GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebny jest mi program do monitorowania Crossfire.

12.01.2008
12:26
[1]

yeef [ Pretorianin ]

Potrzebny jest mi program do monitorowania Crossfire.

Witam tak jak w temacie, potrzebuje programu do monitorowania crossfire, głównie chodzi o to żeby sprawdziĆ czy podczas gry działają obie karty graficzne.

12.01.2008
12:43
[2]

Narmo [ nikt ]

Odpal benchmark w grze na obu kartach, potem odpal po wyjęciu jednej karty i będziesz wiedział.

12.01.2008
14:54
[3]

yeef [ Pretorianin ]

Ok Wiem w Benchmarku działają obie, ale chodzi mi o to żeby sprawdzaĆ w poszczególnych grach czy działają obie, bo np Crysis może nie byĆ kompatybilny z Crossfire i wtedy muszę szukaĆ jakiegoś patcha, a tak to skąd mam wiedzieĆ czy działa, czy nie.

12.01.2008
14:57
[4]

Dayton [ Senator ]

po wydajnosci powinienes wiedziec, a jak masz i tak +30 fps w krytycznych momentach i nawet gdyby wtedy dzialala tylko jedna to co ci to szkodzi ?

12.01.2008
14:58
[5]

yeef [ Pretorianin ]

Może to że jak już mam dwie, to lepiej to wykorzystaĆ, by mieĆ lepszą wydajnośĆ.

12.01.2008
15:02
[6]

Dayton [ Senator ]

skoro masz wydajnosc taka, jaka napisalem to cokolwiek mialbys wiecej i tak jest nie do zauwazenia wiec raz jeszcze pytam po co ?

12.01.2008
15:15
smile
[7]

piotr07 [ Konsul ]

Do Crysis jest już patch v1.1 dający ulepszone wsparcie dla SLI i CrossFire :)

12.01.2008
15:32
[8]

coolerek-89 [ also known as Cool ]

yeef - po pierwsze odpal Catalyst Control Panel , zakładka "Hotkeys" , odznacz enable hotkeys, następnie Hotkeys Menager i odznacz "Launch Catalyst Control Center" i Ok . Powninno pomóc z brakiem "ć" :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.