, policja sie smiala
Zabijemy ta kurwe co pala machala
Wyslij to do wszystkich których masz na liscie inaczej trzymasz z psami CHWDP... [*] 10.01.1998 r. PAMIETAMY


Dostałem to samo od 10 osób... wstawiłem opis "nie wysyłać do mnie tego kur***wa!" nie pomogło, dalej wysyłali.

12.01.2008
18:53
smile
[15]

rothonu [ Generaďż˝ ]

Leco bomby leco
Od wieczora do dnia
Nie ma kropli wody
Do gaszenia łognia


Tez dostaliscie?

12.01.2008
18:54
[16]

EG2006_43991898 [ Nadworny krasnal ]

Narmo>> też mi się tak udało :)

12.01.2008
19:11
smile
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Ale ogolnie rzecz jest ciekawa, obawiam sie, ze mam na gg wiecej "bandytow, chuliganow i kiboli" niz wy wszyscy razem wzieci pomnozone przez 5, a niedostalem tego.. ani razu :)

12.01.2008
19:11
smile
[18]

Veriqs [ RASENGAN ]

Dostałem 5 razy

12.01.2008
19:13
[19]

tosiek2142 [ Konsul ]

Tez dostalem.... No comments


Dostaliście coś takiego? - tosiek2142
12.01.2008
19:18
smile
[20]

siekator [ Król Rybak ]

Lekki loon.

12.01.2008
19:23
smile
[21]

frer [ God of Death ]

Mnie osobiście śmieszą takie przejawy społecznej hipokryzji. Rozczulanie się nad śmiercią kogoś kogo się nawet nie znało (i proszę mi nie wciskać kitu o tym, że to był dobry chłopak, uczeń, dziecko i w ogóle, bo tak się mówi o każdym, nawet największym bandycie, jak zdechnie) kiedy dzień w dzień na całym świecie giną tysiące kobiet i dzieci w bezsensowny sposób, z głodu i na wojnach.

12.01.2008
19:26
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

frer --> 100% racji.

Na szczęście moi znajomi się łańcuszkami nie interesują.

12.01.2008
19:27
smile
[23]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Dno i siedem metrów mułu.

12.01.2008
19:29
smile
[24]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Oj tam, wy sie nie znacie, bo wszyscy ktorzy wam to wysylaja to grozni chuligani ktorzy dzien w dzien j* policje, a nie zadne tam troskliwe misie! PRAWDZIWI WOJOWNICY!

12.01.2008
19:30
[25]

gofer [ tifoso ]

Pomijając już głupotę tego łańcuszka, mam nadzieję, że Dariusz Woźniak, zabójca Przemka, do końca swych dni będzie miał opory przed spojrzeniem w lustro, za to sku*********o, jakiego się dopuścił...

12.01.2008
19:31
[26]

LooZ^ [ be free like a bird ]

gofer: Co ty, on do dzisiaj nie przyznaje sie do winy, uwaza ze zostal osadzony przez media i uznaje, ze Przemek sie sam zabil o slup.

12.01.2008
19:36
[27]

gofer [ tifoso ]

Looz - > to, co się mówi w mediach i przed sądem, a sumienie, to dwie różne sprawy.

12.01.2008
19:36
smile
[28]

PeeJay [ Another World ]

kibole napisali kretyńska przyśpwiekę - nie dość, że nawołującą do dalszej przemocy to jeszcze, a jakże, z błędem gramatycznym

....co tu więcej komentować.....

12.01.2008
19:39
[29]

LooZ^ [ be free like a bird ]

gofer: Czy ja wiem, z twarzy i z tego co mowi to taki prostaczek, ze nie posadzam go o posiadanie zbyt czesto uzywanego sumienia.

12.01.2008
19:40
[30]

Taikun. [ NINTENDO ]

moja tragiczna lista gg niestety nie wysyła mi tego typu syfu

12.01.2008
19:41
smile
[31]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Obiecuję, że dziś będę cały wieczór jebał policję.

12.01.2008
19:41
smile
[32]

czekers [ Turbojugend ]

Ja na szczęście nie dostałem, ale to tutaj to jest żenujące!
Kibice płakali, policja się śmiała
Wiadomo, ale jak synek leje matke, a potem z kumplem idzie na mecz to też się policja śmieje, a kibice płaczą...

12.01.2008
19:42
[33]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Mi ciągle przychodzi taka wiadomość "[...]" jak sie zapytam o co chodzi to nie wiedzą.

12.01.2008
19:45
smile
[34]

LooZ^ [ be free like a bird ]

czekers: Co? :D

12.01.2008
19:46
smile
[35]

LordOnline [ Chor��y ]

mi czestno pzyhodzo takie wiadomosci,akurat ta nie pzyszla :||

12.01.2008
19:47
smile
[36]

Narmo [ nikt ]

Taikun --> Dodaj mnie do listy to będziesz dostawał wszystkie łańcuszki jakie tylko sobie zażyczysz

Conroy --> Dziewczyna w policji? Fajnie masz ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.