GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wyłączy Synchronizację Pionową na kartach ATI ??

12.01.2008
12:16
[1]

bart-2 [ Konsul ]

Jak wyłączy Synchronizację Pionową na kartach ATI ??

Witam

mam taki problem, mianowicie strasznie mało wyciągam fps'ów w cs 1.6 Pomimo iż znajomi na gorszych sprzętach wyciągają duuużo więcej. I wszyscy polecają wyłączyc synchronizację pionową, Na necie opisane jest tylko jak sie to robi w Ge Forcach, a ja posiadam Radeona 9550 i nigdzie nie mogę tej opcji znaleźc, dodatkowo załączam screena z panela posiadanych sterowników


Jak wyłączy Synchronizację Pionową na kartach ATI ?? - bart-2
12.01.2008
12:55
[2]

bart-2 [ Konsul ]

up ^^

12.01.2008
13:13
[3]

wolkov [ |Drummer| ]

Jak mialem ATi to zawsze uzywalem sterow Omegi, wiec nie wiem dokladnie gdzie u ciebie jest ta opcja, ale jest na pewno. Szukaj w zakladkach opcji V-sync i ustaw na off. Ewentualnie sciagnij stad drivery omegi:
Sa zazwyczaj wydajniejsze od Catalyst i maja bardziej przejrzysty interfejs.

12.01.2008
19:53
[4]

Sharky [ Renegat ]

Synchronizacje ustawiasz tu - patrz obrazek.


Jak wyłączy Synchronizację Pionową na kartach ATI ?? - Sharky
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.