GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strona tłumacząca języki

12.01.2008
10:04
[1]

mjuzik96 [ Konsul ]

Strona tłumacząca języki

Widziałem kiedyś na GOLu link do stronki, która przetłumaczała parę języków. Ma ktoś ten link?

12.01.2008
10:05
[2]

pr0_gamer [ Konsul ]

Nie wiem, czy oto co chodzi, ale jest dobrą stroną.

12.01.2008
10:06
[3]

Narmo [ nikt ]

12.01.2008
10:07
[4]

ch18 [ Konsul ]

ja osobiście polecam www.translatica.pwn.pl

12.01.2008
10:10
[5]

mjuzik96 [ Konsul ]

A one są bezpłatne?

12.01.2008
10:12
[6]

Vidos [ Legend ]

Co ja bym bez was zrobił.
Czy ten tłumacz (link› z postu drugiego jest pewny, czy popełnia błędy ?

12.01.2008
10:20
smile
[7]

Gooffy [ Konsul ]

Pewnie, że popełnia błędy! Spoojsh!!!!11111onejedenaście -->


Strona tłumacząca języki - Gooffy
12.01.2008
10:22
smile
[8]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

Dobrym słownikiem PL-ANG i ANG-PL jest



Polecam :)

12.01.2008
10:26
[9]

pr0_gamer [ Konsul ]

Vidos [ Senator ]
Co ja bym bez was zrobił.
Czy ten tłumacz (link› z postu drugiego jest pewny, czy popełnia błędy ?

- Jeżeli będziesz pisał poprawnie, nieużywając super zaawansowanego słownictwa, to słownik może okazać się bardzo pomocny.

12.01.2008
10:28
[10]

Backside [ Generaďż˝ ]

Translate ma maleńki zasób słów, aczkolwiek wywiązuje się z tłumaczenia kilka słów na raz.

Jak znamy chociaż podstawy angielskiego to szukamy słów na www.ling.pl, największym słowniku pl-ang, ang-pl

12.01.2008
10:35
[11]

Vidos [ Legend ]

Dziękuję za info.

12.01.2008
11:43
[12]

Tirane [ Konsul ]

Osobiscie z calego serca nie polecam nikomu tlumaczyc calego zdania na raz za pomoca slownikow typu translate.pl. Dlaczego?

Ano dlatego, ze wychodzi z tego jeden wielki bullshit, gdyz dany wyraz moze zostac przetlumaczony w sposob kompletnie nie pasujacy do reszty zdania!

Np. moj tata zakupil sobie kiedys uniwersalny pilot, do ktorego dolaczona byla instrukcja przetlumaczona wlasnie takim slownikiem (najprawdopodobniej) i o to jakie zdanie sie w niej znajdowalo:
"Ten uniwersalny LCD tecza, ognisko domowe teatr" Tylko takie zapamientalem, oczywiscie takich bredni bylo kilka stron, jak ja gdzies znajde to zapodam wiecej.

Dlatego przestrzegam jesli nie chcecie wyjsc na idiotow urzywajcie takich slownikow madrze badz wogule :)

12.01.2008
11:57
smile
[13]

Deton [ klein Zwerg ]

W ogóle, przestrzegam jeżeli nie chcecie wyjść na idiotów, to używajcie chociaż Word'a...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.