GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z kodami

12.01.2008
11:06
[1]

graza22 [ Legionista ]

problem z kodami

Ratunku nie działają mi kody na kasę w grze Cesarz -Narodziny Panstwa Srodka pomimo ze wciskam Ctrl+Alt+C
bardzo prosze o odpowiedz

12.01.2008
11:13
smile
[2]

Kalino$ [ Konsul ]

jak moga ci nie dzialac?wracajac do tematu wejdz na jakas sprawdzona strone z kodami do gier,wpisz nazwe gry i dokladnie przeczytaj jak trzeba wpisac.albo przy wpisywaniu kodow sie pomyliles albo cos zle zrobiles nie ma innej opcji.

12.01.2008
11:19
[3]

Vidos [ Legend ]

Podczas gry wciśnij kombinacje klawiszy [CTRL]+[ALT]+[C] i wpisz jeden z poniższych kodów:

Dealian Treasury - dostajesz 5000 pieniędzy
Gimme Goods - dostajesz dodatkowe surowce
I win again - wygrywasz misję pod końca miesiąca
Glub Glub - dodatkowa ilość żywności
Great Heat - susza
Shake Shake - trzęsienie ziemi
Black Death - unicestwia wszystkie jednostki militarne
Kill Enemy Units - zabija wszystkie wrogie jednostki militarne
Kill Loan Units - zabija wszystkie pożyczone jednostki wojskowe

CeramicsForElite - każdy dom o statusie `Elite` dostaje 100 jednostek ceramiki
HempForElite - każdy dom o statusie `Elite` dostaje 100 jednostek konopi
SilkForElite - każdy dom o statusie `Elite` dostaje 100 jednostek jedwabiu
TeaForElite - każdy dom o statusie `Elite` dostaje 100 jednostek herbaty
WaresForElite - każdy dom o statusie `Elite` dostaje 100 jednostek towarów
Chinese Flu - jeden budynek zostaje zainfekowany przez chorobę
Bad Wallpaper - dobre feng-shui we wszystkich domach
SpawnBandit - bandyta wmieście
Lizardman - wygląd jaszczurki
Uncle Sam - poborcy podatkowi wyglądają jak Wuj Sam

Podane powyżej kody mogą nie działać na niektórych wersjach gier.
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ich działanie oraz efekty jakie mogą wywołać w danej grze.


Być może posiadasz właśnie tą wersję gry w ktutej kody nie zadziałają.

12.01.2008
14:57
[4]

graza22 [ Legionista ]

Ja mam wersje gry Cesarz-Narodziny Panstwa Srodka czy na tej wersji gry kody nie dzialaja ?

12.01.2008
14:59
[5]

graza22 [ Legionista ]

sory nie napislam jaka wersja 1.0.1.0

12.01.2008
15:01
[6]

Vidos [ Legend ]

Nie jest jasno określone z którymi wersjami kody nie współpracują.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.