
boskijaro [ Senator ]
Klonowanie obrazu - oglądanie filmów
Mam podłączony do kompa monitor i telewizor, ustawione w sterownikach nVidii klonowanie obrazu, i mogę oglądać na youtube filmiki, ale żeby w WMP czy winampie lub jakimś innym programie to wtedy na telewizorze jest po prostu czarny obraz, i musze ustawic zeby wyswietlalo tylko na TV (co wiaze sie z małą zmianą ustawień). Jest jakis sposob zeby na klonowaniu wyświetlały sie filmy na telewizorze?
Dodam,że gry wyświetlają sie bez problemu (na klonowaniu).
Kaczorowy [ Generaďż˝ ]
O ile się nie mylę, musisz ustawić telewizor jako wyświetlacz główny.
Vidos [ Legend ]
Miałem identyczny problem, niestety nie poradziłem sobie wtedy z nim, za każdym razem zmieniałem ustawienia.
boskijaro [ Senator ]
Gdy tak robie, nie moge ustawić odświeżania 85hz na monitorze (na telewizorze jedyna obslugiwana wartosc to 60hz)

Leon86 [ PREDATOR ]
Korzystając że jest już ten wątek, to chciałem zapytać się o jedną rzecz. Czy przełańczając z monitora na TV, można bez problemu i obawy grać w gierki? Nic się nie stanie z kineskopem, lub coś innego gdy gra będzie hulać?