GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym się różni DVD-R od DVD+R??

12.01.2008
11:54
smile
[1]

pawelcz3 [ Konsul ]

Czym się różni DVD-R od DVD+R??

Mam pytanie??

Czym się różni DVD-R od DVD+R??

Proszę o pomoc.
Z góry wielkie dzięki.

12.01.2008
11:55
[2]

grajkasz [ Centurion ]

+ i - to cała SPRAWA

12.01.2008
11:55
[3]

www222 [ Good Morning Revival ]

W Media mówią, że DVD+R ma więcej możliwości - można wielokrotnie kasować pliki i wgrywać - ale okazuje się, że to jedno i to samo, a do tego -R jest tańsze.

12.01.2008
11:56
[4]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

podobno plusy mają coś tam, że lepiej trzymają dużo pojedynczych plików, a minusy są dobre do jednego, dużego pliku, np. filmu.
Ale tak szczerze to plus czy minus - jeden pies.

12.01.2008
11:57
[5]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

12.01.2008
11:58
[6]

.Albatros [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7070903

12.01.2008
12:01
smile
[7]

pawelcz3 [ Konsul ]

Aha. Wszystkim wielkie dzięki.

12.01.2008
12:14
[8]

pr0_gamer [ Konsul ]

Czym się różni DVD-R od DVD+R??
- Nazwą i technologią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.