bart-2 [ Konsul ]
Jak wyłączy Synchronizację Pionową na kartach ATI ??
Witam
mam taki problem, mianowicie strasznie mało wyciągam fps'ów w cs 1.6 Pomimo iż znajomi na gorszych sprzętach wyciągają duuużo więcej. I wszyscy polecają wyłączyc synchronizację pionową, Na necie opisane jest tylko jak sie to robi w Ge Forcach, a ja posiadam Radeona 9550 i nigdzie nie mogę tej opcji znaleźc, dodatkowo załączam screena z panela posiadanych sterowników
bart-2 [ Konsul ]
up ^^
wolkov [ |Drummer| ]
Jak mialem ATi to zawsze uzywalem sterow Omegi, wiec nie wiem dokladnie gdzie u ciebie jest ta opcja, ale jest na pewno. Szukaj w zakladkach opcji V-sync i ustaw na off. Ewentualnie sciagnij stad drivery omegi:
Sa zazwyczaj wydajniejsze od Catalyst i maja bardziej przejrzysty interfejs.