
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
Nowa płyta główna
Witam!
Jaką byście polecili płytę główną do 240zł na s.939 i APG albo na PCIE ze zintegrowaną grafą.
Ja osobiscie myśle nad tą chociaż zniechęca mnie MSI bo taką mam i są spore klopoty ( dlatego wymieniam). Głównie ma być stabilna i OC A64 do 2.5GHz.
Jakie macie propozycje.
PS. Ew. asrock vsta z PCIE I AGP ale firma też znechęca.
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
up
majki_ag [ Junior ]
ja polecam płytę głuwną firmy ASUS P5K

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
to fajnie tylko że płytka głuwna firmy ASUS P5K jest pod s. 775 bodajże
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
up