GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klonowanie obrazu - oglądanie filmów

12.01.2008
13:20
smile
[1]

boskijaro [ Senator ]

Klonowanie obrazu - oglądanie filmów

Mam podłączony do kompa monitor i telewizor, ustawione w sterownikach nVidii klonowanie obrazu, i mogę oglądać na youtube filmiki, ale żeby w WMP czy winampie lub jakimś innym programie to wtedy na telewizorze jest po prostu czarny obraz, i musze ustawic zeby wyswietlalo tylko na TV (co wiaze sie z małą zmianą ustawień). Jest jakis sposob zeby na klonowaniu wyświetlały sie filmy na telewizorze?
Dodam,że gry wyświetlają sie bez problemu (na klonowaniu).

12.01.2008
13:28
[2]

Kaczorowy [ Generaďż˝ ]

O ile się nie mylę, musisz ustawić telewizor jako wyświetlacz główny.

12.01.2008
13:33
[3]

Vidos [ Legend ]

Miałem identyczny problem, niestety nie poradziłem sobie wtedy z nim, za każdym razem zmieniałem ustawienia.

12.01.2008
13:34
[4]

boskijaro [ Senator ]

Gdy tak robie, nie moge ustawić odświeżania 85hz na monitorze (na telewizorze jedyna obslugiwana wartosc to 60hz)

12.01.2008
13:56
smile
[5]

Leon86 [ PREDATOR ]

Korzystając że jest już ten wątek, to chciałem zapytać się o jedną rzecz. Czy przełańczając z monitora na TV, można bez problemu i obawy grać w gierki? Nic się nie stanie z kineskopem, lub coś innego gdy gra będzie hulać?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.