
pawelcz3 [ Konsul ]
Czym się różni DVD-R od DVD+R??
Mam pytanie??
Czym się różni DVD-R od DVD+R??
Proszę o pomoc.
Z góry wielkie dzięki.
grajkasz [ Centurion ]
+ i - to cała SPRAWA
www222 [ Good Morning Revival ]
W Media mówią, że DVD+R ma więcej możliwości - można wielokrotnie kasować pliki i wgrywać - ale okazuje się, że to jedno i to samo, a do tego -R jest tańsze.
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
podobno plusy mają coś tam, że lepiej trzymają dużo pojedynczych plików, a minusy są dobre do jednego, dużego pliku, np. filmu.
Ale tak szczerze to plus czy minus - jeden pies.
eLJot [ a.k.a. księgowa ]
.Albatros [ Pretorianin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7070903

pawelcz3 [ Konsul ]
Aha. Wszystkim wielkie dzięki.
pr0_gamer [ Konsul ]
Czym się różni DVD-R od DVD+R??
- Nazwą i technologią.