GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa płyta główna

12.01.2008
10:10
smile
[1]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

Nowa płyta główna

Witam!

Jaką byście polecili płytę główną do 240zł na s.939 i APG albo na PCIE ze zintegrowaną grafą.
Ja osobiscie myśle nad tą chociaż zniechęca mnie MSI bo taką mam i są spore klopoty ( dlatego wymieniam). Głównie ma być stabilna i OC A64 do 2.5GHz.
Jakie macie propozycje.

PS. Ew. asrock vsta z PCIE I AGP ale firma też znechęca.

12.01.2008
10:21
[2]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

up

12.01.2008
10:24
[3]

majki_ag [ Junior ]

ja polecam płytę głuwną firmy ASUS P5K

12.01.2008
10:29
smile
[4]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

to fajnie tylko że płytka głuwna firmy ASUS P5K jest pod s. 775 bodajże

12.01.2008
10:56
[5]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.