
52 [ Junior ]
SeJava
Witam!!
Powstalo nowe forum o grach java.Na forum mozesz porozmawiac równiez o grach na PC czy tez na inne konsole.Przyjazne Admin!!
Admin Szuka równiez team wiec serdecznie zapraszam chetnych!!
Nie bede sie rozpisywal wejdzcie i sami zobaczcie!!!
www.sejava.myboard.pl