arbuz91 [ Pretorianin ]
Jak ominąć limit w rapidshare(stronki)
siemka
korzystałem już z anonymouse.org i projectbypass.org ale lipa. Wszystko ładnie jest, czekam sobie 2,4 minuty i potem null. Nic, mam tylko opcje hostowania. patrzyłem sobie w necie na inne sposoby, ale proxy też nie działają(albo ja ich używAć NIE umiem)
znacie jakieś skuteczne? bo musze czekać po 90min
jajko w imadle [ Konsul ]
edit: ja też mam router i neo. i jakoś rozłączam sobie kiedy chce. wystarczy wejsc do konfigu routerka przez przeglądarkę.
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Jak nie masz neostrady, to nic nie zrobisz, sam próbowałem swego czasu sporo... Musisz czekać, albo na allegro konto kupić za 20zł.
arbuz91 [ Pretorianin ]
Mam neo. Niestety też ruter więc nie mam jak wyłączyć ani włączyć neo :/
misztel [ +0,10gr! ]
mannan [ Neo-Crusader ]
Ja mam Neite (zmienne IP) oraz ruter. I odłączam ruter, czekam chwilę i już
arbuz91 [ Pretorianin ]
jajko w imadle. Jak to robisz. napisz do mnie na gg 6483122 to mi wytłumaczysz :)
jajko w imadle [ Konsul ]
to może byś włączył to gg i odznaczył "nie przyjmuj wiadomości od nieznajomych"