GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ominąć limit w rapidshare(stronki)

12.01.2008
13:05
[1]

arbuz91 [ Pretorianin ]

Jak ominąć limit w rapidshare(stronki)

siemka

korzystałem już z anonymouse.org i projectbypass.org ale lipa. Wszystko ładnie jest, czekam sobie 2,4 minuty i potem null. Nic, mam tylko opcje hostowania. patrzyłem sobie w necie na inne sposoby, ale proxy też nie działają(albo ja ich używAć NIE umiem)

znacie jakieś skuteczne? bo musze czekać po 90min

12.01.2008
13:06
[2]

jajko w imadle [ Konsul ]



edit: ja też mam router i neo. i jakoś rozłączam sobie kiedy chce. wystarczy wejsc do konfigu routerka przez przeglądarkę.

12.01.2008
13:08
[3]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Jak nie masz neostrady, to nic nie zrobisz, sam próbowałem swego czasu sporo... Musisz czekać, albo na allegro konto kupić za 20zł.

12.01.2008
13:11
[4]

arbuz91 [ Pretorianin ]

Mam neo. Niestety też ruter więc nie mam jak wyłączyć ani włączyć neo :/

12.01.2008
13:12
[5]

misztel [ +0,10gr! ]

12.01.2008
13:13
[6]

mannan [ Neo-Crusader ]

Ja mam Neite (zmienne IP) oraz ruter. I odłączam ruter, czekam chwilę i już

12.01.2008
13:17
[7]

arbuz91 [ Pretorianin ]

jajko w imadle. Jak to robisz. napisz do mnie na gg 6483122 to mi wytłumaczysz :)

12.01.2008
13:21
[8]

jajko w imadle [ Konsul ]

to może byś włączył to gg i odznaczył "nie przyjmuj wiadomości od nieznajomych"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.